Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
28. apr 2009

Mia no super mozes sa zapojit do debaty , mala mi prave spekuluje , nevarim mam od vcera iba umyjem zem mam uz povysavane a pojdem nasim , som hovorila mame a uplne bola udivena nechapala ... 😀

zuzujo
28. apr 2009

ahojky, stanka no ja chcela bio lebo domace nemame a tie normalne masa su plne hormonov a antibiotik...no ked nenajdem dam take ako jeme my, len som chcela, aby mal dobry a kvalitny zaklad 😅. a ako to ze bio nie je bio? to si mozu vyrobcovia len tak napchat etikety ze su bio? som myslela ze to byva sledovane...

zuzujo
28. apr 2009

ale ja chcem cerstve masko, nie umelu vyzivu... 😉 ale chapem co tym chces povedat, co vsak hodnotim kladne je to, ze to aspon stahuju z obchodov napriek tomu, ze im to robi zlu reklamu
tak nikto fakt neviete kde by sa dalo v Trnave zohnat take fajnove bio hydinove pre miminkovku papulku? 🙂

zuzanikaaa
28. apr 2009

zuzujo v meste nad mestskou vezou ale na druhej strane je nejaky obchod so zdravou vyzivou... ale ci tam maju i maso... to neviem... skus sa tam opytat... mozno ti budu vediet aspon poradit
ja inak davam malej tiez normalne masko co jeme aj my....

bubadlo27
28. apr 2009

ahojte,
baby neviete nahodou nejaku dobru koznu detsku lekarku v TT?
som bola na poliklinike a na vyber teda nic moc, jedine Peciova ale to vobec neviem co je zac?
dikes

vladkaz1
28. apr 2009

juj ja neviem ja som chodila Urbanovej ta bohuzial zomrela , peciova no neviem je taka divna ,ale je odbornicka budes tam cakat aj cely den od rana... 😉

brinzulka
28. apr 2009

peciova...mne pomohla, ked som kojila..mysleli, ze mykoza...trapilo ma to 3mesiace..bol to exzem..dala mi masticku a konecne bol po troch dnoch pokoj...
naozaj ma zvlastny pristup....pozera na pacienta z pol metra a napise, co treba...Ale zatial nam v rodine utrafila a pomohlo...len cakanie je hruza svet..Boli sme tam s malinkym a skoro nas zozrali, ked sme sa predbehli..esteze jej Peci zavolal..ze sme cakali na druhej strane u neho..mame male babo, ci nas nevybavi hned

gabuliik
28. apr 2009

Čaute.
Bubi otých kožných sme sa tu bavili o pár stránok v predu.Mrkni to. 😉 Na prednádraží je ešte dr. Konečná

bubadlo27
28. apr 2009

joj diky baby, toho cakania som sa aj ja bala, a odkedy mam aj maleho, tak chodim k doktorom len za poplatok, lebo ja si nemozem dovolit tam cakat pol dna 😠
a kede som objednana presne na hodinu dufam ze ma zoberie, potovra jedna 😀

vladkaz1
28. apr 2009

😉 nemas zac moja 😀 a ty uz mas 2 deticky? som si myslela ze jedno ,ale uz mi niekto spominal ze si tehu 😵

gabuliik
28. apr 2009

Baby,už aj moj malý má z toho vetra červené očká.Ale on neplače a ani si to nežúli.To počko ma začína rozčulovať 😠 😠 😠

vladkaz1
28. apr 2009

☹ 😠 😠 no aj mala dnes vrestala v karicke jej fucalo ako besne do pusy...
Ale nemame cervene nic...
V piatok mi dojde nova karicka tak uz sa neviem dockat , drzte mi palne berem to spod ruky

vladkaz1
28. apr 2009

To co pozerate vsetky panelak 😀 😀 nik tu nieje

mia7
29. apr 2009

dobreee rankooo 😵 😵 😵 .........

stankatt
29. apr 2009

ahojteeeeeeeeeeeee, to pocko na tak ser....., oci mame furt a la angorak, ale uz vcera vecer neplakala... len si to zmoli furt.... Pockam asi do zajtra a ked sa to nezlepsi asi skocim dokyne... Moje nervy, aby sme len doma sedeli 😠 😠 😠 😠 ... teraz mala spinka

lyongirl
29. apr 2009

Ahojte, to počasie je fakt o ničom, už sme 2 dni neboli vonku 😠 . Síce sa mi ani nechce, ale som zlenivela, tak by sme mali niekde vyraziť, len sa bojím, či nebude pršať, ani neviem, ako hlásili. A u nás tu vždy fúka, lebo tu máme pole, tak ani poriadne neviem ako je, lebo inde vačšinou nefúka.

vladkaz1
29. apr 2009

Ahojte ja som dnes ko moji 2 ma vytlacili v noci z postele som spala v detskej, boli ma brucho mam svode dni. Dnes bude urcite liat...

lyongirl
29. apr 2009

a ináč som naštvaná, idem sa posťažovať. Objednala som si cez mimibazar kojeneckú podprdu, lenže mi bola malá na obvode. Tak som tú pani prosila, či mi ju vymení za vačšiu, tak povedala, že nie je problém. Bola celkovo veľmi milá, tak som si ešte jednu aj doobjednala. Poslala som jej tú malú naspať a ešte doplatila za doobjednanú druhú. No a odvtedy mi nič neprišlo. nechcem ju nijako obviňovať, možno len na mňa zabudla, lenže som si myslela, že všetko je ok, keď poslala prvú, pošle aj tie ďalšie na výmenu no a odvtedy nič. A ja som vymazala všetky maily a nemám na ňu kontakt a nemôžem ju a ani neviem ako by som ju na tom mimibazáre našla ☹ . Takže nemám ani jednu podpradu a ani peniaze. Ináč fakt ju nechcem obviňovať, že to spravila naschváľ, lebo tam mala aj link na nejaký jej shop v Čechách, tak asi nebude podvodníčka, ale štve ma to. Som sa tešila na podprdy a teraz nosím také staré a škaredé a nemám chuť si kupovať ani nové aj keď ich potrebujem ako soľ...

stankatt
29. apr 2009

Lyon tak to nase.... 😠

vladkaz1
29. apr 2009

No teda .... Skusime pohladat ani si napamatas od kilal je ta pani ze by sme to nejako nasli , tak to potesi teda, keb si chcela mam doma peknu mozem ti ju dat......

vladkaz1
29. apr 2009

Ahojte pridala som par novych foto ako Lucka sa hra s detickami a ucime sa na serblik 😀

lyongirl
29. apr 2009

jediné čo si pamatám je, že sa volá Linda Tomáškováa je z Prešova, alebo Popradu, tuším z Prešova. Musím sa ešte opýtať Riša, či nemá papier z pošty, lebo on jej tú podprdu posielal, tak by mohol mať doklad a tam je adresa, tak by som jej napísala list. No ináč podľa mena som ju tam jednoducho nenašla a hladať podľa mesta?, neviem ani pod akou prezývkou tam bola ☹
No idem niečo ukuchtiť, Alexko zaspal, Riško je napapaný, dúfam, že bude čučať. Boli sme vonku, keby nefúkalo, tak je fajn.
Vladi a ty myslíš, že tá tvoja by bola na moje minididi 😀 .Hentie čo som objednávala boli bezšvíkové, po takých som túžila a neboli ani drahé, no ale spolu ma to vyšlo vyše 600 Sk.

vladkaz1
29. apr 2009

no neviem ja si myslim ze by ti bola ved mas teraz velke kozy 😀 a mne bola mala 😀
neni bezsvikova, jak chces ved keby si bola tu u nas na ihrisku dam ti ju zadara nerobi mi to problem ja ju asi uz nikdy nevyuzijem 😀

lyongirl
29. apr 2009

Vladi, veď pri druhom 😉 , pár rôčkov/možno ani to nie 😀/ počká v skrini, nie?

ivkamt
29. apr 2009

Ahoj maminky z Trnavy.. Som sa Vám sem trošku vtrela, lebo by som Vám chcela ponúknuť zorganizovanie narodeninovej oslavy pre Vaše detičky..Už pár rôčkov prenajímame krásnu chalúpku a súkromie tu unás v turčianskej kotline/ideálne postredie na prechádzky, oddych a relax/ a tento rok sme sa rozhodli zamerať naše zariadenie na malé detúrence/Nakoľko aj ja jedno šidlo mám a na Slovensku nieje moc zariadení takéhoto typu a ked, tak sú dosť finančne náročné../V týchto dňoch sa u nás dobuduváva pekné detské ihrisko s pieskoviskom a celkovo upravujeme prostredie tak, aby sa tam detičky s rodičmi cítili dobre, preto sme sa rozhodli, že ponúkneme Vám maminkám možnosť osláviť výročie Vášho krpčeka bez stesov a vybavovačiek, tu u nás..Naše služby : zabezpečenie záhradnej výzdovy, balónov, narodeninovej tortičky, občerstvenia,..a iného podľa Vašich požiadaviek.Naša ubytovacia kapacita je 13 dospelých ľudí, takže sa dá zorganizovať aj oslava pre viac detí. Mohli by sme tak zorganizovať Vaše stretnutie spojené s narodeninovou párty .Samozrejme je možné sa u nás ubytovať a užiť si pekný víkend alebo dovolenku aj bez narodeninovej party 😎 .Ak by ste mali nejaké dotazy, prípadne pripomienky, tak rada na všetko odpoviem..Pekný dník

vladkaz1
29. apr 2009

Liongirl no to asi sotva 😀 , skor ju vysmarim nez budem tehu 😀

jevel
29. apr 2009

ahojte

trochu sa sem votrem - ale zachytila som , že lyongirl hľadá na MMB jednu pani. Nie je to táto?? Len to meno som si dala vyhľadať a predáva aj spodné prádlo pre tehulky.. možno je to ona
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=134

lyongirl
29. apr 2009

jevel - ty si skvelá, to je ona. Pamatala som si len nejaké údaje z ktorých som ju nevedela nájsť. Čo chceš za to? Prídem ťa od šťastia vybozkávať 😉

jevel
29. apr 2009

lyongirl - 😀 som rada, že som pomohla. to je za tú krásnu tortu , čo mala malá na 1.narodeniny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre