Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

anesim
14. máj 2009

Ja by som ich ale mala mokré úplne, my sme sa s malými aj potápali,teda kto chcel, a boli sme skupina kde boli už väčšie deti, dva-tri roky, tak aj toho špliechania tam bolo dosť, takže ja som čapicu musela mať 🙂

basado
14. máj 2009

teraz som dorobila kremeš z marína keksov som zvedava ake to bude 😀 😝

basado
14. máj 2009

či sa to bude dat aj jest 😀

zanetuska
14. máj 2009

ja ho poznam mokja mama ho robi a je velmi dobry, ja robim klasicky ten mi chuti tiez..posli jeden 😝

macka7
14. máj 2009

jaj aj ja chcem kolacik nejaky ☹

gabuliik
14. máj 2009

Čaute.TAk dneska to počko nič moc.Moje deti boli z toho mrzuté a unudené.Teda hlavne Monika. 😠

Stanka,už chcete malú dávať do tej autosedačky 9-36kg?Lebo ja ju mám už nachystanú týžden,bo malý vo vajíčku už nechce byť.Vreščí tam ako šalený.Ale asi ho tam už dám.Aj malú sme vozili od 10mes.Tak jeden hore dole.Nee? 😀

Inak,koláčik by nebol odveci.

Ozaj,Vladka ten poťah z káry si fakt prala v práčke?Ja si to neviem predstaviť,že to celé rozoberiem a hodím do pračky.Bojím sa aby sa to nezrazilo 😅

gabuliik
14. máj 2009

Inak,Lulinak,že gratulujem sestre.... 🙂 Vy sa máte ako?

stankatt
14. máj 2009

Gabi, no chcem ju tam supnut. Ved su od 9 kg 🙂)) teda este nam kusok chyba, ale neva 🙂)) my zas nejake streky nebudeme cestovat, tak chvilu tam vydrzi 😉

kolacik mam 🙂)) som piekla buchty 😀

zabkatt
14. máj 2009

ahojky môžem zase vstúpiť? Už som tu dlho nebola, a pozerám že niekto odišiel a niekto prišiel.🙂)) Ako sa mi máte? Musím to ísť trošku prečítať spätne aby som mala aký taký obraz🙂))

stankatt
14. máj 2009

ahoj zabka, ty to tu pekne flaaaakas

sissik
14. máj 2009

ahojte 🙂
ja sem sporadicky nakuknem, ale casu nazvys nie je
ked uz bude krajsie, dame nejake stretko? nech vas vidim aj nazivo, nie iba na foto? 😉

zabkatt
14. máj 2009

no máš pravdu flákam, ale otvárala som živnosť na detské vecičky, do toho škola a teraz uvažujem nad kúpou domu. Teda aj s manželom, niečo sa naskytlo a nevieme čo spraviť🙂))
S tým stretkom plne súhlasím.

sissik
14. máj 2009

peggy u koho si bola na kontrole na klbikoch?
ja som bola tiez, nevideli sme sa tam? bola som okolo 12:30 a to najviac vrestiace decko bolo moje 😅

zabkatt
14. máj 2009

babule malý zaspal prchám za ním🙂))

vladkaz1
14. máj 2009

gabi no ved ja neviem ako to mate vy? ja to normal odopnem na konstrukcii zo zadu mam suchy zips mam tam vlastne 3 pevne sololity v potahu ,pevna na chrbte opierka, potom pod kolienkami a podom na nozickach tu sklapaciu cast. Zo zadu si to odopnem, vyberem sololity a periem 😀 nic zlozite pekne sa mi to mesti do pracky dam to na 30tku a je to krasne vonave cistucke, ja neviem aky mas ty potah ja mam ten pevny ako celtovina alebo nieco take nemam ten tenky ako sustiak alebo z coho to vyrabaju neviem to pomenovat.
Keby som to prala len tak vo vani a nevyberala ten sololit tak by to splesnivelo ved je to drevotrieska alebo co... 😕 😕 Teraz som s toho blbec lebo rozmyslam preco X1 je iny nez XA nechapem to som si myslela ze je rozdiel len v konstrukcii.. 😕 😅

bubadlo27
14. máj 2009

cavte,
pocasko dnes otras, som myslela, ze ma zozeru 😀
tak sme si apson zasli na kulturu do Tesca 😀 😀 a zas mi stacilo na mesiac 😀 😀 😀

tehu, ziadnu ciapku nepotrebujes, este som ju u nikoho nevidela, maximalne tak satku a tu som zacala nosit aj ja, lebo fakt tie vacsie deti straaasne spliechaju 😉

ja som akurat dopiekla take pizzove tycinky, tak som zvedava, ci zostanu aj na zajtra 😝 😝 😉

basado
15. máj 2009

take to som niečo spravila , požičala som si recept 😵
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7727

basado
15. máj 2009

zabudla som dobre ranečkooo 😀

basado
15. máj 2009

bubadlo veru aj ja by som skusila tie pizzove tyčinky len neviem či by som to dokazala.
ale jest som už ich jedla aj u kamošky, boli suprove 😝

vladkaz1
15. máj 2009

basado ty mi tu stale robis chute 😅 dobre rano 😀

basado
15. máj 2009

dneska nemusím varit, včera som robila segedak,
trošku si idem upratat, maly pozera rozpravku, strarší je v školke, musím to íst využit 😀

stankatt
15. máj 2009

cafte, same dobroty kuchtite 🙂 🙂 🙂 take dobre pizza tycinky by som si dala 🙂 🙂 🙂

peggi
15. máj 2009

Sissik, bola som u Jurovčíka a určite sme sa videli,sme sa stretli priamo v ordinácii,ty si malinkú obliekala a ja mojho vyzliekala 😀 . Škoda,že sme to zistili až teraz. ☹

lyongirl
15. máj 2009

Ahojte, aj by som si dala nejakú dobrotu, len ju nemá kto spraviť 😀 . Alex pozerá TV a Riško spí, ale mne sa níííč nechce 😝
sissik, aj som ťa minule videla v TT na prechádzke, teda si myslím, že si to bola ty, potom som ti mrkla do albumu a asi si to bola ty 😉

vladkaz1
15. máj 2009

No ja ties nemusim varit este do 11 som robila taku trnavsku pochutku je to ako sote ale pikantne a niekto to dava do placky ja som to robila s ryzou. 🙂

lulinak
15. máj 2009

Čate.
Malá spí a druhá je v škôlke.Včera bol pre ňu MM a prišiel mierne naštvaný.Miška sa pochválila,že namiesto spánku olupovala omietku tú lesklú,tak sme museli ísť kúpiť farbu a MM to musí nafarbiť,ale celú jednu stenu,že aby to nevyzeralo blbo.A načo sú tam tie učiteľky,keď nedávajú na nich pozor svokra povedala že by to nerobila,že na vine sú učiteľky.

Gabuliik.Máme sa aj tak aj tak 😀 .Malá jedna aj druhá uskučaná.Lianka stále nemá zuby a Miška neposlúcha a papuluje.V utorok má 4,tak som jej dnes dávala objednať tortu,lebo ona chce pribináčkovú.Len keby sa už
polepšila. 😒

Ja idem urobiť šošovicovú s párkom.To ľúbia všetci až na Mišku,tá vždy len šťavičku,alebo len párky.Ptvorka jedna neviem kedy sa naučí papať všetko.

lulinak
15. máj 2009

lyongirl ,volala som tam kde robí tvoj MM a našli na nete ledva ,ledva cicušku pribináčka tak chvala bohu Mišula bude hotová ked ju zbadá. 🙂

vladkaz1
15. máj 2009

Luniak ja by som to nerobila , na co su tam ucitelky??? no urcite este by som im vynadala, 😠

sissik
15. máj 2009

ahojte
vy robite chute, ze segedin. tak by som si dala, ale bojim sa, co to urobi zuzke s bruskom.

peggy no skoda, ze sme na to prisli az teraz. ale neva, vsak sa este urcite stretneme. poznavacim znakom u lekarov bude asi moje vrieskajuce dietko 😀
lyongirl nabuduce ma kopni do clenku. kde si ma videla? obcas zabehnem k vuje alebo do tesca, tak ked sa budem chystat, napisem

vladkaz1
15. máj 2009

sisik neviem neviem asi by jej to nespravilo dobre 😉 , juj ale aj by som si dala segedin dobry napad zajtra spravim mala ho zboznuje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre