Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
3. jún 2009

ahojte no aj ja sa tesim trocha fuka ale aspon ze neprsi 🙂

lyongirl
3. jún 2009

čafte, kde ste všetky?
My sme boli doobeda po obchodoch, teda len Tesco a Simba, zháňam malému tepláky na von a nikde ništ nemajú 😠 , asi budem musieť zbehnúť do mesta, len nemám s kým a sama? To by bol horor 😅

lyzenka
3. jún 2009

ahoj domi,

ja som tiež minule zháňala tepláky Ajkovi....v Simbe nič, v Tescu nič, v Queene ništ......na prednádraží u Vietnamcov majú... tam pri Maxe čo otvorili ....len asi tam nechodíte.... alebo ešte skúsiť v Simbe a Korune v meste....hmmm....len kto drobcov postráži, že?

vladkaz1
3. jún 2009

caute tak ja mam fajront idem s malu von uvarila som bryn. halusky a este mame maso bola som v kauflande a upratala som este som aj vchod umyla akurat dosiel moj idem mu dat jest a ficim nech ma mala vzruso vonku ...

lyongirl
3. jún 2009

čau Peti, veru, nemá kto postrážiť....
baby viete čo dnes vyviedol Ale? No skoro som umrela, normálne som mu v tej rýchlosti vlepila facku, síce potom mi to bolo ľúto, ale v tej sekunde som vôbec nerozmýšlala a ruka mi vyletela sama. Len som išla do spálne pre tepláky a kým som prišla, tak Alex pchal Riškovi do pusy takú umelohmotnú paličku čo na nej dávajú v Tescu v KFC balóny a malého napínalo. Dobre že mu ju nevrazil do krku. Že ho aj také voľačo napadlo 😕
A dnes si vynucoval, že ho chce na ruky 😀 , krpec malý, čo mu chodí po rozume, normálne nechápem. Pritom nikdy malému nerobil zle, ani nežiarlil, bral ho ako samozrejmosť, ale už mu rožky vyliezajú, čertíkovi malému...

vladkaz1
3. jún 2009

Boze Domi no este ze si si to vsimla co ??? boze s tej facky no aj mne by bolo luto ale keby mala toto spravila tak ju tiez asi strieskam ... 😕 😕

stankatt
3. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
3. jún 2009

no ahoj herecka 😀 😀 no co si kde stratila 🙂 ?

stankatt
3. jún 2009

som nemala PC... som ho dala servisakom a prd opravili, zvalili to na windows.. taka som nasr.................. az no... a este aby toho nebolo malo, od vcera nam nejde tepla voda... a mala kadi o 106 😠 😠 😠 😠 , nikto nam nedal vediet, ze voda nepojde a ani netusim ze dokedy... panicky na bytovom to maju na salame..... nech ma neseru, bo tam nabehnem...

lyongirl
3. jún 2009

čafte, nám dnes tiež netiekla teplá, neviem prečo a teraz tečie, ale samá hrdza. Aj som odpúšťala, ale stále tečie špinavá a dnes som chcela chalanov kúpať, lebo včera sa nekúpali, tak sa budú asi až zajtra.

lyongirl
3. jún 2009

juj a dnes mi písala sestra mail, jak jej závidím, sú na dovolenke v Egypte...

stankatt
3. jún 2009

aj ja cem Egyyyyyyyyyyypt...
sice teraz by mi stacila aj tepla voda.... 😝

vladkaz1
3. jún 2009

ano? nam tecie .... to preco? mate odstavku ? no neviem si predtavit ako nas odstavia v najvacsom teple 😝 idem kukat panelak paaa potom mrknem ked ti nebude MM dnes som treskla o zem tanier taka som bola nasrata ... aspon bude stastie 😀 😀 😀

stankatt
3. jún 2009

no idem si zohriat vodu do vanglika.... zoberem si salku a idem sa umyt 😀 😀 😀 😀 😀 hygieeeeeena 😝

lyongirl
3. jún 2009

ja som si tiež na vlasy ráno zohrievala v rýchlovarnej....

vladkaz1
3. jún 2009

jaj tak ja som sa cabrnila s malu vo vani len jak nebudeme mat vodu budem frflat jak pohan 😀

lyongirl
3. jún 2009

teda Turecku, nejak som sa pomýlila 😅

stankatt
3. jún 2009

😀 skoro...

tehulka4
3. jún 2009

caute zeny...u nas tiez od rana netecie tepla voda, ale uz tecie...tiez si neviem predstavit tu tyzdnovu odstavku telej vody..som frflala uz dnes a nehovoriac o tom ako som nadavala kazdy raz ked netiekla tyzden, len si neveim predstavit ako to bude teraz s malym..to bude riadna divocina...

stani, no konecne..vitaj..uz som myslela ze si niekde na dovce... 😀

stankatt
3. jún 2009

tehu 😀 😀 😀 😀 tak vsetci maju vodu, len mi nie 😲 😲 😲 som sa oplachla s hrncekom.... naposledy som sa tak umyvala pre rokom, to som bola este tehu..... 2 tyzdne pred porodom odstavili.... som sa oplachovala jak hroch.....

tehulka4
3. jún 2009

stani, jeeezis, tzo si neviem ani predstavit...ale ja si celkovo neviem predstavit ako by som sa mala umyvat hrncekom alebo ze zohrievat vodu v hrncoch..fakt...ja som chodila kazdy vecer pod sprchu k nasim, ti maju vodu furt.. 😀

gabuliik
3. jún 2009

Čaute.
Stanka,vitaj späť vo svete! 😀 😀 😀
Ja len tak naskok,bo my sme po očkovaní a teplotujeme.Dúfam,že zajtra už bude pokoj. ☹
Inak,tú vodu vám nezávidím.To si neviem predstaviť ako by sme fungovali.

bubadlo27
3. jún 2009

cavte,
my zatial vodu mame, ale zajtra rano od siestej so piatka do vecera siestej nebude tak sa tesim na hrnceky 😉
este ze ste to napisali, musim vyuzit a ist sa ozmyvat 😀

dnes sme boli s krpacmi skoro 4 hodiny vonku, ale fucalo a taka som nejaka ustatna, neviem co sa deje 😠

vladkaz1
3. jún 2009

no teda nestraste to ani asi ja nebudem mat vodu

bubadlo27
3. jún 2009

no veru nebudes 😀 asi urcite 😀

elisam
3. jún 2009

cauko, my na Prednádraží sme nemali vodu minulý týždeň, ale iba jeden deň, tak sme to ako tak zvládli,

vladkaz1
3. jún 2009

no to je goool ale ja nemam ziadny oznam 😅

bubadlo27
3. jún 2009

ani my sme nemali, nejaka dobra dusa strhla, mozno vy budete mat, ste na opacnej strane 😉

tehulka4
3. jún 2009

co sa tyka tch oznamov, tak je to bohovske...my sme dnes nemali mat vodu a vcera doobeda nic az potom navecer sa tam nieco objavilo.. 😠 som strasne andavala...co tam zenske na tej sprvae mestskeho amjetku robia..a minule sme tierz nemali cely den teplu vodu, nebol ani oznam ziadny tak som jej volala ze co sa deje, samozrejme nedvihala a potom poobede zdvihla ze no prosim, tak reku co sa deje a ona ze to mala nahlasovane ete v piatok a ona ma tento tyzden dovolenku..tak to ste amli vidiet co som jej na to povedala..uz chodui veci vybavovat muz, lebo ja som s taklou sliepkou skoncila...

vladkaz1
3. jún 2009

hmmm no som zvedava ... mala uz chrape jaj mame klud ... no dnes zalomila o hodku skor .. ale ajstak ziadna slava 😝 na to ze behala cely den vonku ..
Objednala som si z avonku toaletku tak sa tesim... jupiii budem vonava 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre