• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Sisik ved si zasluzis :wink: :pensive: a toto co znamena? prekrucas ocami? :grinning:
19. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja som bola vcera u nasich- bola som na kolacikoch :grinning: , kazda susedka: jeeej ako dobre vyzeras.... si trosku pribrala.... do prd.... od jedu som si dala 2 kolace :slight_smile:))
19. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasli na nu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja mam ties pazravu ,ale teraz je podla lunarneho mes. najlepsie obdobie na chudnutie :wink:
19. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ore mna neexistuje obdobie na chudnutie :grinning:
19. máj 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rpec sa tusim budi, tak idem.....
19. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ja musim behnut do peemu zaplatit internet .. a konecne si vybavit tu citacku na internet banking neche nam to brat kartu ze je stara :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zasa v banke mi povedali ze mi vybavia novu tak zas musim chodit platit seky jak debo.. takto to mozem mat zaplatene z domu a bez starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co je dnes za pocko? sak je tam priiiiserne dusno...periem asi druhu pracku a nic sa mi dnes nece..maly konecne zalomil a idem smazit karfiol k obedu..a poobdede sa chystame do mesta...koho tam stretneme okolo 4? :grinning:
19. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vyste zase popísali a ja nič nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malému včera prestrekovali slzný kanálik, mal ho odnarodenia upchatý, dnes sme boli na kontrole a ideme ešte aj vo štvrtok. Vonku bolo dusno, tak sme ani neboli, len na polikliniku a spať, potom som varila polievku. Včera mi prišla šatka, tak študujem úvazy, malý v nej ale včera nechcel byť, tak snáď pochopí, že tam bude musieť, za tie prachy :grinning: .
Kúpila som si nové orchidei, tak potrebujem naštudovať ako sa o ne starať, lebo také doma ešte nemám, ale mám ich už dokopy 8 a sú také krásne, som závislách na nich :grinning:
Vladka, ešte chceš tie poistky na šuflíky, asi pôjdeme do Ikea....
Suzia a ty...?

Baby, neviete, kde sa dá zohnať stévia sladká?
19. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ma neštvite aj ja sa chcem stretnúť:slight_smile:)) oddžubala som kľúče od kočíkov ale to som už tuším písala tak dúfam že kým vymeníme fabky tak nás nestihnú vyrabovať. Susedu za 15min v piatok švihly:slight_smile:)) To tu máme susedov. A dnes sa do mesta žiadna z vás nechystá:slight_smile:)) ?????
19. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi chcem 1 do suflika napis mi do ip kolko ti mam dat euracou, idem mame
19. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa do mesta chystala, ale odbehla som domov nakojit a zalomila
ale uz by sme sa mohli stretnut
19. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi, to chceš len ten 1 ks? Lebo to predávahú tuším po 5 ks. Ak chceš len 1ks, tak to možno mám aj doma, musím sa opýtať Riša.
19. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no tak zase som bola v meste sama:slight_smile:))
babule nepotrebujete niektorá trojkolku? Mám živnosť s detským tovarom, väčšinou hračky, ale mám aj nejaké bodičká a dupačky, teraz som zobrala aj polodupačky ale baby si naobjednávali trojkolky, a ked som bola brať tovar tak som musela brať z každej farby po dva kusy lebo tak su balené a teraz mi tu visa dve modré s káčerom a jedna oranžová. Svietia hrajú, nánožník na nožičky, košíček aj v predu aj v zadu. Poprípade ak by ste niečo potrebovali kúpiť, skúste napísať, bud mám doma, alebo zoženiem ked pôjdem na tovar. Určite lacnejšie ako v TT obchodoch. :slight_smile:))
19. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a ostali mi aj dva dáždniky, zelenkavý a modý:slight_smile:))
19. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyonigirl u nas to bolo tiež tak že maly mal od narodenia upchaty kanalik, robili mu to asi 3 krat.
Adko ma vysoky tlak, robia mu rozne vyšetrenia, tak uvidíme ako to bude pokračovat dalej, dufam, že to bude moct jest aspon tie strukoviny :sweat_smile: mal ist aj do školy prírody zo školky ale nejde kvoli tomu tlaku :frowning2:
19. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte:slight_smile:
19. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jeden lebo mi dala segra :grinning:
19. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute .... :slight_smile:
Dneska bolo príšerne dusno,fuj!No a v noci,..... no comment.MM na nočnej,tak som sa muckala s paplónom :grinning: .Ja sa totiž bojím burky :sweat_smile:
Zajtra idem na nákupy.Potrebujem nejaké nohavice a pre malú šatečky k hodom :slight_smile:
19. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabuliik,u Lukáčovej si nebola?Mama tam kúpila pekné Miške k narodkám.
19. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko.Bola,ale malej sa nelúbili :frowning2: ,ona je taká hrozne preberačná.Hocičo si neoblečie :angry: .A to má 3,5roka,ked bude staršia tak asi z nej zošediviem .... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luliniak...a modrdof...raz sa na hodoch stalo, ze sa predavali nejake kosele a stretlo sa tam asi 5rovnako oblecenych chalanov....no to bola sranda :grinning: ..ale chlapci-muzi sa taaaak hnevali...
Kupujete u Lukacky detom ..ste spokojne? Zeby som aj ja zabehla..ked budeme u nasich
19. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brinzulka, no skus...ma tam aj take vacsie cisla... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak kocky, dnes som bola v meste a asi nejaky utlm...skoro nikoho som nestretla..
19. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brinzulka,ako čo.Niečo má fajn a niečo zas umeláče. :wink: Takže kupujem podla dotyku ... :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja som bola u mami mala bola zla!!!!!!!! :angry:
19. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka,používaš slnečník na kočíku?A ak áno za koľko si ho kúpila?Ja som našla na nete za 20euro.
19. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule..kedy su hody?
19. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brinzik, ze vraj 6.juna..som sa dnes dozvedela..
19. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dokupili na X-lander iny...a maly sa s nim stale hral :angry:
19. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok