Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
16. apr 2009

Aj mne Stanka len sa neviem rozhodnut hihi

stankatt
16. apr 2009

sak to.... necham to na mangela 😝

vladkaz1
16. apr 2009

Moj mi povedal ze spekulujem 😀 😀 😀

stankatt
16. apr 2009

no cakam podobnu odpoved 😝 😝 😝 😝 potom povie ze : sak jak chces... a ked to bude blbost, tak : myslel som si, ze je to kravina 😝 😝

macka7
16. apr 2009

Ahojte stanka tak dnes sa chystam parat tie zasivky na kociku tak dufam ze to dobre dopadne 😀

stankatt
16. apr 2009

cau, jasne ze to dobre dopadne 😉 Monika uz s prestavkami spinka skoro hodinku 😀 😀 😀 sa meni na dobre dieta? 😎

stankatt
16. apr 2009

jej zabudla som tatovi povedat o tom silte 😀 😀 😀 😀 necham si to ako prekvapko 😀 😀 😀 😀

macka7
16. apr 2009

aj moje spinka uz 1 hodinu tak tiez nechapem ze co je 😀 Dnes idem do kauflandu nejdes na okruznu prechadzku?

vladkaz1
16. apr 2009

no ja si to este rozmyslim stou clonou ,lebo som teraz malej pokupila dost veci a tato jej kupil tenisky za 1500 tak sa u nas setri.... nooo takze jedine ze by som predala ten slnecnik a potom za to kupila tu clonu , len neviem ci nebudem banovat... ☹ 😀 😅 .
mala mi tu spekuluje som upratala cely byt a teraz ma v izbe hrackovu bombu 😀 😀 .
Prajem vam pekny den a este krajsiu prechadzku.... Vladka

stankatt
16. apr 2009

maci pojdem, ked sa napapame- cca 12,30- 13,00 😀

macka7
16. apr 2009

no aj my tak asi o jednej skor sa neda 🙂

zuzanikaaa
16. apr 2009

dik za nazor baby 🙂 este som nasla takuto clonu http://www.prenasedeti.sk/product/univerzalna-s...

vladkaz1
16. apr 2009

zuzanikaaaa tato clona stoji menej ale je nepriehladna taku by som asi nechcela 😉 ja som videla tu priehladnu a ta sa mi asi pacila najviac , ale myslím si ze za taky kusom latky je zo zbytocne drahe....

melory
autor
16. apr 2009

ahojte, kedy dame jarne stretnutie? 🙂

vladkaz1
16. apr 2009

ahoj mel ako zijes ? som ta dlho nezaregistrovala 😉

stankatt
16. apr 2009

tak clona u mangela nepresla 😝

vladkaz1
16. apr 2009

😀 Jezis to fakt?
Ja sa mojho nebudem doprosovat o nazor kupim a hotovo potom frfle hehehe , no a co? no nie? potom si vypocujem kraviny ,za chvilu ho to prejde a hotovo hehehe.....
Ja ju kupim tusim a necham si aj parazol a potom sa rozhodnem co si necham.
Ale nekupim novu nejaku zanovnu, teda pouzivanu na bazare 600 sk za nu nedam ved je to kus latky...
Moj zasa vcera frflal ze nejako som sa rozbehla s kupovanim veci, tak som mu povedala nech drzi kasu on a ze tyzden po vyplate nebudeme mat co jest 😀 lebo on nepozera na ceny on vidi kupi a hotovo...
Co budete zajtra varit ja nemam ani sajnu rozmrazujem maso ale neviem co snim........ 😅

stankatt
16. apr 2009

Vladi robila som sosovicny privarok a hribovo- zeleninovu polievku 😉 a malej dam zajtra asi cestoviny s kuracinkou..

vladkaz1
16. apr 2009

😀 hmm dobre mnam.... 😀 ale ja neviem co z masa pliecka ale take pekne chuducke... porad 😅

zuzanikaaa
17. apr 2009

vladka na tej stranke maju aj priehladnu aj neprehliadnu clonu

vladkaz1
17. apr 2009

ano? idem mrknut som si nevsimla 😅

vladkaz1
17. apr 2009

takze ja chcem tu prihladnu a je nanu dobra cena aj ked to je stymi stipcami na pripevnenie, ale pockam kym mi pride novy kocik pojdem do obchodu poskusam ,ako to vypada ci to je prakticke a tak a potom si ju objednam cez net za lepsiu cenu 😅 😀 som ja ale co?
kamoska ju kupila na dzuzbe dole oproti poliklinike a stala okolo 600 co je natom take drahe? akoze 290 mi pripada cena akurat na take nieco .. nie? Inak mozno by sa to dalo aj usit 😎 😉 ale nieviem ci toto obsahuje nejake uv , ak nie tak to si dam aj mozno usit taka husta sietka sa da urcite zohnat a spravila by som si to na suchy zips. co ja viem ta spona furt nat tym spekulujem ci mi to mala nezlomi ked to bude tahat..

stankatt
17. apr 2009

cafte 🙂
Maci tak ako? Malau si uz vyprevadila? 😉

macka7
17. apr 2009

caute no veru uz isla moja ☹ No krasne je vonku ze?Strasne sa mi chce spat mala uz spi od pol jedenastej tak uz sa mi neoplati si k nej lahnut 😖

stankatt
17. apr 2009

Moniku som tam dala pred chvilou, tak asi pojdem aj ja... von sa mi vobec nechce ist 😝 tak pojdem az potom 😝

lyongirl
17. apr 2009

ahojte, poraďte mi, koľko môže byť otvorené UM? Lebo sme kúpili, ale malému ho robím minimálne, iba keď mám pocit, že som vyšťavená a už nevládzem, to je tak 1x za 2-3 dni, aj to len 30ml, no a už ho máme pol mesiaca a ešte 3/4 krabice....

macka7
17. apr 2009

lyon tam by malo byt napisane a inak ja som tak vyhodila francuzke tam bolo napisane ze tri tyzdne

lyongirl
17. apr 2009

my máme francúzke...a konečne som si prečítala aj návod 😀 , takže spotrebovať do 4 týždňov. Len nechápem, čo by sa stalo, keby sa spotrebovávalo dlhšie....veď na tom sa nemá čo pokaziť, či áno? Prvé mlieko som primiešavala do mlieka Alexovi, len to potom nemá vyýživovú hodnotu na jeho vek a vyhadzovať mi to je ľúto...

stankatt
17. apr 2009

tak krpec sa uz vyspal 😝 😝 😝

vladkaz1
17. apr 2009

Lyongirl ja si myslim ze by sa nestalo nic..... 😀 mala mi chrapka bola som jej pre sandalky som si objednala uz dosli Kitinkove bohovske aj satku ma k tomu aj klobuk.. 🙂
Co budete dnes robit? ja mam doma vybuch hraciek tak upratovat a musim vymysliet co varit stoho masa asi cigansku ... no neviem mam uplnu depku stohoto pocasia.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre