Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
17. apr 2009

vladi sprav gulas 😉

lyongirl
17. apr 2009

mňam guláš, Vladi sprav, prídem sa napapať 😀
no počasie serká aj mňa, od rána ma bolí hlava a teraz ten lejak s krúpami, ani von sa nedá ísť, Rišo príde domov neskoro, má veľa roboty, aj ma porazí samu s deťúrencami. A ešte potrebujem ísť na nákup, no kedy? A ako? 😝

lyongirl
17. apr 2009

malý sa mi ogrckal, tak som ho prezliekala a teraz zaspal, Alex je zas hore a nudí sa. Nechce ani papať, no neviem, čo budeme robiť...

vladkaz1
17. apr 2009

Moja ja som upratala cely byt, drbka mi stoho upratovania nechcem sa chvalit, ale mam tak cisto ze sa jest zo zeme 😅 ja som sisi kadzy bozí den drhnem cely byt, no a tak som sa uhnala do nemocnice pred 2 tyzdnami ze zapal pluc... a priedusiek to upratovanie je choroba... ☹ 😠 😀
No nasrala som sa a spravila som trnavsku pochutku nieco podobne ako sote a zemiakove placky a na vrch syr.
Mala je dnes ulne bohovska poslucha az na to ze sa prave nudi ,pocuvam len mama papapa mama papapa a ja nie prsi vonku Lucka no dokola jak papagaj hehe 😀 😀 😀
Domi keby neprsalo mohla si dojst som sama Boris je v robote a nudim sa este si musim ist kupit cigarety mam len 3 a do vecera ma drbne nefajcit soracccccccccccc 😅 som oplzla....
mala mi prave roztahala vsetky vlhcene obrusky a umyva snimi kade chodi haha 😀 😀 ja odpadnem to asi odkukala odomna ...

lyongirl
17. apr 2009

tak ja som drhla byt tiež keď som mala trochu času, takže pri Alexovi to bolo stále 😀 a tiež sa dalo zo zeme jesť, teraz toľko nestíham, ale povysávané máme vždy, vysávam skoro každý deň, lebo na tých plávajúcich je včetko vidieť a vysávanie ma nezabije, aj keď mi to poriadne lezie na nervy...Niekedy mám nervy, že je prach, alebo v kúpeľnišpina, ale jednoducho už nemám čas. Pri 2 deťoch som rada, že mám navarené a upratané, zvyšok/ako prach/ to sú len detaily a nikto k nám nechodí. Aj by som prišla, ale dotrepať sa k vám s deťmi je dosť namáhavé, hlavne keď teraz Riško spí, zaspal po 2,5 hodke a nechcem ho budiť. No asi nepôjdeme zas nikam 😝 . Rišo príde o 18tej, teda dúfam, lebo sľúbil, tak pôjdeme na nákupy, dochádzajú zásoby a ja už nemám 3 dni čo piť, som o vode 😝

vladkaz1
17. apr 2009

ja som unavena jak pes ,mala vresti uz aj ona by spala, ale este ju nedam potom je v noci hore, tusim idem vegetit 😀 inak nudim sa.....

gabuliik
17. apr 2009

čaute. Tak clona neprešla ani u nás. 😀 😀 😀
Dnes ma počko štvalo,ale na počudovanie mi malý spal od 11.45 do 13.45 😲 čo sa u nho nestáva.Tak som si aspon spratala a trošku oddýchla.
Inak,Lyon nič si z toho nerob,že nestíhaš upratovať.Je nás takých viac.Vysávam aj ja každý den,lebo moje deti sú prasiatka 😠 ,všade rosýpaju.Prach a podobné prkotiny stíham tak raz za týžden.No a hračky,tak o tom pomlčím ....

stankatt
17. apr 2009

Gabi, hracky nie su bordel 😀 😀 😀 kde su hracky, su deti 😉
Pocko na porazenie, ale bola som s malou vonku od 17tej do 18,30, som potrebovala aby sa vyspala... dnes zas prd spala 😝 a teraz vykrikuje z postielky 😝 😝 😝 . Teraz ma obdobie, ze total vykrikuje AAAAAAAA EEEEEEEEEEEEE BLABLA BLA az je z toho zachripnuta... a ja ohucana jak pes 😒

vladkaz1
17. apr 2009

😵 Stanka 😀 😀 si zlata ze ohucana 😀 😀 😀 mne mala spi jak drevo teraz som dovarila ryzu , upratala skrinu a idem sa kupat.
No ja vysavam 2X za den , aj zem to iste, umyvam prach kazdy den,vanu kazdy druhy uz ju budem mat zodranu hehe.... ale inak pohoda
Hracky niesu bordel,ale ked ich mas vsade aj po sufloch ide sa slahnut, ja mam muza strasneho flegmosa jemu nevadi nic.... ani bordel nic ....
Som prisla z nemocnice vsade veci strasna zem, bordel jak v tanku ,no hruza som zacala hned upratovat a to som si hovorila ze budem kaslat na to, budem sa setrit naco je poriadok az taky... ale ked stiham som rada ked mam upratane...
Mam zatial len Lucku ,tak som zvedava pri druhom ,jasne ze to nebudem stihat robit vsetko ,potom ma to srat nebude...
Zajtra neviem co varit pomoooc ... 😅
Aj ja som bola o 5tej vonku bo mala stale vrestala sa nudila tak som sa isla prejst a kupit avivaz.
Uz sa neviem dockat tej karicky , by som ju uz chcela.....
Zajta budem mat opraveny x -lander, ale nanho sa uz tak netesim a neviem preco ma sklamal a to som ho zboznovala.... Dobru nocku krpcekom nech dobre spinuskaju celu noc...

gabuliik
17. apr 2009

Stanka,my vykrikujeme mamammmm a stále dokola.A hlavne,ked ma vidí.Sem tam baba,blabla,tatata. 😀 😀 Ale z toho mamammm som tiež ohučaná. 😒
Inak, s tými hračkami .... ked na nejakú fajnú stupíš,tak to fakt neni bordel?Vtedy nadávam ako pohan.Ale len vduchu,pre seba 😉

lyongirl
18. apr 2009

Ahojte baby,

stanka super nápad si mala včera, guláš sa už varí 😀 , nemali šampiony, chcela som variť cestoviny, no aspoň som nemusela v obchode veľa rozmýšlať.

Vladi s upratovaním si na tom ako ja, aj ja som to všetko robila dokola, ale už neni času. Muža mám tiež flegmoša, môžu si ruky podať, tak jak bol bordel, keď som prišla z nemocky pri Alexovi, tak bol aj teraz, myslela som si, že mi pomôže a namiesto toho som bola total sklamaná. Začala som upratovať, tento pôrod bol oveľa horší ako pri Alexovi, bola som vyčerpaná, ale upratovala som, no a samozrejme s plačom. Čakala som viac. Viem, že sa 5 týždňov musel starať o Alexa a popritom zarábať, ale Alexa mali aj svokrovci, aj naši, mohol si nájsť pol dňa času a trochu ma odbremeniť, ale to by sme mi ženy asi moc čakali...tak som si poplakala, upratala a bolo. A bordel mu nevadí dodnes, mohla by aj bomba padnúť, on si ju ani nevšimne, zapne telku a hotovo.
Aj včera sa nám stala príhoda. Máme šporák so sklokeramickou doskou. Na zadnej časti máme položenú rýchlovarnú kanvicu, lebo máme mini kuchyňu a fakt ju nemám kde mať. Dala som si variť párky a Alex asi otočil gombík pod kanvicou a my sme si to nevšimli. Samozrejme kanvica vybuchla, vyrazila poistky a ja som ju mala roztavenú po šporáku. Tak som to začala spratávať, chlapi išli do spálne, lebo v obyvke bol dym a smrad. Potom prišiel Rišo, že malý je hladný, tak som mu išla dať papať a myslela som si, že kým príde, šporák doumýva, už toho nebolo treba veľa spraviť, všetko som porobila. No a ja prídem a on si sedí za PC, nešlahlo by vás? To som si aj ja mohlasadnúť a čakať, kým sa to spraví samo....ja už neviem, ale pripadám si asi divná, keď takéto samozrejmé veci pre mňa čakám od chlapa...

vladkaz1
18. apr 2009

Domi presne ,,,asi si mozu ruky podat uplna kopia u mna doma 😀 😉 teraz sme prisli uz mam opraveny x -lander tak som rada ,ze poperem potah s tej pozicanej karicky a vratim ju, furt musim kukat aby sa snou nic nestalo a tak aby som este neplatila cudzi kociar , som stoho nervozna 😖
teraz mi zahlasil Boris ze ci mu nenalozim papu 😀 😠 no co som ,som mu povedala ze sa mi nechce , od vcera ma bolí noha teda bederny klb ledvaj sa postavim.... inak dufam ze dnes nebude prsat sme prisli od nasich a mala tam robila strasnu neplechu chcem ist s nou nachvilu von, ale sa dost ochladilo...

vladkaz1
19. apr 2009

kde ste kto?????????????? 😉 😉 😉 dobre ranko... 😀

mirka414
19. apr 2009

ahoj trnavcanky,som daleko az vo svajciarsku a chcela by som vas poprosit ci nahodou niektora z vas nepozna nejake tieto dievcata,su to moje byvale spoluziacky a chcela by som vediet ako sa maju.
Mariola Kristofikova,Jiraskova 33
Petra Pisarcikova,tehelna 20
Denisa Balazovicova Golianova 50
Farkasova Monika,G.Dusika 55
Heckova Petra,Tehelna 2
DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM.IP,PROSIM.

stankatt
19. apr 2009

cafte, tak mala zas robila sceny pri veceri 😠 😠 😠 tak som ju trtla do postielky a nech ani nemukne... sa idem odreagovat 😝

macka7
19. apr 2009

ahojte stanka aj moja robila sceny vobec nevypila mlieko tak som ju dala do postielky a je klud 😝

vladkaz1
19. apr 2009

Ahojte no mi sme mali dnes den , mala vobec po obede nespala cely den preplakala ,som uz uplne ko 😝 ohucana unavena no hruza zaspala az o 7 a to len na 20 min a zasa rev a teraz uz chvala bohu spi, no takyto den veru co ma 17 mes, sme este nemai ☹

zanetuska
20. apr 2009

aj alex len placka anechche moc papat asi to bude s tymi zubkami namuz sa prerezava treti....

macka7
20. apr 2009

stanka tak uz som to odparala , ale nerozoberala som to som sa k tomu zohla a islo to lahko 😉 Tak a uz si v tej kare moze krasne hacat

macka7
20. apr 2009

vladka mozem sa spytat, ze co si robila ked sa ti zlomila ta rucka? Vies aj ja mam X-lander a bojim sa aby sa to aj mne nestalo.Ja s nim musim chodit po schodoch lebo vytah mame na medziposchodi a vzdy sa bojim ze aby sa mi nieco neulomilo 😒

zuzanikaaa
20. apr 2009

macka co si parala? nieco na sportaku?

macka7
20. apr 2009

zuzi ano on sa neda dat uplne do sedu tam na tom remienku su take dva zasevky a to som odparala a uz to ide uplne dat do rovna ta opierka.Ja nechapem ze na co to tam prisili

zuzanikaaa
20. apr 2009

ahaa no vidis, dobry napad... aj ja som sa nad tym uz pozastavovala, ze to nejde az do sedu... ale malej zatial staci aj taky polosed tak som to neriesila.... ale asi to aj ja spravim tak. Dik za "osvietenie" 😉

vladkaz1
20. apr 2009

Macka 😀 nic len to mojmu muzovi zostalo v ruke, fak isli sme cez obrubnik a naraz muz hovori pozri sa som myslela ze sa tam len nieco posunulo az doma ze to je zlomene, no nechapem aj do predajne som volala ze to je vada materialu lebo kocik je ako novy, samozrejme nejake znamky pouzivania su ,ale ja som ho zboznovala tak ma to sklamalo.... v predajni neochota tak sme zohnali nahradny diel a je ako novy....
No ja ho chcem predat lebo mi pride ta karicka ale nemam ani sajnu aku cenu mam dat poradte...... aj s vanickou a prislusenstvom igelit sa nam roztrhol...
Vcera sa mala po 20 minutach zobudila bola hore az do pol 12 len plac plac ja uz zufala potom zaspala do pol 1 a od tedy do 4 hore, som plakala na zachode uz od zufalstva, teraz spi je inak jak cert ja neviem ci tie zubky alebo ten exem... ☹

stankatt
20. apr 2009

cafte 🙂 a my pistime o 106 😝 , dnes je doma pan tata, tak si ju uziva 😀 😀 😀 myslim, ze ma dost xixi... Uz nam cinka aj tej potvorsky 6ty zub... tak dnes uz neslinta 😀 😀 😀 , ale aj tak spi len vonku 😝

vladkaz1
20. apr 2009

ahojte no ja uz padam dole hubu, ale aby to tu dnes nebolo take ustazovane , tak napisem ze sme mali dnes pekny den mala po obede spala len pol hodku ,ale asopn nieco a teraz sme prisli s vonku... inak sa mi nic neche 😀 😀
Stanka tak nech si tatko uziva , 😀 😀

gabuliik
20. apr 2009

Čaute.My máme už 3tí den nosenia na rukách.Už ma to nebaví.Som z neho unavená. ☹ Teraz som doupratovala hračky a čaká ma tu halda prádla na žehlenie.Tak hurá na to....
Inak,dík tiež za info o tom páraní 😉 😀 ,ani ja som to nevedela.Musím to zajtra omrknúť.

vladkaz1
20. apr 2009

gabi a preco sa nosite, ja som striktne nosenie zakazala aj babkam ,samozrejme ze porusovali hlavne moja mama 😅 😀 , ale ja som potom nic ine nerobila len natrasala ,potom sme kupili to lehatko co sa da aj hupat a mala som pokoj 🙂

lyongirl
20. apr 2009

Ahojte, ja som sa teraz zastavila. Ešte som varila polievku, nech mám zajtra pokoj a môžem ísť doobeda s deťmi von, teda dúfam, že sa mi to podarí 😀 , lebo vychádzky mi niekedy pripadajú ako nočná mora ☹ .
Dnes mi prišiel skejt ku kočíku, tak som ho poobede testovala, je to super vecička, len keby mi tak nezavadzala pod nohami a vlastne pred celým telom, ruky som mala natiahnuté jak Saxana, no tešila som sa z neho pokiaľ som nevyšla von 😒 . Malému som v Jednote kúpila motorku, tú klasickú odrážaciu, lebo vždy ju berie deťom na ihrisku a prechádzka s ňou NO COMMENT, on nevie pochopiť, že na tom sa jednoducho ide dopredu a za mamou, stále ho poháňam, on sa na nej totalne fláka a nikam sa poriadne nedostaneme. A už som včera kojila na Lokotke a dnes v promenáde, mám to ale hladoša 😀
No idem konečne hajať, tak dobrú nocku všetkým! 😉

vladkaz1
20. apr 2009

Domi dnes som stretla Risa ,kukal namna jak puk, ale neviem co mu bolo, mala sa mi strasne prestala az na prsia a daval mi kazanie, ale nie srandujem 😀 😀 jak ma nosit nahradne veci so sebou ,ze aj vy ste zacali som sa smiala.
Domi a ved nech ti pomaha aj tatinko, ja som narobila krik a to nic nezaberalo u nas vies aky je Boris salam ,parky pohrozila rozvodom a uz tyzden pomaha .... nooo len do kedy 😀 😀
inak to vobec sama nezvladam ,chcem mat vsetko porobene hned, na ukor toho ze sa nevenujem malej a je mi to potom luto... a kolko krat aj placem.... to sa neda zvladnut vsetko a vsetko len jedna osoba jednoducho ja nemam baterky duracelky a to proste nejde.. chapes ma co tym hovorim moja? neviem ci som sa dost dobre postazovala... 😅
Ale inak musim ho pochvalit ked chce vsetko ide som bola az prekvapena 😕 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre