Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
26. mar 2009

Stanka,nemala by sa zrážať,ale kedže bol taký ubolený a umrnčaný,tak som mu dala nurofen. Ved je aj od bolesti. Fakt neviem čo mu je.Teraz som na nho pozerala,mrnčal,tak som mu dala čajo.Celý horí chúďa. ☹

stankatt
26. mar 2009

aj Monika vtedy bola jak horuci zemiak- mala 39,2 ☹ , ja som dala panadol baby- sirup a pomohol- na chvilu... inak jej nebolo nic... ziadny soplik ani kaslik, nic. Za 2 dni bolo po tom a dosli vyrazky. Tak mozno to mate aj vy ☹

gabuliik
26. mar 2009

No uvidím.Možno s ním ráno vybehnem k dr. Pre istotu.Ide víkend,tak aby som nemusela potom behať po pohotovostiach a tak. Nurofen mu tiež pomohol,vyspal sa , vypotil a bol čulý,usmiaty.Došiel večer a konec. ☹

lyongirl
26. mar 2009

tehu, čo je to tá míla pre mamu? či to je to, čo behajú maminy s deťmi a kočíkmi?

janula17
26. mar 2009

ahojte, sice este nie som mamicka, ale byvam v TT, tak snad je vas tu najviac 🙂 Pred casom som sa sem pristahovala a hladala som si gynekologa, po odporucaniach som zacala chodit k Navratilovi. Radili mi este Eliasa ale ten uz neberie. Nie som tam ale spokojna, hlavne kvoli ordinacnym hodinam ktore mi nevyhovuju a dlllhemu cakaniu na vysetrenie, maju tam fakt navaly. Myslela som ci by ste mi neporadili niekoho mozno aj nie priamo v Trnave, mozno Senec, Sered alebo Hlohovec, kde to maju volnejsie a tiez ktory ordinuje aj tak navecer. Pocula som o Mudr Simkovi zo Senca, chodite tam niektora, ake to tam je? Alebo mi poradite niekde inde s dobrou starostlivostou? Dakujem krasne

tehulka4
26. mar 2009

lyon, to je jedna mila ktoru idu mamicky s koikmi alebo s detickami na den matiek..teraz to je tusim nejak 9.maja..

stankatt
27. mar 2009

ahojteeeeee kde ste? vonku? vyzera, ze je tam pekne.... 😉

lyongirl
27. mar 2009

veru, boli sme vonku, prišli, malý vypil mlieko a v sekunde spal, bol unavený, veď vstával o 6tej. Dúfam, že počasie vydrží, lebo je tam krásne...

stankatt
27. mar 2009

my sa chystame von okolo 16tej 🙂

kubko
27. mar 2009

ahojte kocky som tu len tak na skok dnes do 18 a zajtra od 9 do 11 je na lincianskej v kalokagatia centre burza detskeho osatenia, bola som tam a bolo to super. Krasne poukladane vecicky za babku, super system no proste bomba, tak ak chcete dobre nakupit a mate cas, tak sa tam pridite pozriet. papa musim uz ist lebo mala sa po mne vesia

ahoj stani

stankatt
27. mar 2009

ajojte, tak dnes som stretla v meste asi milioooooooooooon kocikov.... kto ste tam boli? Inak dnes super pocko 🙂
Ajoj Kubko, ty uz 14? 🙂

gabuliik
27. mar 2009

Čaute.Tak mi stále teplotujeme. Pohybuje sa nám to okolo 38-39.Boli sme aj u dr. ale nič nám nezistila.Asi to bude zo zubov,ale ked nám neprejdú do pondelka teploty,tak máme prísť a pôjdeme na vyšetrenia. ☹

stankatt
27. mar 2009

Gabi mozno to ozaj bude ta 6ta. Tak snad uz zajtra bude Ok. Drzim palceky. Zajtra ideme k segre 😉

gabuliik
27. mar 2009

Čauec.Uvidím čo sa z toho vykluje. Pytala som sa jej aj na to,nevylúčila to.Ešte len teraz mi zaspal aj to s plačom.
Možno sa zajtra stretneme,ked nepôjdem k našim. 😉

lulinak
27. mar 2009

Čaute.Aj mi teplotujeme od stredy,v utorok dostala aj menšia kiahne tak neviem či s toho,alebo sa jej nepreliečil ten zápal moč.ciest muž bol aj o pol dvanástej odniesť moč do nemocnice a volala som doktorke po druhej no a povedala že tam v labáku ten moč nemajú 😠taká som bola naštvaná človek to potrebuje a oni to zapatrošia.tak nevieme z čoho.Včera som jej aj dávala zábali o jedenástej večer vôbec jej nezaberal nurofen stále mala 39 a čipky hned vykakala chudátko malé.Tak som zvedavá čo túto noc,dúfam že už bude lepšie.

gabuliik
27. mar 2009

Lulinak,tak to neni bohviečo.Malému zaberie nurofen,ale len tak na 2-3 hodky a potom má nanovo teplotu. Ja som v noci o tretej tiež uvažovala nad zábalmi,ale potom konečne zaspal,tak som ho nechala tak.Tiež uvidím čo nás čaká tuto noc. Teším sa 😅 . Ozaj,tvoja sestra čaká bábo? Dnes som ju videla po dlhej dobe...

lulinak
27. mar 2009

Gabuliik,áno čaká bábeno 24.4.Malá teraz spí,ale budí sa asi ju to svrbí ináč ja som jej dnes kúpila panadol a ten zatiaľ zaberá len neviem dokedy.Držte sa v noci. 🙂

mmona
28. mar 2009

lulinak ak ma mala zapal tak jej horučka skače a nechce sa dat prebalit a ked cika tak pri tom plače tak to bolo aspom pri mojej malej 😖

lulinak
28. mar 2009

mmona,ona už mala zápal a v utorok dobrala antibiotiká a od stredy má teploty no a neviem či sa jej ten zápal preliečil, alebo to je z kiahní,nemám šajnu preto sme dávali na rozbor ten moč ešte v piatok na poslednú chvíľu a oni ho tam stratili tak nemáme výsledok.Doktorka tam volala poobede 2x a že oni tam žiadny moč nemajú,ale bordel tam majú určite.

gabuliik
28. mar 2009

Čaute.Noc sme prežili v rámci normy.Ale teplotu mal furt. Aj ráno. Cez den sa to ustálilo a teraz nanovo.Uvidíme zajtra.Keby to bola tá 6ta choroba,tak by to malo zajtra skončiť.

stankatt
28. mar 2009

ahojte, tak dufam, ze babence uz budu OK.
A nam sa dnes prerezal zubok cislo 3 😉 , este pred tt nic a teraz uz ma 3 😀

lulinak
28. mar 2009

Malá konečne zaspala,zatiaľ bez teploty,ale po obede mala 38,5.Mi ešte nemáme zúbky a to máme dnes 8 mesiacov 😠 .Od 3 mesiacov slintá,stále všetko strašne hryzie a nič.Celé ďasná má napuchnuté už dlho a zuby nikde.

stankatt
29. mar 2009

ahojte
a nezaprsi a nezaprsi... ☹ 😝

ka3n
29. mar 2009

ahojcek, ale uz riadne prsi a prsi 🙂)
ale som pozerala pocasie a od zajtra ma byt krasne a od utorka okolo 16st a slnecno..
Vcera sme boli v TT a na druzbe tam oproti v tom detskom obchode sme malemu kupili kocik a sedacku..mrkni si foto Stanus v mojom albume..co vravis na ne?
Inak som bola v tescu a chcela kupit bodynka ale nic tam nemali ..des.
Inak nevies, kde v tT by som kupila pekne jarnu bundicku? Mas nejaky oblubeny obchod?

gabuliik
29. mar 2009

Čaute. Tak my sme celý den bez teploty. Fakt neviem čo to bolo.Vyhádzaný neni,takže 6ta to asi nebola.Ale celý den je umrnčaný a posunutý z tých hodín. 😝

Stanka,tak už ste nás predbehli.My máme len 2 zuby.

Lulinak,aj Andrejko slintal od 3 mesiacov a zuby mu vyliezli nedávno.Neboj,ono to príde a pôjde to rad radom.

Ako zvládate posun hodín?

zuzanikaaa
29. mar 2009

ka3n pozerala som si tvoj album, pekny golfac ste kupili. Mozem sa spytat aka je to znacka? Aj my chceme kupit na leto, bo ideme na dovcu a je to praktickejsie ako terigat so sebou sportak...

zanetuska
29. mar 2009

Ahoj Katka, dlho si tu nebola, ako sa mate? mate uz zubky, alex este nie.....golfac mate peknucky.....aj my uz mame len neviem kedy ho pouzijeme v tomto hroznom pocasi.... 😢

stankatt
29. mar 2009

Ahojte 🙂 ka3n pekny ste kupili, aj kamoska ho ma 🙂 . Ja nakupujem hlavne v Tescu 😉.
Tak este je mala hore, asi ten posun 😝 , zas ju ucit na 20tu 😝

lulinak
29. mar 2009

Ahojte,tak aj my sme bez teploty konečne ešte v noci o 2 mala 38,5 a po panadole už nemala 🙂 .Dúfam že v noci sa nám tá teplota nevráti.

Posun zvládame celkom dobre,malá zaspala 19:30 ale dnes spala iba raz a bola už hotová.Pred chvíľou bola hore trošku sme sa popestovali a zaspala v mojej posteli 😀 A Miška v pohode tiež zaspala.Tak dobre znášame posun.

ka3n
29. mar 2009

ZUZANIKAAA, tak kupili sme ho na druzbe je to Babypoint mark4, ale mali tam viacej takych podobny, ale vsetko rovnake konstrukcie, ale ine znacky, povedali, ze im ma prist taky isty, ale o tisicku drahsi, tak sme zobrali tento.

STANKA, tiez nakupujem v tescu, ale maju tam malo veci teraz..

ZANETUSKA, zubky este nemame ale mali sme zapal priedusiek, tak sme boli tyzden v nemocke, kastrofa tam bola.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre