Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
1. jún 2009

mausy, jasne ved aj ty si mamina..🙂...vitaj medzi nami..

tehulka4
1. jún 2009

zeny, co je s vami? kde steee???

bubadlo27
1. jún 2009

mausy, jasne ze mozes 😉
tehu, cav to ho ako uspavas, ked ta bolia krize, nebodaj nosis 😀 😀 😀 😀

tehulka4
1. jún 2009

bubi, servus moja....presne tak...nerobim to kazdy den, to by osm bola dobra siska, to len dnes lebo som si sprosta myslela, ze ho skor uspim lebo to nevyzeralo ze by mohol skor ako o 11 zalomit..

tehulka4
1. jún 2009

a co ako sa vam dari na plavani???

mausy21
1. jún 2009

baby ja som čerstvá mamička a tak trocha zufala,bo mám pocit že to nezvladam...malunka nam dostala soplik k tomu bolesti bruška a grckanie a ja mám pocit že to už horšie byt ani nemože.uspavam na rukach dajte mi nejake rady ako ju uložot bez pestivania da sa to vobec?

tehulka4
1. jún 2009

mausy, ja som ako prvorodicka tiez mala take pocity..hlavne ked ho bolelo brusko a on strasne plakal..a maleho som tiez uspavala na rukach asi 2-3mesiace..a potom som ho supla do postielky a on si trochu poplakal a zaspal.. 😉 ale neboj sa, urcite si super maminka,len je to zrazu ine ako ked si bola sama..

bubadlo27
1. jún 2009

no som si myslela, ze sa nepestujete, ja som to pri malom zatrhla a on sa celkovo nerad pestuje 😉
tak na plavani, teveme uz len na zaciatku, nemozem sa od neho vzdialit ani na meter, asi ma tu uzkost osemmesacnych, no des ☹ , ale potom uz vov vodicke, vykrikuje, spliecha, ale keby si videla to pred by si sa normlane zlakla, jak ruci 😀 😀

mausy, neboj to je normalne, ze mas pocit ze nic nezvladas, to ja mam pocit este teraz a to som si uz vselico preskala 😉
kojite sa? ak ano, skus ju po kojeni trocha polohovat, napr, do lehatka,resp. do postielky zvys matrac aby negrckala, nemava stikutku?

tehulka4
1. jún 2009

bubi, to my zas rucime kazdy raz ked mame ist z vody... 😀 😀 😀 odkedy sme boli na plavani prvykrat, tak ho mam problem doma aj kupat, lebo ked sa dokupeme tak maly ruci ako tur...sa normalne hanbim susedovych ked stretnem, lebo ako v panelaku, je vzdy vsetko pocut.. 😀

sulky
1. jún 2009

tehulka4, caf 🙂 citam ze rozmyslas nad latkovkami, ak chces, mozem ti priniest nejake ukazat na plavanie v piatok 🙂))

vladkaz1
1. jún 2009

baby ale ste toho napisali sakra sak nestiham vam mala este nedrichme ma poraza len by sa lepila jak lepidielko aj ja chcem mat chvilu klud viem ze to znie blbo ale leze my to na nervy uz za posledny tyzden... 😔
Mausy caves neboj to sme si prezili kazda .. zvladnes ved si maminka neboj dojdes na vsetko aj ked je to kolko krat na hubu 😝 dostanes sa do toho hlavne si chod lahnut ked mala drieme a odpocivaj lebo budes nervozna a potom nestasna radsej si odpocin ... ja som citala v porodinici TT ako uz idete a ako vas poraza to iste som prezivala ja len som bola stale kinderko a mala nechcela ist ani za svet von tak som si tam aj dost dlho polezala na rizikovke 🙂

tehulka4
1. jún 2009

sulky, caf caf, rozmyslam..myslela som, ale az ked bude maly vacsi.. 😉

tehulka4
1. jún 2009

vladi, taks a neflakaj vecernym varenim a hod par pismenok aj sem.. 😀 😝

vladkaz1
1. jún 2009

jaj babule no co ste sa rozprchli??? mala ma taha za vlasy no neporazi ma ? .. dnes mam zas na hovno naladu ... MM som strihala a nasral ma lebo do toho furt dokola kecal tak som smerila masinku a nebudem ta strihat kaslem ta a nehala som mu polku hlavy tak 😀 😀 no co som ja uz ozaj na hlavu ze budem pocuvat fuuurt frfaveho chlapa? ani som mu to nedorobila na trap sa 😝
Boze chova sa posledne dni jak ja ked mam menzes 😅

tehulka4
1. jún 2009

vladi, ty si ale potvora, ale pravda...co si komu urobila ze mas takeho frflaveho poczvat.. 😀

mausy21
1. jún 2009

vladka,bubadlo asi mate pravdu....
ano kojime sa aj sa polohujeme ale teraz pri tej nedche ju stale napina takže parada

vladkaz1
1. jún 2009

No sak .. do teraz vsetko na prikaz robil ja neviem co je.... sak dobre nech ma svoje, dni ale uz my pripada jak moj tato ... 😝 sak nech sa uvedomi ,frflat mozem len ja 😀 .
no ja som potvora neboj ... ale vela prekusnem pri jeho povahe neboj .. 🙄 druha by ho do riti kopla mat vsetko do huby a este frflat a panko si kuka telku a je na PC zatial co ja sa neviem zastavit no prd ..
uz som si povedala dost a idem nanho tak jak on.. nooo a hadame sa .. je my to jedno on musi sam dojst na to ze ja som neni robot a nemoze sa my stale nieco chcet robit aj ja chcem mat svoj klud a trocha dychat chapes mala nonstop na mne nalepena ... ja uz ani na zachod nemozem ist .. aj ked sa tesim ze ma lubi aj ja ju ale ja uz fakt kolko krat neviem kam skor... ☹

tehulka4
1. jún 2009

mausi, my sme grcali aj ked sme sa polohovali..takze nam to prd pomahalo..ja som ho musela po papani aj 20 minut mat na rukach aby to v sebe aspon udrzal..

tehulka4
1. jún 2009

vladi, to poznam..tiez mam doma takeho, dokonca jemu aj moja svokra hovorila, ez druha by ho do riti kopla a poslala kade lahsie..to sme len dobacovali..inak aj ja som to uz skusala u nas...stale sme sa vadili az to bolo an prd..povedala som si, ze uz ho tazklo k niecomu donutim a vykaslaal na to a robim to iste ako pred tym...cize vsetko a on panko ma tak akurat robotu, telku a poobedny spanok a ja v riti vrtulu na cely den... 😉 akurat dnes sme to so zabkou skonstatovali, ze normalne sem-tam vypnut..ze nechat deti s muzom doma a my by sme si niekde vyrazili bud na diskoteku dat si nejaky drink a utiect od roboty a plienok..aspon na chvilu.. 😉

vladkaz1
1. jún 2009

ja som vzdy malu mala na boku lebo tiez hadzala sable teda riadne ale ja som nekojila takze sme museli dojst na to ake mliecko nam vyhovuje.. toho som sa najviacej bala aby sa tym grckanim neudusila som len prikukala ale moja vracala tak 10 min po najedeni neboj tiez my nebolo vsetko jedno v noci ked zacala grckat .... ale ja som spala len s peizmurenym okom ... zo zaciatku a bola som hotova.....

vladkaz1
1. jún 2009

tehu no mozeme ,ale moj my to potom vrati 5 nasobne 😀 ... ale moj sa snazi ked je doma ja nehovorim ,ale neviem docenit moju celodennu robotu.. on si mysli ze sedim cely den za PC ... a ostatne sa spravi samo 😝

tehulka4
1. jún 2009

vladi ja som to mojmu uz urobila, je sice pravda, ze som musela maleho okupat, nakrmit pockat kym zaspi a potom vyraziot, a muz iba cumel, ze ci vazne odchadzam.. 😀 😀 😀 si ho mala vidiet...mna napriklad vie strasne rozhodit, ked ja cely den upratujem, vyupratujem cely byt, samozrejme navarim obed malemu a aj nam, operem asi 5 praciek, pozehlim a on panko pride vytiahne chleba s rahcinou a ide jest do tej cistej obyvacky a samozrejme z chleba natrusi a rajcina sa rozprskne po celej dlazke a on iba zahlasi, ze ved to umyjem aj tak nemam co robit..no zabila by som ho vtedy..

sulky
1. jún 2009

tehulka4, preco ked bude vacsi? cim skor tym lepsie

bubadlo27
1. jún 2009

tak ja chlapa radsej neriesim 😀 \
vladi a presne z toho dovodu, co si pisala ho uz ani nestriham, odmietam 🙂

vladkaz1
1. jún 2009

no tak moj si toto nedovoli a od kedy som mu vynadala ale riadne a hodila po nom rozky tak to nerobi a uprace si ale jasne ze musim po nom upratovat , ale aspon snaha je my sme 2 taliani takze sme na seba chvilu super chvilu na vrazdenie.. za 5 min nic sa nestalo.. 😀 ja to tak zboznujem ja by som nemohla zit bez hadok a dotahovania sa pre mna je to vzruso 😀 😀

tehulka4
1. jún 2009

sulky, po prve mam teraz plienky nkupene a po 2. este som neni presvedcena..neviem, mam stale pocit ze to furt peres..ono je pohodlnejsie tu plienku aj ked je posrana zabalit a vyhodit ako ju este nemacat a prepierat v ruakch a potom svihnut do pracky...no co ja viem..este rozmyslam...

tehulka4
1. jún 2009

vladi, u ans je prblem s tym, ze ja hned vyletim a hucim a frflem a ten moj je taky totalny flegms ze az ma ide castokrat rozhodit este viac... 😉

vladkaz1
1. jún 2009

aj moj je taky ja sa hadam sama ... a on len kuka a to viace vytoci musim lebo mala place ... ide spat herecka konecne 😝

sulky
1. jún 2009

Ja ich vobec nenamacam ani neprepieram. Netreba.Hodim ich do vaku a kazdy 2.den vyperiem, ziadna dalsia namaha

tehulka4
1. jún 2009

vladi, ved to..sak potom si pripadam jak debil, ze sa hadfam sama so sebou.. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre