Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zanetuska
4. máj 2009

ahojcek katka....alex ma uz 3 zubky 2 horne a dolu jeden, aj on uz sedi sam asi mesiac a bezkal by stalel len je lenivy negula sa neplazi sa ,,,,asi sa mu nechche...inak nic nove, zajtra ideme na poradnu som zvedava kolko vazi.....asi aj vyse 10 kg

vladkaz1
4. máj 2009

ahojte no gratulujem k zubkom aj mi uz mame 13ty mala je dnes odtrhnuta od retaze, Muz s nou isiel pred chvilou von a zacalo prsat no neporazi ma? raz sa odhodla ze si idu kopat a je vonku 10 min a prsi chcem ist do obchodu ale nemozem ved zmoknem jak .....
Zajtra varim sosovicovu mliecnu plus smotanove posuchy , len ja nemozem jest bo ma bolí sanka neviem ci som vam to tu hovorila vcera som ani pusu nemohla otvorit ,dufam ze nemam nejaky zapal okostnice ma porazi... inak strasne to bolí....

stankatt
4. máj 2009

joj Vladi, nezavidim....
My mame zatial 6zubov 😉 a gula sa po izbe sem a tam.... ale stvornozkovat ani bohovi 😠 len chodit za ruky... 😝

vladkaz1
4. máj 2009

pekne 6 !!!!! no mi sme este nemali ani nejden ked mala 8 mes... chichi.. mala mi prave zaspala no nechapem.... co budeme robit v noci

zanetuska
4. máj 2009

stanka a kedy sa zacala gulat? nam sa veru nechce...aj my mame dne spaci den to je asi tym pocasim 🙄

stankatt
4. máj 2009

no idem vychovavat, bo mm ide prec 😝 , malu dam spat o 20tej a pridem 😉

vladkaz1
4. máj 2009

😅 no asi ano dufam ze mi to nemame s toho padu ona takto nezvikne spat ale zasa rano bola skoro hore a poobede si dobre pospala, no nechapem.. 😔

vladkaz1
4. máj 2009

kde ste?????? mala uz je hore no dobre si schrupla ale je dnes cas co???? na prd 😀

stankatt
4. máj 2009

tak malu som supla do postielky a cakam, ci sa ujme 😀

vladkaz1
4. máj 2009

😀 muz ma vyhana a ja nic nasral sa nech ju ide kupat boha sak sedi cely den za PC , ja si mozej aj chvilu oddychnut, aaaa uz ide kupat 😀

stankatt
4. máj 2009

😀 😀 😀 moj sa prave vratil domo

zanetuska
4. máj 2009

ja som teraz dokoncila torty a maly zaspal po sediacky vo fotele to sa este nestalo, dnes je uplne ospaty cely den ako tvoja lucka

vladkaz1
4. máj 2009

Stani mala je nadherna kukucka 😵 😵 peknucke foto ale sak vsetky mame peknucke 😵 😵
Zani no mala sa kupe.. inak bola zla ked vstala no som nadavala... 😠

stankatt
4. máj 2009

Monika je najkrajsia ked sa smeje, alebo spinka 😀 😀 😀 😀

macka7
4. máj 2009

ahojte moja bola dnes jak cert som uplne hotova ☹ Ja sa uz tak tesim ked si lahnem do postele ze az 🙂 Ja nechapem jak ma moze tak maly clovek znicit

macka7
4. máj 2009

babenky prosim vas cuketa a cukina je to iste?Ja som blond ja neviem 🙂

vladkaz1
4. máj 2009

asi ano cuketa je po slo. a cukina po ces. nie? 😀

lyongirl
5. máj 2009

ahojte, ja som sa sem včera vôbec nedostala, Riško má večerné plače, síce moc neplače, ale stále sa musí pestovať, kojiť do nemoty a len čo si ho zobere MM tak vyvádza až hrôza. Večere sú katastrofálne, ale musíme vydržať.
V šporťáku sa voziť nedá, vyzerá tam hrozne, možno ešte vo fusakotaške, ale kašlem na to, nejako to vydržíme. Stále čakám kedy mi príde šatka na nosenie, s tým bude dúfam ešte lepšie.
Dnes ideme na kĺbiky a na poradňu, tak som zvedavá koľko malý váži a vlastne dúfam, že nožičky budú ok a my tam už nebudeme musieť. Lebo priznám sa, že nebalím, ani Alexa som nebalila, mával problémy s bruškom a nejako na to zabúdam.

stankatt
5. máj 2009

cafte kocandy 🙂

vladkaz1
5. máj 2009

ahojte , tak prisla som od mami , mam navarene robila som fasirky , a robim este tie balese smotanove, malej som kupila nike teplaky a kenvelo bunducku ,to nosi jedna kamoska na kila za smiesne ceny ze 4 eura teplaky tak sa tesim 😀

vladkaz1
5. máj 2009

kuknite do albumu som vam ju odfotila novu 😀

lyongirl
5. máj 2009

Vladi, malá je kočka 😉 - po mame...

lyongirl
5. máj 2009

no kojila som malého, tak som písala 1 rukou 😀
Boli sme na nožičkách - baliť nemusíme, tááák som rada, keď som ani nebalila, na poradni sme zistili, že malý pribral cez 800g, tak sa teším. Má 5015g - už je valibuk 😀 , no ani sa nečudujem, lebo sa kojí pomaly stále a vonku jedol už tuším všade, hladoš.

vladkaz1
5. máj 2009

😵 Domi diki 😉 aj ty si kocka 😵
mas v ip odomna odkaz tak kuk 😉
kde ste????

gabuliik
5. máj 2009

Ahoooje.Včera som sa sem nedostala.Vela práce.... 🙂
Dneska boli moje deti ako čerti.Malý dokonca nechcel pri mne ani zaspať,tak sa to ušlo MM 😀 🙂 .No nech,aspon mám raz aj ja pokoj.
Andrejko si celý den žuli zuby.A furt mrnčí 😠 ,už ma to štve.Šak nech mu už vylezú... Furt má len 2.

basado
5. máj 2009

lyongirl, švagrina byva v taliansku a tam vobec nebalia detičky do plienok ako my, tomu som sa čudovala, takže je to asi aj o.k keby sme ich nebalili 😅 len keby to videli dr. 😀 ,
vladka tu sme.

basado
5. máj 2009

ja som taka rada, maly niekde zapatrošil cumel, tak ho už nema tyžden 😀

basado
5. máj 2009

gabulík aspon sa mu tie zubky tak skoro nepokazia 😵

gabuliik
5. máj 2009

Tak dík basado,si ma potešila.... Len keby nebol taký zlý 😠

basado
5. máj 2009

veru ja to poznam, malemu išli zubky naraz,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre