• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
autor
mitinka vraj ked je prvy cisarsky druhy nemusi byt zalezi preco ti ho spravili, niektore zeny rodia druhe normalne...ale vacsinou druhe tiez cisarakom.
s nejlou som velmi dobra priatelka a dostala som mali aj s fotkou davidka, je krasny ako vsetky jej deti.
23. nov 2006 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jej srdecne gratulujem a nech su zdravy,a malinky hlavne a coskoro doma:slight_smile:mna muz strasi ja som mala KP a rozmyslame ze odtrpime si to pri jednom ale bojim sa uz nikdy viac nechcem cisarsky:(((
23. nov 2006 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejla rodila druhy krat do vody, tak vedela do coho ide a velmi si chvali, inac ze za 5minut bol maly vytlaceny.
23. nov 2006 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy to porodila?
23. nov 2006 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vcera vecer :wink:
23. nov 2006 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda musela sa natrapit:(
23. nov 2006 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory ano, a myslis ze to bolo tym ze do vody? boze ja by som sa bala ci co..sice aj obycajneho sa bojim :frowning2: mitinka preco uz nechces cisarskym? to bol taky hrozny zazitok ak sa smiem spytat? :confused:
23. nov 2006 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel ja som briblala +14 kg, ale nepočítam ešte ďalšie tri kg čo som pribrala hneď prvý mesiac ako som sa dozvedela že som tehu. Lebo ja som držala diétu a keď som sa dozvedela že som tehotná tak som začala jesť normálne a tie tri kg čo som pri diéte schudla som do mesiaca nabrala, ale tie nepočítam.
23. nov 2006 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palvinka takze +17kg? :sunglasses: no to ti zavidim tie kilka ja ich mam o 6 viac este.. :frowning2:
23. nov 2006 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pavlinka a co ti poviem no nedame si ked konecne mozme lebo sme tehu, ja sa priznavam, ze velmi rada jem, a ked som nie tehu musim si davat pozor a takto si dam aj za dvoch :grinning:
23. nov 2006 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika tak Ti si tu a ja som písala na decembrovky či tu niekto je a nik sa neozval. Inak čo hovoríš na to že Nejla, tá čo včera porodila mala termín až na 9.dec. takže to už fakt hociktorá z nás môže ísť :confused: .
23. nov 2006 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj palvi, ani ma nenapadlo tam kuknut :wink: lebo sme si pisali nikto tam nebol a aj katka zdrhla do tesca..nejla mala termin 9? juj tak to aby som balila ozaj tu tasku do nemocnice uz... :confused:
23. nov 2006 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tusim bola prva a spadla k novembrovkam, to aby jeho bracek lukasko mal surodenca v novembry ako je on :slight_smile: ale inac ano a pavlinka je v 38tt to je tak zaciatkok, nie? pocita sa to od38-do 42 nie?
23. nov 2006 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9 mesiac je od 36tt do 40tt a ostatne 2 uz prenasa zena. aspon tak to mam v knizke napisane co mam doma. takze mmi uz mozme rodit kludne :wink:
23. nov 2006 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tusim vam aj zavidim, uz by som to chcela mat za sebou alebo blizko pred sebou a potom to drzat na rukach a vonat a vonat.
23. nov 2006 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je to že už môžme kedykoľvek ale ja zatiaľ iba o tom hovorím ale vnútorne sa na to vôbec necítim, nejako mi to stále nedochádza. Nie že by som nechcela už mať mimi pri sebe ale jednoducho si to ešte nejako nepripúšťam, podvedome furt mám čas.
23. nov 2006 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ano pre mna to bolo nieco nekonecne a moooooooooc bolestive:(((( :frowning2:
23. nov 2006 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to iste a pritom to je uz len 4 tyzdne mozno aj menej. joj bojim sa darmo budem frajerovat ze nie.. :confused:
23. nov 2006 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mitinka to hovoris o cisarskom??
23. nov 2006 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ani nehovor, ale isla si spinalom alebo v celkovej? alebo az potom to tak bolelo ked sa hojilo?? :confused: viem vela sa pytam ale nestazuju sa zeny az tak na sekciu. a neviem ci by ta druhy krat pustili rodit prirodzenou cestou :frowning2:
23. nov 2006 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem co moze viac boliet ako zasita suska, ved realne sa zamyslite, ja viem ze je to operacia, ale porod prirodzeny je hrozny oproti sekcii, mitinka to musis vysvetlit. :angry:
23. nov 2006 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepšie vie o tom povedať taká mamina ktorá má vyskúšané oboje. Myslím, že jankamanikova tá mala prvý sekciu a teraz prirodzený ale už dávno nepísala, tá by nám mohla napísať čo bolo lepšie. Aj keď si myslím že oboje bolí, len jedno ťa bolí odspodu a druhé na bruchu. Ale ja ak ovšem bude všetko tak ako má byť chcem rodiť prirodzene.
23. nov 2006 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pavlinka ja tiez prirodzene, chcela som si vybavit ze cisarak, ale ked som videla video tak som si to rychlo rozmyslela.
inac pri normalnom porode to tiez babo boli, lebo ide cez porodny kanal a spoji sa babu lepka do polovice, to je boles ineho razu, ale uz si nepametame.
23. nov 2006 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory nestras prepana
23. nov 2006 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi uz spat lebo uz klipkam ockami :unamused:
dobru nocku do trnavy :sunglasses:
23. nov 2006 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inac fakt tu dlho jamka nebola....ta ma uz caka na prednadrazi, ze sa spozname :grinning: a ja stale tu pri tescu :frowning2:
23. nov 2006 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
porod je krasna vec. :slight_smile:
23. nov 2006 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridavam sa dobru noc a sup do perin.
erika dobrú :slight_smile:
mel a kedy sa máte sťahovať?
23. nov 2006 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš