• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
tak vy uz mate vsetky langose za sebou, zajtra cakaju nas...... :grinning: ale dame ich urobit babke......tie jej chutia lepsie, nie preto ze moje su zle len ked niekto druhy navari to chuti lepsie
23. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj keby som si to mohla povedat aj ja :grinning: Zanetka nenavari aj mne? Co som rano varila je uz zjedene :sweat_smile:
23. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka tipovala som ti30- 32. . ja som dneska varila maso na štave s tarhonou, ale asi budem musiet vyvarit aj cestoviny
23. apr 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som akurat dopiekla kolac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na zajtra nemam navarene nic, len zemiaky tak malej nieco vymyslim :grinning:
vladka, ja ked navarim tak tiez to muz zje hned v ten den, ale kedze cez den ja nestiham varit, tak som obetovala vecer v nedelu a navarim aj tri jedla a s vacsy uskladnim v chladnicke a mam aspon s tym pokoj :grinning:
rozmyslam ci neurobim palacinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubadlo aj ja som nad nimi rozmyšlala že ich spravím,len pre chlapov je to taky zakusok. jedna znama mi hovorila, že ich robieva zo zlatym klasom , tak ich vyskušam tak ake budu :slight_smile:
23. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čaute.Ste sa rozpísali ... :grinning:
Ja pri dvoch štuploch stíham tiež o držku.Ale dnes tiež stávkujem a neupratujem :sunglasses: .Mangel totiž príde až okolo 21,tak som si povedala,že nebudem nič robiť.Uspala som drobcov,spratala hračky a šup sem. :grinning:
Inak,zajtra varím francúzske zemiaky. :wink:
23. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja zajtra busem robit palacinky, lebo zajtra sa mi vrati moja Nastenka z nekonecne dlhej skoly v prirode uz sa jej neviem dockat kazdy vecer si poplacem za nou strasne mi chyba :cry:
23. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka ona chodí na 7 zš?
23. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam chodí sestrina mala, tiež bola škole v prírode
23. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ze 32 no teda :grinning: :grinning: , sa prave rozmrazujem jaternice, ale mam len 3 tak to je pre muza na obed , uz musim ist zajtra na mlieko do bille, je za 8 sk a spravit vacsi nakup vizivu a tak....
No ja rozmyslam ze spravim aj cestovinku s omackou ,robim taku chili s fazulou parkami a je to zachvilu.
Inak ze stavkujem s upratovanim , hahaha :grinning: :grinning: :grinning: prave som dodrhla byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som sa nudila mala spala je mimoriadne zla s tych zubov to je normalne cert a anielskou tvarou :sweat_smile: :dizzy_face:
Vcera som sa tu tak nahnevala v jednej teme, som im tam normal vynadala a to robim dost malo... :sweat_smile:
23. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na uceneho tovarisstva tusim to je 7 :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi co ta tak vytocilo?
23. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka,presne to som sa chcela spýtať aj ja? :grinning: Tak čo to bolo ....?
23. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tema v tehotenstvo, 35 tyzden nahmatate si hlavicku, precitaj si to ale cele, lebo akoze tie debaty no zbohom neni tam toho moc :wink: Ale mozno budete mat iny nazor ako ja :grinning:
23. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pridala som do albumu par novych foto xi kto chcete mrknite idem pokukat tych vase deturence :grinning:
23. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeezis baby vsetky mate take nadherne deticky posielam im tisic boskov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka som to citala no niektore tie baby fakt len hladaju temy v ktorych by sa mohli vyburit :angry:

aj ty mas pekne dievcatko :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som to čítala aj ja. Presne súhlasím s tvojim názorom..... Idem mrknúť tie fotky. :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne dievčatko.Fakt.Asi po mame,že? :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak idem kuknut aj ja tu temu....
Vladi pekne fotecky... deticky su krasne- hlavne ked spinkajuuuuu :grinning:
Dnes sa mala tolko krat buchla.... Rat sa prekotila, ked sedela, 2x vypadla z tej vanicky od kocika ( mam ju nastastie postavenu na zemi- namiesto ohradky), a raz si buchla hlavu o spodok kresla....
23. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme, no aj Lucka je sidielko ,ale musim ju pochvalit lebo sa jej rozvazuje jazycok.. :grinning:
Stanka a nestalo sa jej nic?
23. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi nie.... trochu placu a bolo, ona sa viac zlakla :unamused: , ale zeby sa nejak poucila..... za 5min uz vymyslala zas....
23. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka,z toho si nič nerob.My padáme furt.A pokaždé na hlavičku :frowning2: .No a jemu nič neni.Pripadá mi to ako keby plakal niekedy aj naschvál.Lebo ked ho zoberem na ruky ,tak ostane ticho a usmieva sa. :grinning:
23. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Stanka no to su deticky aj Lucka to robi, idem odpocivat pa babule :grinning:
23. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi cao
23. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi, ked den BLBEC, tak cely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aaaaale zajtra bude lepsie- dufam :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka. seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerus
23. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka: no nič si z toho nerob. ja som včera drbla so sárkou so schodov :cry:
23. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bershi nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaar, uz si zabydlena? :sunglasses: Sak ocumujem sewcky mamicky po meste, ci ta nejak nespoznam...
23. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek..poznate niektora z TT mamicku Tanu? ona ma malu Kristinku, kt. sa narodila 10.augusta a byva na Družbe?
23. apr 2009 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok