Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
1. apr 2009

ahojte, tak kuk na vas... Gabi mala nechcela papat, ked jej isiel tento 3ti zubok 😉 to boli horory 😠
Vcera sme boli v jasliach, ze od decem. a ho.... uz su plny... tak som bola nasr.... jak das.... sme 7 nadplan 😠 😠 😠 😠

lyongirl
1. apr 2009

Ahojte mamičky, neviete mi poradiť, kde v TT by som kúpila "predlžovák" na podprsenku?

zuzanikaaa
1. apr 2009

stanka ja som malu bola nahlasit do jasiel uz ked sa narodila.... je tam fakt naval, vraj tam chodia nahlasovat deti uz aj baby, ktore su estelen tehotne.... 😒

stankatt
1. apr 2009

To je sila na celu TT jedny jasle....

ajka30
1. apr 2009

lyongirl,

ja som si "predlzovak" kupila v Maxe na prizemi v takom malom obchode so spodnym pradlom, je to pod schodami, chodi tam taky maly detsky vlacik (skoro som donho narazila)

ka3n
1. apr 2009

a do jasiel od kolko rokov? ja dam maleho az do skolky u nas od 3 rokov.

lyongirl
1. apr 2009

ajka ďakujem, no nakoniec podprdu asi vymením, len to som kupovala cez net, tak preto ma najprv napadol predlžovák, len tá podprda je na obvod fakt malá, akoby ju zle označili, tak ak sa bude dať ju vymením, už som tej pani písala, ale díky za tip, lebo predlžovák sa mi zíde aj tak. Pôjdem tam mrknúť 😉

gabuliik
1. apr 2009

Čaute! Tak dneska bolo krááááááááááásne. 🙂 Skoro celé poobedie sme boli vonku. Teraz odkvacli ako halušky. 😀 Ozaj,dnes sme boli v škôlke.Od septembra mi berú malú.Moc sa jej tam nechce,ale dúfam,že si to dovtedy rozmyslí.Uvidíme.

stankatt
1. apr 2009

Gabi mas pravdu, bolo super... aj my sme boli vonku cele poobedie. Aj v maste aj na slavii... Mala mala v meste zabavu - prskala z kocika.... poopluvala seba aj kocik 😀

gabuliik
1. apr 2009

Tak to poznám 😀 😀 😀 My plujeme už asi 2 mesiace v kuse. 🙂

stankatt
1. apr 2009

Doma je to sranda, ale v meste.... slecinka.... 😀 😀 😀 😀

zanetuska
1. apr 2009

gabulik a kam ti ju zobrali doskolky, ved to je katastrofa v celej trnve so skolkou

gabuliik
1. apr 2009

zanetuska,ja som z modranky.Ale min. rok mi ju tiež nezobrali,bo bolo vela detí a ja som čakala malého,tak sme boli na konci rady ☹ .Ale nevadí.Nič jej neutieklo....

lyongirl
2. apr 2009

Ahojte, ja som chcela dať Alexa do škôlky od januára 2010/2roky aj 9mes./, ale ževraj vyšiel nový zákon, takže berú až od 3 rokov. No a v apríli sa mi to zdá už blbé ho tam dávať, všetky deti sa budú poznať, len on ich nie, tak hodám asi až od septembra 2010, len ešte neviem kam 😒

elisam
2. apr 2009

mne samka ku podivu zobrali tiež do škôlky , tak uvidíme ako to zvládneme 😉

macka7
2. apr 2009

ahojte asi sme sa vcera stretli stanka bola si to ty? 😉

stankatt
2. apr 2009

Ahojte 🙂 Maci asi ano, tam na hlinach? Som bola s mangelom a ty s detmi? Zo skoly? 😉

macka7
2. apr 2009

ano isla som zo solarka a skoly 🙂

stankatt
2. apr 2009

tak uz je vonku jar, tak sa uz budeme moct stretavat 😀

gabuliik
2. apr 2009

Čaute.Dneska zas odkvacli ako halušky 😀
Ja si dám sprchu a hurááá upratovať....

mmona
2. apr 2009

aj moje už spinkaju uvidíme do kedy včera bol mali do 2 rana hore od 21.30 a nie a nie spat tak uvidíme ako to bude dnes.

stankatt
2. apr 2009

tak aj moja uz spinuska 😀 sme boli dnes cele poobedie vonku.... Dufam, ze bude spat aspon tak ako vcera.... az do 4,50 😀 potom si dala trosku mliecka a potiahla do 7,30 🙂

stankatt
3. apr 2009

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????????

mmona
4. apr 2009

ako ostalo teplo už sem nik nechody 😒

lyongirl
4. apr 2009

veru, je teplo a všetci sú vonku. A ja nestíham, mrknem len nevyhnutne to čo potrebujem a vypínam 😀 . Ale zato mám okno umyté, upratané a porobené čo treba...

zanetuska
5. apr 2009

asi aj dnes vsetci boli vonku aj my tak co najviac vonku ale keby tej roboty nebolo tolko 😢 ale musime stihnut vsetko, Alexovi sa prerezal prvy zubok ani neviem ako este je len taky malinky ale teraz to uz pojde 😀

gabuliik
5. apr 2009

Čaute. Tak my chodíme furt po vonku,ale tento týžden ma čaká makačka. Musím všetko upratať,umyť okná a tak.Minulý týžden som nemohla,bo mangel chodil neskoro z práce. No a ešte ideme zajtra na poradnu,tak uvidím koľko vážime. 🙂

stankatt
5. apr 2009

Ahojte, vonku je konecne super, tak sme cele poobedie vonku 🙂
Gabi kazdy mesiac mate poradnu? MY kazde 2, boli sme ako 7 mes a ideme az ako 9 mes. 😕

gabuliik
5. apr 2009

Čauec.Žehlila som,tak som sa sem dostala až teraz 😅 .
Myslím,že nám to vychádza tiež každé dva,ale ideme teraz ako 8 mesačný.Neviem prečo.Inak,pri malej som chodila do pol roka každý mesiac a potom každé dva. Teraz sa to nejako pomenilo.

stankatt
6. apr 2009

ahojte, tak som teraz dozehlila 😝 mala je od 6,00 hore.... teraz si zdriemla 30 minutovku.... som ju asi unudila tym zehlenim, radsej isla spat 😀 😀 😀 😀 😀 dozehlila som , zapla PC a uz je potvorka hore... tak zas idem.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre