Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zabkatt
29. máj 2009

ajoj tak idem na tú skúšku. Nakoniec si muž vzal pol dna dovolenky tak bude strážiť, o jeje už teraz sa obávam🙂)))
Idem len tak pozrieť lebo nebolo času na učenie, takže vyslovene opíšeš neopíšeš🙂))

stankatt
29. máj 2009

zabka drzime palceky 🙂

berus222
29. máj 2009

kocurko neboj. ja som mala muza doma len v pondelok a odvtedy som sama. padam sice na hubu, ale da sa to. a moja mama prisla 2x po obede, kukla, zhodnotila, ze to zvladam, dala si kavu a odisla. 🙂 je lepsie, ked ti do toho nikto nekeca. teraz ideme k nasim na cely vikend. to zase kazdy bude radit a poucovat. 🙄

vladkaz1
29. máj 2009

zabka spravis neboj....
ja som hore od 8 mej 😝 mala ma uz tahala za vlasy a budila mamamamama ham ham ham a davala my bocenky ... jaj uz mam des depku lebo ani pohnut sa nemozem .... isla som spat tusim o 2rano 😅

macka7
29. máj 2009

vladi no ja by som nemohla tak neskoro varit to by sa mi urcite nechcelo 😖

lyongirl
29. máj 2009

Ahojte, tak my sme boli v lekárni kúpiť Riškovi probiotiká. Lebo ja beriem tie ATB a jemu to ide do mlieka a dnes mal chudáčik takú hnačku, že to mal až na krku a musela som kúpať. Vonku je teda kosa poriadna, tam sme išli peši, ale naspať na skejte, lebo by som zamrzla, no Alexovi bolo fajn, jemu sa páčilo.

zabka- držíme palce 😉

kocurko - neboj, všetko zvládneš, so mnou nebol nikto doma ani len jediný deň, ani pri prvom, ani pri druhom, padala som na hubu, doma binec, pretože obidvakrát som ležala v nemocke ešte pred pôrodom a som tu 😀 . Všetko som si musela pekne poupratovať a nikoho nesralo, že som po pôrode, dokonca ani MM a zrovna v ten deň, keď ma prepúšťali nemal pre mňa ani kto prísť, lebo on bol v robote, tak musel môj brat...

berus - poučovania a rady 1 uchom dnu a 2 von!, myslím, že to asi všetky veľmi dobre poznáme...

vladkaz1
29. máj 2009

😀 no to si trafila jednym uchom dnu a jednym von.....mne to neslo ani do toho jedneho... 😀

lyongirl
29. máj 2009

baby, ja som hotová, už som skoro 2x zaspala, ale Riško ma nenechal, to musia spať na striedačku?
Idem si tuším spraviť kafé a napchávam sa plnkou do kuraťa, včera večer som robila na plech, mňam. No a keď sa rozmrazí kuracie maso, tak pôjdem variťs cestovinou. Nechce sa mi ani hovno, ale čo mám robiť?...

vladkaz1
29. máj 2009

ani mne sa nic nechce mala este nespala 😝 len vrieska vesa sa po mne tak sa hrame a ked mam cas tak konikujem ... som unavena a musim ist nakupit uz nemame ani mlieko a vonku zima jaj dnes som depkova mam svoje dni a odniesol si to Boris...
Domi ser na to daj si chleba s niecim .. jaj ja by som si dala s mastou a cibulou 😀

lyongirl
29. máj 2009

no mám slaninu, žeby som si dala tú s chlebom a cibuľou? Ja som neni teraz hladná, ale voľačo navariť predsa len treba, aj keď to nikto okrem mňa neje, Alex si radšej vypýta suchý chleba 😝 , no ja varené potrebujem, stravu nemám moc pestrú, nech nech jem aspoň varené keď kojím.

vladkaz1
29. máj 2009

hmm tak si navar nieco rychle ... taku 10 minutovku s kuracieho ... jaj uz som si spravila zoznam co treba mala spi tak ked sa zobudi vyrazim na nakup.. sa my nechce... 😝

lyongirl
29. máj 2009

veď to idem také rýchle variť...

vladkaz1
29. máj 2009

hmm ja som varila vcera .. dnes som len cestovinu a zahustila smotanou ,sa my nejako sekla tak som nadavala jak pohan .. nevadi.. to ze sa nahanam jak pes potom Boris sam od seba krmil prebaloval aj umyl malu lebo som oprskala stenu jak som miesala este sa my to zgrclo tak videl ze penim.. radsej my nic nehovoril aj my spravil kavu 😀

lyongirl
29. máj 2009

ja som včera spravila tú plnku na plech, ale Alex to nechce, no veď on nič varené nechce, dnes chcem to kuracie s cestovinou a neviem, ale bodla by aj nejaká polievka, len ma za svet nenapadá aká. Aj bublaninu by som si dala, ale to možno cez víkend, keď sa mi bude chcieť, strašne som zlenivela, iba upracem, spravím, čo je nutné a ináč sadám za Pc a takto relaxujem. Aj teraz je už Rišeno hore, ale je ticho, trochu som ho pofotila a ešte dopíjam kafčo a požieram mandle a banániky v čokoláde 😀

vladkaz1
29. máj 2009

no je ti sveta zit ... ale to neni moc dobre pre Alexa ked nechce nic varene... 😒 mala by spapala aj vola .. ona vsetko..
jaj aj ja chcem nieco take robit mama my priniesla plu rit ceresni a neviem co s nimi....

zabkatt
29. máj 2009

ajoj tak som už späť snád mi to dá, niečo som opísala tak uvidíme. Výsledky budú až v pondelok a dostala som svoje dni o dva týždne skôr☹(((

vladkaz1
29. máj 2009

neboj bude vesetko ok...idem do obchodu zatial pa..

vladkaz1
29. máj 2009

takze som sa pekne zvrtlla na nohe leje jak s krhle to co je za burku? 😕

zabkatt
29. máj 2009

no do kelu ja žč idem na poštu☹((

vladkaz1
29. máj 2009

no a ja vonku kym som malu obliekla sakra a leje ale tusim sa to utisuje... idem mrknut ja musim ist do obchodu..

lyongirl
29. máj 2009

Vladi, to bola asi len prehánka, podľa mňa sa za chvíľu vyčasí, malý kuká BEBE TV a ja sa nudííím. Som zvedavá, či niečo zje, akurát do seba napchal 2 banániky v čokoláde a je spokojný, mohol by niečo normálne zjesť...

vladkaz1
29. máj 2009

no to dufam lebo nemam pre Lucku mlieko na veceru ani na ranajky .... 😅
A naco mu to dovolis banany v cokolade a bude ti vecerat? Ja malej davam nieco sladke len v tom pripade ked riadne papka inak nedostane... 😔

vladkaz1
29. máj 2009

no neprestava prsat 😝 vycasuje sa ale prsi.. sakra no co teraz spravim ale pockam a pojdem aj cez lejak .. co uz

lyongirl
29. máj 2009

jasné že mi bude večerať, veď to boli len 2 banánky.... a už sa napchal plnkou. Len on nechce varené, ale iba chleba. Ináč mu dávam sladké len keď sa pekne naje, teda skôr mu sladké vôbec nedávam, iba výnimočne, aby si moc nezvykol, ale občas prehrešok ako teraz spravím, veď keď vidí mňa, tak jasné, že pýta aj on...
U nás fičia paličky, kukuričné chrumky, ryžový chlebík a cereálne tyčinky, občas niečo iné, ale to len fakt výnimočne.

vladkaz1
29. máj 2009

ved ja viem ze mu nedavas len sladke... ja som to pochopila ale myslela som teplu varu ci len chleba..

zabkatt
29. máj 2009

ja už som z pošty doma🙂))

vladkaz1
29. máj 2009

aj ja z obchodu 🙂 ani som nezmokla.. hehe a dobre som nakupila v kauflande ake akcie ani som necakala
😕

gabuliik
29. máj 2009

Čaute.Tak my dnes teplotujeme. Nič mu neni,je živý,čulý len má teplotu.Bud zuby alebo zas tá 6ta choroba ☹ .
Inak,tá burka ma nasrala.Oberala som jahody a vtom tma a dážd.Rýchlo som utekala dnu,ale aj tak som trochu zmokla 😠

vladkaz1
29. máj 2009

jezis gabi a co zase ? co si myslis ze skor to bude? chuda....
mala cumakuje na madagaskar 2 ... nevie sa nabazit 😀

gabuliik
29. máj 2009

Tipuejm zuby.Vyšla mu dolná pravá dvojka a tú ľavú má bielu.Tak si myslím,že to bude ono.A ešte kaká strašne riedke,smradlavé a žlté.Fuj! 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre