Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
17. máj 2009

Čaute 🙂
Tak dneska tu riešime diétku...?zas a znova. 😀 Aj ja chcem schudnúť,po dnešnom vážení som si povedala,že od zajtra nejem.Hlavne sladké ☹ ,a to ho lúbim mooooc.
Dnes sme boli na Červenom kameni.Bolo fajn,len dosť teplo a hrozne tam lietalo to biele z topolov. Malej opuchlo dolné viečko a má to celé červené. Uvidím čo to povie ráno. Andrejko sa zas pre zmenu večer chytil nočnej lampy a opálil si 2 prsty.Takže bolo veselo. Zaspal okolo 21vej. ☹

krtko.
17. máj 2009

kam chodite na oskvarky?aj ja by som si dala.tusim si idem dat slaninku s chlebom 🙂to bude taka zdrava vecera
mne ostali po porode 3 kila 😎

gabuliik
17. máj 2009

Len 3 kg? 😕
Tá večera bude fakt zdravučká ..... 😀

Stanka , máš dáždnik na kočíku?Pýtam sa lebo sa furt rozhodujem,či ho mám kúpiť.Bojím sa ,že mi to bude malý šklbať.

zabkatt
17. máj 2009

no ja som počas tehu pribrala 25☹(( Pekný súdok som bola, a teraz to tiež nieje bohvie čo. Stále nosím to isté☹(( Nie nieje to vajíčková. Alebo čo ja viem? S/ tam vajíčka na tvrdo a drží sa dva týždne ale ja som nikdy nepribrala z nej naspäť. Ale taktiež denne dve hodiny cvičím. Teda som cvičila už 3týždne som zase lemravá. No tak to neviem ani ja jak sa došmoncem na zoš či jak sa to volá. Ja sa tu moc nevyznám bývam tu len nejaký rok a to som pomaly nikam nechodila. Skôr by mi to vyhovovalo niekde v meste, alebo tak. Vy ste všetky od tiaľ?

krtko.
17. máj 2009

kedy planujete tu zos-ku?mi by sme sa pridali ked mozme 😉

sissik
17. máj 2009

mne by to tiez vyhovovalo viac v meste - detske ihrisko je aj pri kalokagatii alebo na promenade. ale pridem kamkolvek. len neviem v akom psychickom stave budem po navsteve uradov 😀
krtko a kde ty mas 3 kg navyse? 😉

krtko.
17. máj 2009

sissik mne ostalo este trosku v bruchu 😠 keby mi to chcelo ostat niekde inde nepoviem ani pol slova 😉

vladkaz1
17. máj 2009

jezis tak povedzte kde kedy a okolkej mne je to fuk ja to mam kusok aj na tu kalogakatiu ... halooo tak kto ide?

vladkaz1
17. máj 2009

no oskvarky som robila doma kupila som 1é kilo masa a bolo tam aj take chudo tucne tak som to vyskvarila pod zamienkou ze budem robit oskvarkovu pomazanku a asi na nu nezostane 😀

sissik
18. máj 2009

ahojte
tak na poobedie hlasia prehanky a burky 🙄

stankatt
18. máj 2009

jak naschval 😠

vladkaz1
18. máj 2009

hmm no pekne takze sa nejde, janse mi napiste aby som vedela

sissik
18. máj 2009

vladka ja sa chystam do tej socialky, tak ti zavolam
a potom mi povies, ci sa ide alebo nie, ok?
uz je aj trochu viac oblakov - presne podla predpovede.
este keby tak vedeli povedat, ci o 3 bude prsat alebo nie. vsak predpoved na 3 hod sa da urobit velmi spolahlivo

sissik
18. máj 2009

podla tohoto
http://www.shmu.sk/sk/?page=769
dnes prsat nema

podla tohoto
http://www.accuweather.com/world-forecast-hourl...
tiez prsat nema

tak kde zobrali ten dazd v STV?

vladkaz1
18. máj 2009

ved prave vonku je uplne paradne ja pojdem urcite von s malou

vladkaz1
18. máj 2009

sisik budem cakat tak daj vediet diki za ochotu a keby si mohla skus zobrat aj klasicky stvorec a ukazes mi co je to na draka jo? 😀

suziad
18. máj 2009

Holky kam chotite s deturencami na prechadzku, mne to tu uz pri tescku ide hore krkom, vsade hluk mala sa mi budi. 🙄 Je niekde nejake fajn miestecko!

lulinak
18. máj 2009

Ahojte,babule môžem vás poprosiť o hlasy pre Lianku?
http://www.hamanektv.cz/sk/lianka-papa-detail/

lulinak
18. máj 2009

Ja som pribrala pri prvej 17kg a ostalo mi 7 a pri druhej som pribrala 10 a aj som ich hned dala dolu a postupne počas kojenia som pribrala 4,5kg tak to chcem dať dole,ale až ked prestanem kojiť,lebo teraz nemôžem držať diétu.A mávam záchvaty žravosti 😀 .

vladkaz1
18. máj 2009

no skoda ze sme nedali to stretko vonku je nadherne.. 🙂

suziad
18. máj 2009

lulinak: dik za typ skusim aj ja 😝
http://lejkinblog.blogspot.com/

elisam
18. máj 2009

Lulinak poslali sme Lianke hlas.

vladkaz1
18. máj 2009

mne nejde zahlasovat skusim sa tam prihlasit priamo 😉 , ale hlas urcite poslem este varim ryzu som total rozvarila no to teda bude obed a masko robim nieco ako cigansku ale aj so stavou do truby 😀

stankatt
18. máj 2009

ani mne to neslo ☹

basado
18. máj 2009

čafte.
tak ja som sa dneska dozvedela , že adko ma zle vysledky z nefrologie ☹ . nemože jest strukoviny ani hovadzie maso. ☹
boli sme na zaučenie v školke, maly sa nechcel odomna odlepit. ani kreslit nechcel ☹
ale potom ked sme tam boli trošku dlhšie tak sa už aj sam hral 😵

zabkatt
18. máj 2009

aj my sme hlasovali🙂)) No ja som bola tiež s malým ale len tak vo dvore, s behákom, lebo som stratila kľúče tak som z kočikárne nemala ako vybrať kočík☹(( nič som dnes nevybavila, no hrôza.

lulinak
18. máj 2009

Čaves,ďakujeme veľmi pekne.Môžte aj zajtra 😉
Basadlo a čo to má ked nemôže strukoviny a hovädzie?Chudátko drobec.

gabuliik
18. máj 2009

Čaute,čaute. 🙂 Ja som sa sem dostala až teraz.Umyvala som dlážku a trochu som žehlila.Fuj,ešte mi tam trocha ostalo na zajtra.To už sa mi nechce 😎 .

Basado,mne ide malá do škôlky od septembra a hroooozne sa toho bojím.Ona je na mne viazaná a odkedy máme malého,tak si stále vyžaduje pozornosť.Hlavne tým ,že mu robí zle 😠 .No,ale nie to som chcela ,ale to že Monika bude určite vyvádzať.Alebo žeby ma prekvapila ....? 😅

vladkaz1
18. máj 2009

Ahojte tak dnes som mala stretko s Sisik velmi ochotna a mila kocka a mala ZUzka je nadherna...

sissik
18. máj 2009

gabulik - monika si v skolke najde kamosky a urcite sa to polepsi 😉
basado a da sa ten vas problem vyriesit alebo je to natrvalo. drzim palce, aby sa to vyriesit dalo 😉
vladka nechval ma tolko 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre