Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
15. máj 2009

caf maci, bud tyzden dame spolocnu vychadzku? Nejak mi to teraz nevychadzalo, vzdy kes som chcela ist von, mala zaspala...

macka7
15. máj 2009

ahoj no mozme vybehnut niekam dufam ze ma byt pekne 🙂

lulinak
15. máj 2009

Jasné hodím,už sa tak na tú tortu teším.Mňam.A dnes sme prišli pre Mišku do škôlky a učka mi povedala že sa stratili Miške pyžamové gate,tak dúfam že sa nájdu,lebo už ma ozaj ser.. 😠 .

gabuliik
15. máj 2009

Stanka,pekná recaro sú veľmi dobré autosedačky. My máme inú,stačí aj tá.Monika bola hrozné prasiatko,furt som prala poťah 😀 ☹ .Dúfam,že Andrej ju nebude v tomto napodobnovať..... 😀 😝

gabuliik
15. máj 2009

Ty kokso,tak to je fakt úžasné.U nás zas deti nosia nohavice iných detí.Tak sa teším,čo nás od septembra čaká 😅

stankatt
15. máj 2009

skolka jak vysita 😝 😝 😝 😝 ty kokso, si robia co chcu..... 😠

lulinak
15. máj 2009

Ináč ja som malej vymenila sedačku ked mala 6 mesiacov,lebo jej sa už vo vajíčku nepáčilo a odvtedy je spokojná.Teda ked je auto v pohybe. 🙂 .

Gabuliik,segriná malá má tiež stafilokoka a má to chúdiatko strašné až pluzgiere dosť veľké ☹ .Lianka mala len malé pupáčiky.

lulinak
15. máj 2009

Sú to extrémy,ale v utorok sme mali krásny program ku dňu matiek a Miška jediná spievala sólo,bola akože tulipán a spievala o tulipáne popri gitare.Strašne bola zlatá a ja som zas bola straaaaaaaaaašne hrdá 😎. Tak aspoň volačo majú plus.

gabuliik
15. máj 2009

Jéééj,tak to muselo byť pekné ...... 🙂

My sme stafilokoka nemali a malej teda nezávidím.Chúďatko..... ☹

gabuliik
15. máj 2009

Ešte som zabudla,malému sa vo vajíčku nepáči už asi mesiac,ale furt som to odkladala,lebo je pohodlnejšie.Dneska sme šli natvrdo a nepáči sa mu ani tam.Ale už to vymienať nebudem.Zvykne si. 🙂

bubadlo27
15. máj 2009

ahojte,
teda ste toho poposali 😉
ja mam dnes hovadsku depku, unavena som nenormalne, deti nechceli zaspat, 😒
aj my sme boli dnes plavat prvy krat a bolo to strasne, to je asi slabe slovo, maly vrieskal neviem, kto sa mu nepacilo, ale vsak to poznate, ked zacal jeden ostatni pokracovali, tak sme mali vrieskajucu polhodinu 😀

lulinak
15. máj 2009

Toto je video zo škôlky,ked chcete pozrite si neni to dlhé.To s tým červeným čudom na hlave je Miška 😀 .

http://picasaweb.google.sk/kajant90/DenMatiek?a...

vladkaz1
15. máj 2009

Ahojte Gabi som rada ze som pomohla 😀 ale ako si si to nemohla vsimnut sa musim smiat ale v dobrom 😅 , no striesku cistim tak , ze si ju dam do vane pustim na nu sprchu napustim trocha vody do vane a dam si tam prach a avivaz a s zinkou to poumyvam vypustim vodu oplachnem dam na uterak rozprestrete uschnut do rana je sucha cistucka vonavucka, ale neumyvaj to s nejakou kefkou lebo ti poskodi latku ja som troska tak dohukala lem ale dala som to potom opravit vies spravia sa tam akoby zmolky.
Inak na segedin som nakupila ale nemala som chut to robit tak este teraz pecem masko a robim knedlo zelo zajtra spravim kapustu a knedlu kupim serem na to nechce sa mi robit aj ked domaca je najlepsia.
A pozajtra spravim segedin sa posereme s tej kapusty 2 dni po sebe 😀 😝
Stani ozaj draha! Ja by som tolko nedala...
Podcuvajte dnes sa namne kamoska smiala ako som isla s tesca som narvala do nakupneho kosika asi 15X 20 cm 7 kilo masa a 3 kila som niesla na strieske ona ze mi sisi jak vianocny stromcek hahaha
kadernicka mi spravila super vlasy mam to take iste pod usi v zadu podholene v predu take spice do tvare ,to iste som mala len dlhsie aspon nemusim teraz ist 2 mes. mala tam revala jak besna ☹ ked budem mat cas tak hodim foto

vladkaz1
16. máj 2009

kde ste akurat sme doobedovali knedlo zelo a este varim na zajtra ten segedin 🙂

stankatt
16. máj 2009

Vladi, mas pravdu, draha.... zas si dlho nist nekupim.... ale ma ju az do konca... 😝

vladkaz1
16. máj 2009

Stani ved ty si rozumies ale je pekna ja som videla na tej stranke od demi celkom peknu za 1800 ta sa mi pozdavala ale teraz je nam na nic uz nemame auto 😀

zabkatt
16. máj 2009

lulinak krásne video. Až mi slzy idú do očí🙂)) Toto sú najkrajšie videá zo škôlky. Ja mám ešte takú 8ročnú sestričku a tiež som bola na všetkých jej vystúpeniach no niečo úžastné.
A kedy dáme to stretko?

vladkaz1
16. máj 2009

Baby cely den nik nestiham pozret video mrknem neskor...
No zabka to steretko by sme mohli dat ale ked nebude prsat ...

gabuliik
16. máj 2009

Čaute. Vladka ďakujem, za vyčerpávajúce info..... 🙂 Tu teraz vyzerám ako debko,že neviem káru vyčistiť 😀 ,ale kto sa neopýta nevie.... 🙂

Lulinak,mne to video nejde 😠 . Zas som niečo pošahala.Idem skúšať ďalej.

Ozaj,dneska som robila fašírky a zajtra,zabite ma,ale fakt neviem 😕

stankatt
16. máj 2009

cafte, Gabi sprav segedin 😀

gabuliik
16. máj 2009

Tak,MM mi poradil a už mi to išlo pozrieť. Krásne to bolo ... jáj,až sa mi tlačia slzičky 🙂

gabuliik
16. máj 2009

Na to doma nič nemám ....a to by mala zajtra celá TT segedín 😀

vladkaz1
16. máj 2009

Ahojte no gabi preco by si bola debo? prosimta ,len mi to bolo troska smiesne lebo ja som maniak na uratovanie a pranie tak hned periem co sa da dnes som tocila 3 pracky , panis i umana zajednala sportak som ho total zlacnela 😝 a viacej sa mi neozvala no neviem neviem ale aspon sms mi mohla napisat. 🙄
Ja som robila dnes segedin , muz si chvalil je na zajtra dnes sme mali knedlo zelo ..
Chces robit nieco rychle? sprav zemiakove placky na vrch syr alebo nieco take mozes do nutra spravi masko mas to za hodku hotove alebo prekladane zemiaky co ladnicka da.. 😅 neviem este co musis napisat ci z masa alebo vegos. 😉
Ani mne nejde to video.
mala mi uz spi zaspala v lehatku muz kuka fotbal a ja sa nudim pome kecat.. 😀 inak pocko o nicom jaku mame doma kosu sme na prizemi no otras normal vlhko ako som navesala pradlo len soplime nech je uz pekne 😖

stankatt
16. máj 2009

ja zajtra len dam varit polievku, upecem masko a mm spravi ryzu 😝 sa mi nist nece robit....

stankatt
16. máj 2009

Gabi neni si debko 🙂 , mne keby macka nepovedala, ze tam mam ten silc, tak ani neviem 😀 som len kukala, ze preco to vsetci maju a ja nie 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
16. máj 2009

mne sa tiez nic nechce, boli ma hrdlo som soplava , mame strasnu kosu doma .. 🙄
Kedy chodi vyuctovanie vody a elektriky ma aj prekoti za nedoplatky za vodu..

gabuliik
16. máj 2009

Ste ma potešili,že som neni debo. 😀 Inak ten šilc som tam objavila aj ja len náhodou..... 😀
My máme tiež zimu a to sme v rod. dome,ale kúriť už nechceme.Včera som spala tak,že som bola zakrytá s mojim aj mužovým paplónom.Hold o druhej ráno prišiel zo žúru,tak som ho musela vrátiť a bola mi kosa 😠 .

No a to varenie,.... u nás v nedelu musí byť maso.MM navrhol,aby som upiekla krkovičku so zemiakmi.On to má rád.No a ja a malá sa prispôsobíme.Ale ďakujem za ochotu.

Vladka,zmen prehliadač a pojde ti to video.To mi poradil MM 🙂

vladkaz1
16. máj 2009

Gabi no tak to mas zachvilku 🙂 maso supnes do truby a hotovo ja k tomu lubim stuchane zemiaky ,das na cibulku cesnak uvarene zemiaciky osolis okorenis cervenu papriku , mnam neni to ani kasa a ani zemiaky a je to strasne dobre ,nejaky salatik a ani maso nepotrebujem...

lulinak
16. máj 2009

Čaves.Aj mne sa tlačili slzičky a pokaždé ked to pozerám.Ja zajtra nevarím,lebo idem k svokre na obed tak mám fraj 😀 .Nezaškodí občas odfuk od varenia,nie?

vladkaz1
16. máj 2009

jeeee aj ja chcem nevarit, hmm spravte im poriadnu skodu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre