Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

nejla
22. nov 2006

na gynde som dostala listok aj do tt porodnice a bolo tam uplne vsetko, co potrebujes doma s babetkom. No... 🙂 nas kufor vyzera, ze sa chystame na rodinnu dovolenku. Dnes idem na kontrolu znova, jaj, ale sa bojim 😢

mitinka
22. nov 2006

nejla tak ti drzim palceky ked prides daj hned vediet ako si dopadla 😉
Palvinka ano uplne vsetko co ta napadne,pocitaj s tym ze ti bude vrackat a prekakavat sa niektore to nerobia ale vacsina ano a nezabudni na jednorazove plienky ja by som odporucila č.1-pampersky a ostatne č.hagies tie su super!!a hlavne si nezabudni sobasny list,obciansky a karticku poistenca!!!!neviem co este take ved ma napadne tak ti napisem az tam uz nebudes 🙂

bybi
22. nov 2006

caute kocky, neviete mi poradit nejakeho dobreho sukromneho gynekologa v Trnave a okoli? Mne tu dali totiz termin na prvy ultrazvuk az na 2.1.2007 a to uz budem v 13tt a neviem, ci dovtedy vydrzim nevediet, ci je vsetko ok. ☹ Dakujem 😉

mitinka
22. nov 2006

skus ist do porodnice(nemocnice) a pytaj si mudr.lahky je taky polo 😝

palvinka
22. nov 2006

ahojte tak dnes som bola na poradni a zatiať to na pôrod nevyzerá, bábetko je už dosť veľké 3700 g takže do pôrodu bude mať cez 4 kg 😕 .
Nejla Ty budeš rodiť v TT? A komu chodíš na kontrolu, dnes mal poradňu dr. Čech. Písala si že máš ísť dnes aj ja som bola dnes - nevideli sme sa?

braniska
23. nov 2006

tehulky, kamoska rodila teraz 16.11. v TT nemocnici u dr. cecha, isla nakoniec cisarskym. som zvedava, ako to bude napr. u mna, pretoze dost casto pocuvam, ze deturence prichadzaju na svet skor cisarskym nez normalnym porodom....
ja uz len 4 krat idem do prace a som konecne len v TT a mozem sa venovat nasmu malemu stvoreniu...neviete nahodou, ci byvaju nejake vianocne zlavy napr. na detsku kozmetiku alebo vecicky pre deti ? ci mam cakat alebo mam radsej postupne kupovat co sa da....
zacala som chodit na predporodnu pripravu do materskeho centra, zajtra mame druhu hodinku, tak som zvedava, o com sa budeme bavit....

drzim decembrovkam palce, aby vsetko dopadlo skvele 🙂

mitinka
23. nov 2006

az ju rodil cech taj ju lutujem teda az isla cisarom ten nevie zasivat povedal mi to moj lekar!!!a je to pravda videla som to na svojej susede tej to tam bude vidiet do konca zivota a mne urobil kozmeticky steh auz mi to aj pomaly mizne

palvinka
23. nov 2006

Braniska keď Ťa môžem poprosiť neopýtaš sa pani Solíkovej na tej príprave ako je to s tým oblečením pre bábetká v nemocnici. Či treba všetky vecičky priniesť na celý pobyt v nemocnici alebo už to majú zabezpečné (kôli tej infekcii čo tam pred nedávnom mali). Ona to bude určite vedieť. A môžeš ju pozdravovať, ja som k nej chodila na ten kurz ešte v auguste pred jej dovolenkou. Bola som tam jediná decembrovka 😉.

braniska
23. nov 2006

palvinka, zajtra idem tam, spytam sa na to. ta kamoska, ktora rodila mi spominala, ze maly chytil nejaku alergiu z ich veci, tak ho prezliekla do jeho veciciek, co mali kupene.....
co sa tyka sitia, spytam sa jej na to, ako ju zasil, nestihla som sa spytat, ako to vobec cele prebehlo, nechala som to na inokedy, ked bude viac casu - teraz ma starosti s nim.....inak svagrinu sila stefanikova, tu ranku som videla a tie stehy vyzerali dobre, neviem, ci je to teraz vidiet....spytam sa jej na to.....

braniska
23. nov 2006

melory sa nam nejako vytratila......stahujete sa uz do noveho bytiku ?

mitinka
23. nov 2006

baby solikovu mozete pozdravovat aj od stojkovicovej je to moja rodinaa akurat ked som rodila isla po 2dnoch na dovolenku ja som augustova🙂)))

veroncek
23. nov 2006

Ahojte babulkym neviete prosim vas kde sa da v trnave kupit zabrana na postel?kupili sme malej valandu a bojim sa že odtial spadne. dakujem pa 🙂

mitinka
23. nov 2006

ahoj veroncek si tu??ja ta podla videnia poznam urcite aj ty mna🙂)

melory
autor
23. nov 2006

caute baby este sa nestahujem, ale uz krabicujem... 🙂
dobra sprava, n e j l a vcera porodila syna Davida v Topolcianskej nemocnici do vody. vazi 3350g a meria 49cm. je krasny 😉

palvinka
23. nov 2006

Nejla gratulujem k bábetku, nech ste zdraví a čím skôr doma 🙂 .

palvinka
23. nov 2006

Mel včera okolo pol ôsmej si nebola náhodou v tescu, zdalo sa mi že som Ťa videla.

erika153
23. nov 2006

aj ja ju chcem vidiet ☹ 😀

melory
autor
23. nov 2006

pavlinka rozmyslam, ale asi ano, ale aj s hugom a muzom, ze?

palvinka
23. nov 2006

No ja som si najskôr všimla malého a ani som nevedela že je to Hugo. Len som videla malého špunta ako ťahá po zemi mop, čo ste asi kúpili a ešte teta upratovačka sa ho pýtala či jej pomáha. Tak som kukala, že malý aký zlatý 🙂 . A až potom som si všimla teba, ale to už ste práve vychádzali z dverí.

melory
autor
23. nov 2006

jasne to sme boli my a hugo ten mop vlacil po celom tescu a robil ludom sou, lebo niekoho pobavil, ale niekoho aj nahneval, lebo s nim podkynal 😀 mi sme boli radi, ze mame klud, ved s nim ist niekde je vycerpavajuce, urcite si si vsimla, ze som na pokraji siiiil.

palvinka
23. nov 2006

ani nie lebo ja som išla z opačnej strany ako vy takže som Vás vlastne zahliadla až pri východe. Ja som zas išla ako kačka a opierala sa o vozík, lebo už som nevládala. A našťastie už tam majú aj tie plytšie vozíky, ja som si ešte zobrala ten hlboký a pri pokladni som sa nevedela doňho ohnúť a vyťahovať veci na ten pás 😅 .

melory
autor
23. nov 2006

ozaj to uz som aj zabudla ako to bolo s veeelkym bruchom, ale ved zachvilu zbadam...ja som bola od 9mesiaca na rozsypanie 😒

palvinka
23. nov 2006

no to som aj ja ale ešte to nie je také strašné, počítam že to bude ešte horšie.

melory
autor
23. nov 2006

ja som teda na zaciatku a moje krize mi odchadzaju tak sa netesim ci bude, ale pre babo vsetko.

palvinka
23. nov 2006

mel jak na začiatku, veď už si za polkou 😀 .

melory
autor
23. nov 2006

to ano za polkou 😀 ale len teraz to naozaj zacne 😉 krize, bedrove kosti, mocenie.... 😒

erika153
23. nov 2006

priberanie... 😠

melory
autor
23. nov 2006

erika ty nezacinaj,,,,,po tej nugete som pribrala 2kg uz mam +12 no co ...mas dost? pavlinka ty ako s priberanim?

erika153
23. nov 2006

hej urcite 2kila...ale moze byt ja mam furt tych 20 uz dajak nejdem hore vcera som mala dokonca len +19 😀 tak si to rychlo vynahradzujem teraz a uz zujem druhy chlieb ☹

mitinka
23. nov 2006

mel ako vies o nejle??to je super a do vody o tom mi musi povedat!!!gratulujeme!!!baby je pravda ze ked som bola raz cisarom musim aj druhy??aby sa neroztrhla maternica?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre