• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
mne zase maly nic nechhce jest, strasne malicko... :confounded:
27. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zana kolko teraz maly vazi? Jess ma 8100 :slight_smile:
27. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim z obycajneho teda s polotucneho :wink: som rada ze sa tema trocha pohla inak to tu bolo mrtve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex ma 9700 co som ho doma vazila na buduci tyzden ideme na poradnu, pekne to dobieha
27. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky potrebujem raduuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! Mala ma asi z toho vetra uplne krvave oci a strasne ju bolia, co jej mam dat? Ju nemozeme utisit :frowning2:
27. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu stani ja neviem ti neporadim :frowning2:

Jessica sa dnes porezala na prst , hrala sa a mala tam knizku a v nej take velke pazzle a asi na tom :frowning2: ma taku ciarku na brusku prostrednika a stale jej to tieklo tak som sa zlakla viac ako ona, ani neplakala inak.
27. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka nema sdoma opthalmo septonex, ten by jej nemal uskodit
27. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malému som začala robiť krupicu z toho 3,5%ného.Je to výdatnejšie.Ale už mal aj z polotučného. :wink:

Stanka,ani ja ti moc neporadím.Skús jej to len poumývať čistou vodou :unamused:
27. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zani mam, dali sme... fuuu uz je asi dobre, sme jej dali repikove obklady, kvapky- take umele slzy, co ja pouzivam na suche oci a teraz aj tu mast.... Sa uz ukludnila, aj sa napapala, tak uz iba aby zaspinkala.... ale vyzera to nadejne :unamused: . Este ze mam doma muzika, ja som hysterka, on kludas a vsetko vymyslel on :wink: aj sa postaral kym ja som volala po rodine, ze co mam robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka,tak to máš dobrého mužíka.... :slight_smile: U nás takéto zdravotné veci riešim ja.Aj volám,aj sa starám.On tomu moc nerozumie.Ale už je kludnejší,ked sa niečo deje,lebo s malou sme si všeličo vyskúšali.Tak držím palce,aby to bolo ok. :slight_smile:
27. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala uz spinka :slight_smile: , tak sme to snad zvladli, dufam, ze noc bude kludna a rano uz bude po vsetkom :wink:
Nejak sa to nakopilo: zuby, nemoze sa poriadne vykakat a este aj oci - sak to je aj na kona vela!
27. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este dobre ze sa mame s kym poradit, u nas to tiez riesim ja, ale ten vietor je hnusny,,,,
27. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vzdy volam segre- ma 3 deti, tak babo rad :grinning:
27. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to verím,že poradí. ja volám bud segre alebo sesternici.A ked už fakt neviem čo,tak mam číslo na mobil našej dr. :slight_smile:
27. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nerobim s plotucneho , zevraj to neni zdrave davat plnotucne az od 2 rokov?
27. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi, to by bola u mna nebezpecne - keby som mala cislo na dr :grinning: asi po mesiaci by si ho zmenila :grinning:
27. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to som si myslela aj ja,ked som jej zo začiatku volávala :grinning: .Ale potom ma ubezpečila,že je to ok.Ale teraz som jej už dlho nevolala :grinning: :grinning: :grinning:

Neviete mi poradiť,kde sa dá kúpiť protišmyková podložka do vane?Dneska sa tam malý šmykol,že si trocha logol vody.Chúďa,ale ked on je vo vani ako odtrhnutý z reťaze.Nestíham ho chytať. :unamused:

Vladka,kravské mlieko by sa nemalo dávať do 3 rokov,ale napr. moja dcéra pila od 10.mes len také.Iné mi nechcela za svet.Dokina povedala,že teda dobre.Čo už s nou.Tak pila prevarené.No a teraz malému robím tú kašu.Si myslím,že mu to až tak neuškodí. :wink:
27. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi ja som ju kupila oproti poliklinike :wink:
27. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som malej davala Hami a presli sme na kravske ,ale mame atop. exem tak musim prejst na spat na hami.
No ved ja viem ze kravske sa nema do 3 rok. davat ale to by nemohla ani jogurt ani nic s laktozy nie?
Ale zevraj to 5 oerc, obsahuje vela tuku a je tazko stravitelne...
ja uz nekupujem ani instantne kase som sa bavila s odbornikom ma uistil ze je to humus, radsej nech jej spravim krupicu mi povedal... :confused: :wink:
Stanka aj ja som taka ista doki len kruti hlavou som myslela ze mala ma kiahne o to bol ten exem potom sa ma pytala preco som neprisla ze uz som nepotrebovala a ona ,ze volat viem ale prist nie.. :sweat_smile:
27. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka,ved aj moja malá má ekzém.Dermatitídu.A vidíš,pije to mlieko už dlho a nič jej to nerobí. O tom 3,5% som nič také nepočula.Ved uvidím.Malý papá z neho len tú kašu a aj to mu ju nedávam každý den.Aby ho zbytočne nezapekalo.
Dík Stanka.Zajtra tam behnem :slight_smile:

Mne naša dokina nenadáva,ked volám,ale vždy zvážim,že či je to fakt nutné :sunglasses: .
27. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano gabi? Mi mame silnu dermatitidu na susurke no od malicka :frowning2: niekedy nema ani vrchnu kozu , doki mi nadavala ze mam pouzivat tie eko plienky aj som nad nimi uvazovala je to strasne drahe ,ale keby jej to malo pomoct tak idem do toho...
Ale z nicoho nic to mala krajsie a krajsie tak som sa nato vykaslala.. A pritom mi dava doki le imazol...
Niekdy to bolo hrozne plac bolest pri cikani som plakavala aj ja.
Teraz pre zmenu mame ten atopicky , raz ho mame raz nie ja uz neviem com s toho na nervy :frowning2: :angry:
27. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka,ja už som takpovediac rezignovala.Malá to má od 3 mesiacov veku.Sledovala som ju,že či to neni z jedla,natiera sa každý večer a furt to má.Aj sme boli v Chorvátsku,že to pomôže,ale vydržalo jej to 3 mesiace a potom nanovo.Nám dala kožná kuterid,ale čo som sa dočítala,tak že je to hnusoba.Neviem.Urbanová zomrela,tak musíme ísť druhej.Uvidím čo povie tá.Ale štve ma to,lebo malá má furt suchú kožu a škrabe sa.A po tom kuteride jej zostavajú také vyblednuté miesta.Tak jej to natieram len vtedy,ked už je fakt zle. :frowning2:
27. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JUUJ nepozivaj to ,mi sme to mali ties nam to dala Urbanova a mala no komplet kde som jej to natierala cierne chlpy, fakt som povedala nikdy viac!!! zevraj to vypada casom no neviem. :frowning2: :angry:
Ja som teraz kupila holtov krem stoji do 30 sk a exem nikde :grinning:
27. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chlpy tam nemá,len tie flaky :frowning2: :angry: .Ten krém sa dá kupiť v lekárni?Vyskúšala by som.Ale musím ísť novej kožnej,bo sme dlho neboli.Tak nech ju kukne. Len teraz máme také 3 dni pokoj :slight_smile: ,tak musím počkať kým sa jej to vybúri a potom to ísť ukázať. Nech vidí aké to má.
27. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v lekarni je tam ,ze na psoriozu a atop. exem a ten lekarnik co som sa snim radila je strasny odbornik mi povedal ze je to velmi dobre potom este konopna mast to mi radili kocky tu ,ale nikde to nemaju :angry:
27. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, idem sem ku vam na radu, malemu by som chcela zacat davat masko, snazim sa zohnat bio kuracie alebo morcacie, ale v Trnave nikde nic... :frowning2: nechcem moc malemu davat hotovky, radsej by som mu varila cerstve...date tipa kde by sa dalo zohnat?
27. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzujo ,bohuzial ja neporadim, preco len bio? Ja malej robim vzdy cerstve normalne ono nie vzdy bio je bio minule som o tom pozerala ce testovali detsku stravu :confused: tak som s toho bio troska v udive
28. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vladi svata pravda- velakrat bio neni bio :frowning2:
Tak noc sme mali relativne kludnu, ale ocka ma este stale cervene :frowning2: Moj maly angoracik... tak dnes budeme este doma a uvidim
28. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Satni tak cim skor sa dajte do poriadku!!!!!!!
fakt som o tom pozerala uz neviem prestne co tam bolo ale pamatam si ze bio original vyrobky musia mat neky certifikat alebo co.. ja fak neviem nepamatam sa
28. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Vladka tak už som sa sem dostala.. ake dobre rady mate.. som trošku čítala.. ešte raz díky
28. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok