• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
ahoj ka3n nebpli sme spolu aj so Zanet v porodnici?Nejaka si mi znama :wink:
30. mar 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Gabi mala sa pri 6ej chorobe vyhadzala 2 dni po teplotach :wink:
30. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka ano katka bola s nami v porodnici, co ako sa mate? kedy dame rande?
30. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zana uz by sme sa mohli stretnut :slight_smile:
30. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek macka a zanetuska, jasne boli sme spolu v nemocnici, fakt by sme niekedy mohli dat rande..
30. mar 2009 o 11:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech uz je teplo a bude viacej chuti do vsetkeho.......teraz to upratovanie a pecenie, teraz boli Vianoce a u zje Velka noc leti to prestrasne rychlo.......
30. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :wink:
konečne mám trochu času. No poviem vám, ten posun času je úchvatný, znášame ho na figu... a včera do toho aj to počasie. Včera sme zalomili poobede o 16tej, večer potom o 22:30, ráno sme spali do 9tej a Alex konečne teraz zaspal a ja sa môžem vkľude naobedovať.
30. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme prave dosli od doktorky, sme boli na kontrole, nastastie je vsetko ok, potom sme boli este v Senci a zhanala som mu jarnu sustakovu bundicku a nic..sakra mna uz porazi..babeny, v TT mi nejaky dobry obchodik, kde nakupujete neviete poradit.
Zatial som celkom dobru bundicku videla iba v malom obchodom dome na prizemi ako je Dm.

Idem trosicku von, je dobre pocko celkom, ale tesim sa, lebo sa ma oteplit..
Tiez sa pustam do takeho velkonocneho upratovania a uz mi z toho sibka.
30. mar 2009 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem, ze to sem nepatri, ale nemate niektora znamych - muzikov, ocinov, svokrov, bratov - sikovnych murarov? Ak ano, poprosim vas o info do IP. Velmi mi pomozete.
30. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3 jasne ze sa mozme stretnut si z TT?
30. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: pocko sa vylepsuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek macka, nie som z TT som ti pisala IP, ale stretnut sa budeme moct hocikedy, ale ako vravi Zanet, aj ja cakam na lepsie pocko a teraz pred velkou nocou sa mi to kopi, tak neni kedy..ale potom hocikedy.
30. mar 2009 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa niekedy dohodneme a dame stretko ked bude krasne pocasie :wink:
30. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj stani, no ved v sobotu ma byt az 20st..
no co mi poradite aky dobry obchod na detske veci v TT?
30. mar 2009 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute. Tak sa mi ich podarilo uspať. Vyzeralo to beznádejne :angry: .Oni sú furt posunutý!
Stanka,dúfam,že sa nevyhádžeme,ale ked ano,tak neva aspon budem určite vedieť,že to bola tá 6ta :sunglasses: .Dneska bol malý hnusný celý den.Furt mrnčal a plakal,pýtal sa na ruky.Nevedela som sa dočkať MM,aby ho zobral :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Inak,počko fakt super. Boli sme 2x vonku.

Ka3nka,aj ja by som chcela vedieť o tom obchode.Malý tiež nič nemá.Obliekam mu takú hrubú mikinu a pod to min. 2 vrstvy. :unamused:
30. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kde ste? :wink:
30. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby neviete mi poradit, kde sa daju kupit v Trnave papucky Zetpol? Dakujeeeem krasny vecer
30. mar 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3 no v TT dobre veci a hlavne pekne? Ja nakupujem jedine v tescu sem tam maju nieco pekne, ale najradsej nakupujem v BA tam kupim vzdy aj to co nepotrebujem jednoducho nemozem odolat.Ten obchod sa vola H&M skus si pozriet stranku a uvidis ze tam nakupis :wink: A nie je to tam ani moc drahe :sunglasses:
31. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka, to poznam to je v avione, velmi casto tam chodime a vela veci mam odtial, som premyslala aj nad tym, ze by sme tam isli..celkovo v avione maju pekne a nie drahe veci.
31. mar 2009 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodim do avionu ale myslim ze je aj v auparku aj vpoluse.Ja tam vzdy kupim aj teraz som tam bola asi pred dvoma tyzdnami kupit spaci vak.
31. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta predpoved pocasia im dako nevychadza, to slniecko stale nejako uteka dnes ho bolo pobiedne, ale snad sa dockame raz :slight_smile:
31. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute. Dneska sme si to užili.Poobede bolo celkom fajn. :wink:
31. mar 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj mys me boli poobede vonku, len mna straaasne boli cely den hlava, ale strasne, ani tab. nepomaha :frowning2:
a musim sa vam poxvalit, dnes mi doslo nove mama a ja a normalne prvy krat v zivote som nieco vyhrala :grinning:
31. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi super.A čo si vyhrala?Teda,ked to neni tajné.... :wink:
My sme boli 2x po dve hodky vonku a chrústi odkvacli už o pol ôsmej. :grinning: Zajtra má byť ešte krajšie,tak dúfam,že to vyjde.

Stanka,aj tebe malá malo papala po tých horúčkach?Lebo dostať do Andreja volačo je posledne 3 dni umenie.Alebo zle odhadujem kedy je hladný. :frowning2:
31. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabuliik vobec neni :wink:
ma to byt parfem z avonu, neviem co je to za ekrazit, ale je to ten ich Ch.Lacroix , Absinthe, tak uvidime, ak to pride to velkej noci, tak bude mat aspon z cim manzel smradit na sibacku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som chcela ist aj pobede von, ale mala nechcela doobeda vobec spat, a ked zalahla len o jednej, tak som vedela ze sa tak lahko ani von nedostaneme :frowning2:
najlepsie je, ked jeden spi a druhy je hore, lebo nespravim ani hov..., ani si neoddychnem, neviem v poslednej dobe ich neviem nejako zosuladit :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, bubi, ty si vyhrala parfém?...tak gratulujem k prvej výhre v živote... :grinning:

no môj fiškus zaspal už o 18,30 na sedačke hore riťkou....a pripučil jeho obľúbeného havinka....no zlatý bol.... :wink: takže teraz rátam že o 4 bude hore a čerstvý ako rybička... :wink:
31. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyz, no zabudla som sa ti pochvalit dnes :grinning:

sofia sice zaspala o osmej ale po dlhhom pehovarani a maly tuto este tata okopava :grinning: :grinning:

a neboj, urcite pospi az do rana, aj mne sofia po plavani v piatky vzdy zalahne o pol siedmej do postielky a spi az do rana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi,myslím,že to vonia celkom fajn.Ale každému sa páči niečo iné :slight_smile:
Inak mne Monika nespí už dobré 2 roky,takže ja to h..no cez den urobím.Lebo ked malý spí,tak ona robí zle.A upratovať s nou .....o tom pomlčím.Narobí viac bordelu ako osohu.Takže k velkej noci začnem upratovať od pondelka,ked bude mangel po nočných.Poobede bude varovať a ja budem makať :unamused: . Vôbec sa mi do toho nechce.
31. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka, v auparku je isto H&M ale v poluse nie..hej asi nahovorim mangela do avionu. No peknu som videla v malom obchodnom dome v TT ako je dm, na prizemi.
31. mar 2009 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,veru dnes bolo krásne, som si to užila v meste s kočíkom bez Alexka :wink:

lyz - kedy prídeš na kávu a pozrieť mrňúska?
31. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok