• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Vladka,ty si teda číslo.... :grinning: Ja čoko tiež preto nekupujem :grinning: .Ale deti si vela vyšibali a čo myslíš,kto to zjedol ...? ....ja s MM :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ja som neboj ale odolala som :grinning: dala som si len 2 zavarane uhorky a nebudem jest.... nie nie radsej som si dala sprchu nech ma to prejde ale tak mi skrkaaaaaa..... hmmm ta torta by bodla :grinning: :sweat_smile:
1. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
tak isto zdravíííím jevel :dizzy_face: , mate krasne fotečky aj detičky
:wink: :slight_smile:
gabulík, možeš si najst aj na tejto stranke, www.tortyodmamy.sk tam si najdeš trnavsky kraj a vyberieš si určite. ja mam v albume tiež tortičky čo som robievala doma, no neni to superextra, ale boli vyborne :dizzy_face:
vladka ja mam tiež take chute, ale radšej si dam pohar vody :grinning: a počula som že od pečiva sa pribera, tak skusim nejest a uvidíme :sweat_smile:
2. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bie pecivo to je najhorsie, ja rozmyslam ze zacnem jest miesto chleba vlarku...
2. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka už ste boli z kočíkom vonku? ako sa išlo? :slight_smile:
2. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme vcera , dobre saa islo je to ine oproti mojmu je lahucky , super sa snim zabaca aj po ceste sa ide super , ale mam pocit vcera, ako fukal vietor by by malu odfuklo aj s kocikom :grinning: do obchodu ako stvoreny, inak je sirsi ako moj X lander, coz som bola prekvapena, muzovi vadi ze je maly ,ale sak ja snim budem chodit mne je akurat tie rucky ,predsa len v celku rucka je to nieco ine , sem tam ma to vodilo do strany ale hovorim jje to len naucit sa s tym chodit.....inak som spokojna az na mmale detailiky ktore chcem odtranit...
2. máj 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..
nie Vladi nebolia ma zubky .. chvalabohu... :sweat_smile: len som mala nejake zdr.problemy a tiez som nebola 7rokov u zubara a chcela by som to uz riesit.. len ma nik kvoli tym problemom nechce zobrat.. a uz nemam chut sa vsade vadit ze to chcem na vlastne riziko.. tak preto ze ci niekto nepozna tu v tt takych fajn.. ale asi nie.. ked su neni odpovede........ :frowning2: :frowning2:
2. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len v skratke, torty detské nerobí, ale spraví tortu a na nej môže byť jedlá fotka s detským motívom...jedine tak. Ale sú dobré, lebo tam nejde žiaden margarín ani maslo. Sú pudingové, lahké na žalúdok a nie tie ťažoby čo robia všade inde a pekne vyzerajú....no dosť s reklamou :grinning: , ideme našim.
2. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj moja som nevedela, co poraabas mne sa nic nechce , moj drichme a pocitam ze aj bude stanem k malej rano o 5 a on este pri PC no skoro ma porazilo potom drichme cely den.. a mal stavat k malej.. :angry:
2. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako ten moj lenivec.. teraz este spi lebo vcera bol hokej a z nej pivecko vonku.. :pensive: a ja idem asi nasim ked sa bambula zobudi .. chcem piest buchty a tu nemame trubu :confounded: :confounded: .. dnes je jaka kosa vonku.. brr strasne volaco
2. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado - dík za pochvalu, veď aj vaši sú podarení. :wink: .
čítala som diskusiu ohľadom škôlok - bude to aj na budúci rok také ťažké dostať tam (kam chodili naši chalani) dieťa?? :confused: Pýtam sa , lebo sitáciu poznáte lepšie.
2. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste? ste vonku? :grinning:
2. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi, tu som :grinning: . Sme u našich, Riško spinká a Alex pomáha babke vešať prádlo, to je asistent :grinning: . No už je pri mne.
2. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi cakame na Borisa a pojdeme asi von , teraz mi klopala kamoska na okno dosli s kaufladnu ze tam je mela o olej a o blbosti.... o potraviny a tak ,sme sa tam chystali ist ani tam nejdem kaslem na to
2. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v Kauflande je v sobotu vždy tak, lebo je akcia.
Ja mám dilemu s tým kočíkom, neviem za aký by som ho mala vymeniť a neviem, či by ten náš niekto chcel. Už mám malého hore, letím...
2. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok neviem skus dat na net, ja nic nepredala som a to som dala uz sakra dobru cenu :frowning2:
2. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na nete je na cam dosť inzerátov a dokonca na ten čo mám ja je inzerát za 8000 Sk a to ho používali len rok. A kupovali ho určite za 20 000 Sk, mne to je strášne pod cenu... :frowning2: A za toľko ja ďalší nekúpim a do kočíka už ďalšie prachy investovať nemienim. Jedine že predám a za to kúpim iný...
2. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja som moj dala uz za 6tis komplet a nic nechapem iba na vanicku pisu a ja to chcem predat cele komplet....
2. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
2. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte akurat som prisla z kaufladnu... mala sa kupe
2. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme dnes boli v pieštanoch, u prababičky aj u pra dedka pozriet na banke. od tial sme išli načapovat vajcovku do fliaš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrr. to pre maminu :grinning:
jevel no teraz je to tam tažke, riaditelku stiahli, tak si možno viete predstavit ako to tam teraz chodí :angry:
2. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste kto?
2. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme
:grinning:
2. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak sa nik nehlasil :grinning: :grinning: nudim sa ... ako bolo v piestanoch?
2. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muž išiel maleho uspat a starší ešte pozera madagaskara 2 ale tiež už dlho nevydrží :sweat_smile:
2. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no celkom fajn, maleho sme dali spat u prababičky a potom sme pochdili pieštany
a vy ako bolo dneska? vietor fukal
:angry:
2. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si jedneho červeneho strika, včera sme mali so segru narodky tak aspon na prípitok :grinning:
2. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado - no teda počula som , že je to tam teraz nejaké divné. :unamused: . Snáď sa to unormákni...
2. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mala si si dat aj 2 hehe ja nepijem nic, mne to nebere, mi fajn mala pod dozorom som unavena...
2. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jevel to dufam aj ja :grinning: mam z toho akurat nervy šak ked sa niedy stretneme tak pokecame
:wink:
2. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok