Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
22. máj 2009

kde ste popolusky???? 😀

basado
23. máj 2009

vladka tak to dobre oslavte 😀 prajeme všetko naj... 😉

vladkaz1
23. máj 2009

🙂 dakujeme nerobime nejaku extra oslavu ,len mi 3 dobre som navarila a posedime pokecame ... vsetci z rodiny su prec..

stankatt
23. máj 2009

no cafte, tak uz je oslavene.... som ustata jak hovado 🙂 a zajtra ma caka zehlenie 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
23. máj 2009

ano uz aj spia obaja 😀 ja sa idem este kupat 😀

gabuliik
23. máj 2009

Čaute. 🙂
Som tu včera nebola,bo som zaspala s malou ako decko o 20.30 😀 😀 😀 Muž mi nadával,že chodím spať so sliepkami 😠
Teraz ešte varím na zajtra ten váš minulotýždnový segedín 😀 ,lebo zajtraa ráno ideme do Nitry na burzu zvieratiek 🙂 .Švagrovci idú kupovať psa a nevedia kde to je,tak ideme s nimi na výlet.. 🙂

vladkaz1
23. máj 2009

🙂 super tak sa aspon vyvetrate.... 🙂 u nas vsetci hajaju len ja som zasa hore 😀

vladkaz1
24. máj 2009

ahojte no co dnes skapal pes?...... zasa nik.. 😝 len ja
Dnes si mala vonku rozbila peru tolko krvy a placu som mrchavu nemoc chytila a som si myslela ze ma vyrazeny zub a ona zozrazenu peru a to sa od jedu smerila na zem a tak to dopadlo ja na rukach z ihriska utekala domov kricim na muza ten spal rychlo rychlo.... mala kravaca a on vystrelil s postele jak gula a este mi vynadal ze to nic neni co stresujem... ale tlko krvi s takej malej rany som bola hotova ☹ 😖

zabkatt
24. máj 2009

joj tak to ti nezávidím☹(( Skoré uzdravenie. My sme víkendovali u svokrovcov, no ale som rada že som už doma. Včera sme si s manželom vyrazili, ako na dedine do šenku, tak som sa picla z troch pohárikov🙂)) že ešte teraz mi je zle a idem si lahnúť. Mám tu ešteaj sesternicu na dva dni, konečne mi dorobí melír a možno vezme malého von, že si trochu oddýchnem🙂))

zuzujo
24. máj 2009

ahojte, prepacte ze sa sem takto votriem a narusim konverzaciu, ja len by som chcela poprosit ci nevlastnite niektora nosic papatum a ci by ste ho dala niektora ozkusat v realu.

vladkaz1
24. máj 2009

zuzi ja ti nepomozem 🙂 , nemame 😀

zabkatt
25. máj 2009

ani ja nie☹((

zuzujo
25. máj 2009

to je skoda ☹ , a nepoznate niekoho? alebo neviete ze kde v ktorom kamennom obchode by sa to dalo najst? zatial som nasla iba na netu.

vladkaz1
25. máj 2009

ja neviem a si z TT ?pozeram ze mas v pase zahranicie...
Skus pochodit do takych hlavnych obch. napr do Patky alebo na frantiskanskej, v jednote na 1,Na druzbe dole pod polikl. vies ked budes mat cestu tak sa vzdy niekde zastav 🙂

stankatt
25. máj 2009

cafte 🙂 tak vikend za nami.... vcera sme mali poplach, vecer o 22,30 sa spustil alarm na postielke... som palila za malou jak o zivot..... mala chuda nechapala, co to huci... tak neviem ci to bol len plany poplach alebo co... ale este mi je z toho zle...

vladkaz1
25. máj 2009

jeezis Stanka a nevies? z coho to bolo? boze az ma zimomriavky po chrbte presli ☹

stankatt
25. máj 2009

vladi neviem... som sa rozplakala... ale mala je v poho... tak ani nechcem rozmyslat, ze co by bolo, keby to nebol plany poplach a nemali sme monitor.... sa klepem jak svina ☹

macka7
25. máj 2009

😖 no stani ja som kvoli tymto planym poplachom ten monitor nechcela zbytocne sa stresovat

stankatt
25. máj 2009

lan ako viem, ci je plany alebo nie...

vladkaz1
25. máj 2009

jaj ja som ho nemala , ale kukam ze fakt to k niecomu je... boze dufam ze budete ok.. neboj sa ,keby daco potom chod na vysetrenie nenechavaj to tak , ale ved ty vies to ja len tak zo zviku uz by som isla.. 😔

stankatt
25. máj 2009

som nad tym aj ja rozmyslala... ale mala je OK, tak asi nebudem plasit 😒

vladkaz1
25. máj 2009

ved ano ,ale radsej ju pozoruj vies nahoda je svina 😝
Ale neboj asi to bol plany poplach ... 😉

macka7
25. máj 2009

stani nelezala nejako mimo tej podlozky? urcite to bol plany poplach nic ine 😉

stankatt
25. máj 2009

dufam 🙂 ale vyplasil dobre 😠 som v noci dobre nakukala 😝 snad bude uz pokoj

macka7
25. máj 2009

vladi videla som ta v sobotu v tescu tusim aj s muzom si bola , ale strasne si sa asi ponahlala tak som ta nestihla oslovit 🙂

macka7
25. máj 2009

babenky no dnes je tam straaaaasne horko som si bola zapalit na balkone no ale normalne to slnko pali 🙂 Dala by som si mochito mnam a vela vela ladu 😎

vladkaz1
25. máj 2009

🙂 ano???? jezis mala si ma drgnut .. neviem ci som to bola ja, co som mala oblecene ?alebo podla foto si ma spoznala?
Jaj ano kupovali sme mlieko.... no ja fakt furt hovorim ze mna sa neda prehliadnut 😕

zabkatt
25. máj 2009

moja neboj my sme ten poplach mali tri krát☹(( Prvý krát bol malý už nodrý, to bolo ked mal asi dva mesiace, manžel skoro skolaboval, ja som chvala bohu nestratila duchaprítomnosť, ale plakala som jak o život a hádzala s tým malým chudiatko, rýchlo otvorila okno nech ho ofúkne a potom tie dva razy to bol planý poplach, malý sa len neskoršie nadýchol tak to hned hučalo. Ale tiež som sa triasla tak že som do rána nespala☹((
vladkaz a o čo by si mala záujem? Myslím z tovaru. Už mi toho moc neostalo, nejaké bodičká, polodupačky, dupačky, capačky, ale o dva týždne idem na tovar, tak ak potrebujete niečo konkrétne napíšte a ja to zoženiem. Okrem kočíkov a autosedačiek s tým zatial nerobím nakoľko nemám obchod ešte a mám to doma🙂))

vladkaz1
25. máj 2009

neviem o co momentalne mame este toho vela nakupili sme po predu na leto a uz mam objednane na buduci rok z UK , mozno nieco na zimu budeme potrebovat a co to mas za veci myslim ake znacku ceny a ....

stankatt
25. máj 2009

Zabi to faaaakt? kokso.... ale uz je dobre sa budeme vytesovat zo slniecka.... keby sa mi aspon tie kg roztopili na slnku 😀 😀 😀 😀 po vikende mam + 1kg 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre