Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
31. máj 2009

spavat chodieva o 12 na obed a potom večer o 8- pol 9 spí

vladkaz1
31. máj 2009

ved ja som bola rano hore ale supli sme sa naspat do postele a zobudila nas na obed 🙂 dnes uz asi spat nepojde urcite 😀

zabkatt
31. máj 2009

ajo tak my sme ešte u svokrovcov vstávali sme o pol 1nej, svokra sa starala a bolo super. Konečne som sa trošku vybláznila🙂)) 😀

vladkaz1
31. máj 2009

no musim ist varit lebo obed sa uz zozral uz nemam ani inspiraciu co z masa .... uz robim ryzu a co k tomu ..?

lulinak
31. máj 2009

Ahojte,dnes je posledný deň tej fotosúťaže na www.hamanektv.sk a sme na druhom mieste,už som sa tešila že pojdeme do finále a takto nás okašlali ☹ na poslednú chvíľu tam začali pridávať hlasy jak besný,musia mať pohyblivú IP adresu a menia ju.Jak ma nasrali.Tak som sa troška vyžalovala.

vladkaz1
31. máj 2009

no chcela som tam zahlasovat ale uz ma to nechce pustit ... ☹

tehulka4
31. máj 2009

caute ,c aue....

uz som zahlasovala... 😀 teda dufam ze to preslo.. 😉

lulinak
31. máj 2009

dakujem,strášne moc 😉

tehulka4
1. jún 2009

breee ranecko.....to tu nikto este nebol??? fiiha...
ako vidim, pocko je stale na prd a mne sa dnes nic nechce... 😠

zabkatt
1. jún 2009

ajoj no ja sa nejako dnes nemôžem prebrať som jak keby mi dali po pauli, manžel išiel do tej banky svine jedny presahujem o 2,5 eura plat nato aby sme dostali štátnu prémiu☹(((

vladkaz1
1. jún 2009

jaj baby aj ja som dnes jak ovalena uz som upratala Lucka sa prave pokadila musim ist prebalit a navarene mam robila som cernohorsky...

vladkaz1
1. jún 2009

tak co Luniak vyhrali ste???? 🙂

tehulka4
1. jún 2009

no zeny, aj by som isla s malym von, ale sak ked je taketo pocko, tak neviem neviem..asi ho dam len na balkon spinkat..

vladkaz1
1. jún 2009

no ani my sme dnes neboli vonku mala este nespala a je odtrhnuta od retaze 😝

tehulka4
1. jún 2009

ja som sa ho snazila teraz uspat, ale ani bohovi...skusim pockat nejakych 5 minut kym sa na balkone vyhuci a pojdem skusit znova.. 😝

tehulka4
1. jún 2009

aaaaa uz spime...tak ja si idem co to pozehlit...

vladkaz1
1. jún 2009

juj my mame navstevu a mala besi a predvadza sa potvorka...

miskanem
1. jún 2009

ahojte prepáčte,že sa takto vtieram medzi Vás len chcem stankatt,skús pozrieť aj baterky,oni sa rýchlejšie opotrebovávajú,teda aspoň mne to tak vysvetlili,že keď je ten monitor stále zapnutý,teda ja som sa strašne bála,tak som ho malej nechávala zapnutý aj keď bola hore,môže to byť aj tým.

macka7
1. jún 2009

miskanem odkazem jej ma pocitac v oprave takze nemoze pisat ☹ ☹ ☹

macka7
1. jún 2009

miskanem a nevtieras sa si tu urcite vytana 🙂

zabkatt
1. jún 2009

ajoj tak mz sme sa vrátili akurát y vonku, malý bol jak v hzpnoye, poyeral po deťoch bolo ich plné mesto, detské atrakcie a pod. 😀 😀 😀 maly mi yas prevratil klavesnicu ako to zmením 😠

tehulka4
1. jún 2009

zabi, takze maly je maximalne vystaveny... 😀

tehulka4
1. jún 2009

vladi, chcela soms a ta spytat na tie plienky..co to asi vyjde, kolko ich je treba podla teba, co to obnasa za pracu s nimi, a co mala na ne?

vladkaz1
1. jún 2009

tehu mala je uplne zahojena az do kedy dam pampersku potom zasa na novo ... lebo MM stale frfle ze vyhadzujem peniaze .. no zalezi od toho kolko chces investovat su aj drahe plienky na co ja momentalne nemam aj keby som mala tak ich nekupim lebo mala ma uz dost na to aby chodila aj na serbel a kto vie do kedy budeme mat plienky...
Zatial ich mam 5 takze musim kazdy den prat dvoje vrchne nohavicky niekedy davam len jedny ked su ciste cely den... a jedny vlniaciky este objednavam 5 plenociek a koncim .. kazdy druhy den budem ich prat ale nejako my to pracu nepridalo iba ked je fakt ostrata jak delo musim preplachat aby tam nebolo hovniso a namocim k ostatnym nemam s tym pracu nejak extra ... davam aj klasicke stvorce poskladam na 16 tiny a dam na to gacure je to tiez fajn ked mam mokre plienocky a neprecikava sa .. este nemam olienocky na von takze von davame papierovky ... ale uz sa tesim ked jej pridu robim to len pre nu... ja neviem ked do toho das 100 euro tak ti staci podla toho ako si narocna a ako casto prat chces .... ked chces tie drahsie tak aj 10 tis cela vybava...

gabuliik
1. jún 2009

Čaute. Včera som sa sem nedostala.Boli sme v tom Kamenáči a deti boli nejaké besné,tak šli spať až okolo 22ej.Som bola z nich ko 😝 .No a ráno budíček o 6tej,ma skoro trafilo.Ešte to počko,no úžasnéééé!
Ale poobede sme boli vonku asi 2 hodky,tak deti zaspali ....Paráááda! 🙂

tehulka4
1. jún 2009

vladi, a odkial si ich objednavala, ci si ich kupovala niekde tu v tt??zeby osms a na ne mrkla..

vladkaz1
1. jún 2009

Tehulka chod na stranku www.plienka.sk tam si kukni to su nase slovenske a dobre ceny ale na ne potrebujes vrchne gatky ...
Potom su www.plienocky.sk,www.nosime.sk ak by si chcela nieco vediet napis my do IP rada ti odpoviem ... 🙂

bubadlo27
1. jún 2009

cavte,
ja mam dnes strasne prestrasny den 😠
rano nam uletela krasna modra andulka, mali sme ju uz 6 rokov, bola uplne krotka, sedela na pleci, vyjedala slize z taniera, tak som si aj poplakala, ale aj vynadala MM, len je len ON na vine 😠 najhorsie , ze som ju tu aj videla z okna poletovat, asi chuda hladala papat 😠
potom mi volala mamina, ze otec ide od nedele do ruzomberku, idu mu totiz vymienat bedrovy klb ☹
k tomu boli mali jak satani obaja, aj do mesta som chcela ist, ale pocasie nic moc a s dvomi zlymi detmi som si sama netrufla 😠

mausy21
1. jún 2009

ahojte možem sa pridat?

bubadlo tak to ta lutujem chuda

tehulka4
1. jún 2009

no, my konecne spime..ludia vyse hodinu som ho uspavala a on nic..rehnil sa mi do ksichtu akoby sa nechumelilo..uz ma z neho bolia krize.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre