Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
11. máj 2009

Ahojte, vy ste zase popísali....
Keď ste kecali o plienkach, tak ja nedám dopustiť na Tescové, ale malý z nich nikdy nič nemal, tak isto sú perfektné Billové, kupujeme tie, ktoré sú práve v akcii. A super sú aj Lidlové, aj malé, ale tie vačšie boli pre malého lepšie.
Ja zrovna papám obed, varila som špenátovú polievku a máme 1 porciu zo včerajška z krštín čo Alex nezjedol, tak sme si ju nechali zabaliť. Krst prebehol dobre, len som akosi nestíhala vnímať, stále sa Riško kojil, keď som nekojila, tak som pozerala Alexa, potom jesť, hento, toto, no večer som bola hotová.
Drobci konenče spia, tak si idem oddýchnuť, lebo som unavená 😝

stankatt
11. máj 2009

ahojte, tak sme doma z poradne 😝 mala to tam zas cele prerevala, som sa spocila jak kon 😠 ja nevim, co ma proti doktorke.... jak ju zbada, tak place 😠 a to nabuduce sa budeme ockovat, tak to bude parada ☹ a este: mame 8700g 😉
a este ma stupel vytyca, stale si pcha topanky do pusy 😠 😠 😠 😠 tak dostala a plakala dalej 😠

macka7
11. máj 2009

ahojte ja idem v stredu do poradne tak som zvedava kolko bude vazit 😉 Moja sa tam na dokiho usmieva vzdy asi sa jej paci 😀

vladkaz1
11. máj 2009

😀 caute DOmi super ze vam to doma dobre dopadlo,aj segru som dnes stretla, ja som este len prisla domov, bola som u segry teraz na nakupe poviem vam som ustvana jak pes!!! tak ma bolí hlava jak kona rano si boli pre vanicku strasne prijeńa pani ved aj pan super predaj a teraz som predala slnecnik ,len cakam kym mi nabehnu prachy na ucet.. zajtra to idem poslat tak konecne bude mat mala novy koberec do izby.. 😝
Este pecem kura s ryzu a idem robit parizsky salat domaci je domaci.. 😀
Kocky ked skladate slencniky v tych lemoch ako su zohnute mate tam take ciarky?
Mi sme ho pouzili asi 3x a teraz neviem ci sme ho uz tak kupili muz mi tvrdi ze to ma kazdy slnecnik a ze sme ho tak kupili mam ho este v zaruke tak rozmyslam ci tam zajtra nezbehnem sa opytat ,viete aby to tej kupujucej nevadilo ale je to len z vnutornej strany...
Gratulujem k krasnej vahe 😉

basado
11. máj 2009

čauky. dneska išiel adko po mesiaci do školky, ale zajtra zase nejde, musíme brat 24 hod. moč a potom v stredu na nefrologiu. 😕 bola som u našich, pomahat varit a upratovat.bola tam aj sestra s malyma, tak sme aspon pokecali, ked sme išli od nich tak som im zobrala ešte bicykle nech sa unavia. ale ako vidím, ešte sa im nechce 😖
taka som unavena, že sa mi oči krížia 😔 😅 a oni stale nič.

gabuliik
11. máj 2009

Čaute.Ja som sa sem nedostala celý víkend.MM okupoval Pc 😠 .A dneska to nevyzeralo tiež ružovo,deti štrajkovali so spaním. 😒
Inak dnes boli obidvaja obzvlásť zlí.Furt mrnčali ,plakali za všetko,... už som bola na nervy.Ozaj,malému sa prerezáva horný zúbok!!!! 🙂 Tak som nadšená,že sa konečne posúvame dalej. 🙂

Stanka,pekná váha.Môj je trochu ťažší.My ideme na očkovanie 4.júna ☹ To zas bude.

Vladka,myslím,že to majú všetky dáždniky 😉

vladkaz1
11. máj 2009

Gabi fakt lebo ja si to vobec nepamatam ci sme ho tak kupili, muz tvrdi ze ano, a ked jej ho zajtra posielam chcem si byt na 100 perc. ista, aby mi ho nemohla potom vratit..Mala uz spi este varim ryzu som unavena jak hovado idem do vane a spat 😝

lulinak
11. máj 2009

Čaute.Aj naši krpci dnes boli urevaný hlavne Miška,Lianka ešte nemá zuby ☹ už som s toho hotová a minulí utorok mala aj teploty do 38,8 a aj soplíky,málo papá,je nespokojná,uplakaná a stále nič.A za mesiac pribrala iba 200g čo tak málo papá.Ja už neviem kedy sa prerežú,ale mám aj dobrú správu konečne štvornoškujeme a to som ani nedúfala,lebo ani Miška nelozila. 🙂

stankatt
12. máj 2009

ahojte, tak gratulujeme Gabi k zubku 🙂))) a Lianke k stvornozkovaniu 🙂)))), by sa mohla aj Monika naucit 🙂))
Som sa vcera pytala na tie topanky a dokyna mi povedala, ze nemam s nou chodit za ruky 😝 , ze to neni dobre, ma behat az ked bude vediet sama. Ked sa pridrza nabytku a tak sa posuva, to je OK, ale chodit s nou a drzat ju za ruky sa nema. A ked bude behat , tak ortoped. topanocky...

macka7
12. máj 2009

ahojte mame druhy zubok 🙂 a ani moja este nestvornozkuje ☹

stankatt
12. máj 2009

aj vam gratulujeme 🙂)) ako sa mate? moja tu spekuluje

macka7
12. máj 2009

stanka dakujeme mame sa celkom fajn mlieko pije iba v spanku inak ho nechce uz som skusala jej dat aj plnotucne prevarene ani to nechcela takze sa takto nalievame v spanku ☹

suziad
12. máj 2009

Ahojte , ake mate skusenosti s golfocmi, uvazujem ze kupim, lebo nas sportak Patron je pre mna tazky a zle sa sklada do kufra. Daju sa pouzivat celorocne aj v zime. Celkom sa mi pacia tieto http://www.maderna.sk/kociky/sportove-kociky/ne...
v Hlohovci v predajni vychadzaju na 2200 sk su komplet aj s nanoznikom.

LYON ta si tusim nebola spokojna s golfacmi!

macka7
12. máj 2009

suziad ty si nerobila v sony?

suziad
12. máj 2009

jj preco 🙂 ma poznas

macka7
12. máj 2009

ano si mi nejaka znama ja som robila leaderku a bud si robila u mna , alebo u Libusi no neviem , ale urcite ma poznas aj ty 😉

suziad
12. máj 2009

Aj ty si mi povedoma, ale to bolo uz davno 😀

vladkaz1
12. máj 2009

Aj ja ta poznam suziad z kopanky alebo zo zatvora ze 😉

netmona
12. máj 2009
lyongirl
12. máj 2009

suzia - ja som bola spokojná, len MM nie 😀 . Ide o to, že golfky sa zle ovládajú 1 rukou, kárička, čo má spojené rúčky ide oveľa lepšie. Ale myslím, že záleží na tom, ako a čo komu vyhovuje a na čo si zvyknutá. Rišovi sa golfky nepáčili preto, že mu boli nízke a zle sa mu tou 1 rukou ovládali, povedal mi, že prečo by mal riadiť "trabant", keď má doma "mercedes", tak sme golfky predali a vrátili sa k pôvodnému Cam-u.
No a keď ti môžem poradiť, kúp niečo a čom sú dobré referencie a nie niečo, čo buď nikto nemá, alebo je moc lacné, ja som sa takto ošálila...

lyongirl
12. máj 2009

idem niečo naštudovať o orchideách, lebo mám na nich škodcov. Snažím sa ich zbaviť cesnakovým odvarom, len neviem, či zaberie. Mám ich 6 a sú nádherné, nerada by som o ne prišla. Dúfam, že sa mi podarí niečo pozrieť, lebo Riško je hore a zachvíľu aj Alex, ale nestíham, umývala som okno, prala na 2 práčky, doobeda sme boli vonku a tak, veď poznáte 😉

basado
12. máj 2009

ja som akurat dožehlila,a ešte som umyla parkety, kym maly spí 🙂

basado
12. máj 2009

lyongril ja som sa ta chcela spytat stahuješ Alexovi predkožku? ja Bastinovi hej ale moc si to nechce davat robit, ale naštastie ked viví že si to Adko robí tak chce no ale moc nie

gabuliik
12. máj 2009

Čaute,čaute. 🙂
Tak dneska bol malý totál uplakaný.Doobeda plakal tak,že mu až slzičky tiekly a nemohol zaspať. ☹ Tak som mu o 11tej dala od bolesti nurofen a bolo.Do pol hodky zaspal a ťahal 2,5hodiny.Ten zub ho musí riadne bolieť. ☹
Práve sme s malou pozerali na nete ako to vyzerá v zoo zlín.Chceme tam cez prázdniny behnúť.Som z toho nadšená.Aj Monika sa teší 🙂

stankatt
12. máj 2009

ahojte 🙂 Gabi chuda male ☹ so zubami su od mala len problemy.... Monika dnes strajkovala, spala mi 2x po 20 min.... som bola na prasky 😠 Spala az od 16tej do 17,30 😝 a teraz uz spi jak dudek.... som si aspon ozehlila, manza kuka chlapci a chlapi 😝 tak mam volny PC

lyongirl
12. máj 2009

basado - áno sťahujem mu ju a to od malička. Síce niektorý hovoria, že sa to nemá, ale ja mu ju sťahujem len pokiaľ ide, aby som mu to vyčistila, pretože sa mu tam usádza špina. Robím to aj Riškovi, ale teda on tam špinu ešte nemá a ani mu to nejako nejde, to len tak jemne pozriem a umyjem s vodou.
No a odkedy som otehotnela, tak Alexa kúpe muž.

bubadlo27
12. máj 2009

ahojte 😉
neviete kde sa tu v TT daju kupit plavky pre maleho na plavanie?
ja som na to uplne zabudla

vladkaz1
12. máj 2009

aj v tescu 😉

bubadlo27
12. máj 2009

diky 😉

vladkaz1
12. máj 2009

neni zac 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre