• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
je to za futbal. stadionom pre tym ihriskom je velke parkovisko a z boku VUB banka tiez nepriehliadnutelna ale neviem ci tam je stretko-- :confounded:
21. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v takom jak šenk? Že sa tam dá sedieť a je to oplotené? A je tam ihrisko?
21. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nieje to ze senk.. :confused: :sweat_smile: volne pristupne oplotene ihrisko velmi pekne so strkom a je tam nejaky bufet WC... ale senk ?
21. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem hádam že to nájdem:slight_smile:)) Nedáte mi pre istotu niektorá na vás kontakt keby som zablúcila? moje číslo je 0908816354:slight_smile:))
21. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak odisla navsteva, idem upratat a potom nkrmim draka a 16,30 vas cakame :slight_smile:))
21. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako sa nevieme dohodnúť. Tak kde to je? :astonished: Ževraj to nieje jak je štadion ale opačným smerom jak je park smerom na obvodnú úrad
21. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka pri stadione je take velke parkovisko. :slight_smile:
21. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak to nemoze byt jak je stadion :sweat_smile: , vedla je velke parkovisko a za tym je to detske ihrisko z bocnej strany je park ano mas pravdu a z druhej bocnej strany je VUB bank :wink:
21. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ake bolo stretko ja som nestihla sorac nabuduce teraz som sa estelen zastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi bolo super :wink: , len moja hvezda zacala robit problemy, tak som potom isla domov :unamused:
21. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka diky za info k tym jasliam :wink:
my sme boli v meste okolo 4, keby som vedela o stretku tak vas dojdeme kuknut. :frowning2: ja mozem chodit na net len vecer, tak nabuduce ak sa bude nieco diat dajte mi pls vediet :wink:
dnes mi mala po pol roku prvy krat zaspala v kociku a spal aj maly, tak som si vykracovala z mesta, len aby spali :grinning:
inak na slnku bolo pekelne :angry:
21. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buby mam nove info, ale vraj sa maju tie sukromne jasle stahovat do Suchej, a maju stat az 350 eur... ale to viem len z reci, v juni budem vediet vsetko priamo od nich
21. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste? zas prindete o polnoci popolusky?
21. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som tu len kukam ordinaciu , co robis? inak zavidim stretko som chcela ist ale fakt mi to nevislo som z vyplazenym jazykom dosla domo a este som varila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi neboj, stretka este budu :grinning: , co si varila? som dnes spravila tie langose.... dieta jak vysita a na veceru mm spravil krupicnu kasu... a ze schudni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no servusme...my sme uz v posteli ale teda ani nahodou nespime,.... :grinning: sa dalo cakat ked si milostivy panko "zdriemne " na polhodku o pol siedmej...

bubi, skoda, mohla som ti poslat sms...nabuduce budem mudrejsia.. :wink:
21. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to trochu vela za jasle380? ja robim v jasliach v senci tam sa plati 7000 Sk a 40 sk na den strava, nechche sa mi to pocitat v eurach
21. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani to s tym dvojtyzdnovym grankom? :grinning:
21. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila snicle a zemiakovo majonezovy salatik tomu sa hovorí dieta :grinning: moj uz zozral 2 na veceru a pochvalil ma ale ten bordel v kuchyni mozem.....
jaj este si panko isiel po obede lahnut ja varila malu zavesenu na nohach som penila a stal nalozis mi papu? :angry: jaaak penim som jak cert lebo dnes som si áni prdnut nemohla tak som ficala jak fredka :grinning:
21. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim, ze tych 380 je trochu vela...hlavne ked mas poobede a cez vikendy dieta doma..
21. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu s kakaukom .))) granko na krupicu nedava :grinning:
ak je to pravda a tymi 380 eurami si to mozu nehat, ale fakt neviem ci je to pravda :unamused:
21. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu mala zaspala 20 metrov pred barakom :angry: :angry: :angry: :angry: hucala jak das.... musela som ju doma dat pospat si na 20 min a az potom ju kupat a krmit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale od 19,45 spinka :grinning:
21. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, ja robim s grankom...inak moj MM je aj dnes bez tavrohu...ma nasral, ze ide na bicykel a dnes mal kupat maleho, tak som si povedala ze prd, nic nedostane...
21. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute. Vladka úspešne hlásim,že dnes som konečne oprala káru.Bolo to úplne v pohode.Za 2 hodky na slnku uschla,no paráda :slight_smile: .
Inak,ja mám sedačku z eko kože,dá sa ten prípravok W5 použiť aj na to?

Stanka,tak predsa ideš do práce?
21. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stani, to fakt? no super...a vraj nezaspi ked je taka unavena.. :grinning: my uz pomaly zaspavame tak sa vytesujem...chcela som sa ta spytat, ty is to tu tusim spominala ze si kupovala autosedacku recaro?
21. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že prd chi chi tak to si mu dobre dala. :grinning: :grinning: :grinning:
ajoj ja sem tam kuknem, už spinkáme ale teda nezjedol mi dnes toho veľa. Ledva 100ml mlieka :frowning2: ale má smolu v noci nedostane.
21. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi ano, ale posunula som to az na marec.... este uvidim, mozno to este posuniem... a nemam este jasle :unamused:
Tehu ano ja ja ja jenom ja :grinning:
21. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem,
to fakt ked maju stat tie jasle 380 a to tam musim dat obidvoch, lebo malu mi ako 2,5 rocnu do skolky nezoberu, tak to radsej zostanem doma, aj ked budem suche rozky zrat :angry:
21. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, nema vytacat svoju narobenu zenu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka, a uz si tam malu mala? a prepasavala si ju v aute aj normalne pasmi cez predok ako ked sa pases ty??
21. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok