• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
lyongirl nie nenosi ale na noc mu ešte davam. on sa začal pytat ked mal 2 roky aj 2 mesiace. tiež som bola zufala, už aj svekruša frflala že ma 2 roky a nechce sa pytat. ale mne to vobec nevadilo. on sa do toho dostal sam a to ešte moc ani nerozpraval. stiahol si teplaky a išiel. chlapci su trošku lenivejší než dievčence.
neboj on sa začne pytat :wink:
4. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ani Mon sa este nepyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka :grinning:
jako mne to nevadí, len viem, že to už chápe, ale asi ešte na to nedozrel...
4. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Ešteže bývam v rodinnom ddome.Nemám problém s teplou vodou :grinning: .
Inak,dnes celý den bol malý na mne nalepený,to ešte furt po tom očkovaní,Už som na nervy.No a Monika na nho žiarlila jak pes,tak bola zlláááá :angry: :angry: :angry: .Hruza.Už nech je zajtra.Idem ešte žehliť,do sprchy- teplej :grinning: a potom sem mrknem.
4. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som si uzila sprchu v teplej vode... juj parada... ale tieto male odstavky vraj nahradzuju tie velke v lete... tie uz by vraj nemali byvat :wink:
4. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mate teplu vodu? nam na clementisovej este netecie a ja uz smrdim jak prasa. :grinning:
4. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus vetraj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nam netecie este ze som sa rano okupkala ale muz chodi a len skusa ci tecie hahaha...
Basado ohladom plienok napis do IP co chces vediet prosim..
4. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak vetram. a este ma aj maly poblill
4. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa dari, tak sa dari... nam nesla voda od utorka az do dnes... pustili ju kolo obeda
4. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj ja len na skok, manžela včera teda zoperovali, že už by nešiel, potom napíšem, lebo sme u svokrovcov do nedele lebo v sobotu idem po tovar, len neviem kto mi požičá auto, lebo tatovi prdli brzdy a moje je malé:slight_smile:))
4. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte,
ani nam nejde tepla voda a taka je tu zima v tych bytoch, tusim si pustim ohrievac :slight_smile:
berus ty si z Clementisovej? \ aj ja :wink: udaj presnejsiu polohu :grinning: , ale podla kocika som ta tusim este nestretla :grinning:
4. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi co je mm?
4. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by aj mna zaujímalo čo mu je.
Stanka,ideš na hody? :sunglasses:
4. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servusme...my sme konecne vcul zaspali...nejak sa mu nechcelo..a asi nam ide dalsi zub, lebo slintame jak bernardin a stale ma ruku v puse...
4. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute stanka tak dnes som sa prihlasila do autoskoly :slight_smile: 29teho zacinam uz mam strach :fearful:
4. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka a do ktorej?Ja sa odhodlávam už vyše roka a furt nič.Bojím sa jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute,my sme nemali vodu vôbec od 15 a pustili ju až okolo 19.Ja si neviem predstaviť keby mal niekto hnačku ani WC spláchnuť ani ruky umyť,no nič.
4. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulinak,tak to by fakt nebolo bohviečo :grinning:
4. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj,nechystáš sa k mame? :slight_smile:
4. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pojdeme v sobotu a aj nedelu.
4. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Segra je tam asi už od dnes,tak nech toho mama nemá vela ked je Miška s Katkou v kope tak to neveští nič dobré :slight_smile:
4. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to poznám
4. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte ... no ta voda dufam ze za chvilu uz pojde moj si ohrieval hrnce :sweat_smile: a ja zajtra budem musiet ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj ja som z clementisky tak udajte polohu bubadllo teba viem :grinning:
4. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som tu aj ja...bohaca aka som anrsrana...to co su ti chlapi za zvieratka??? :angry: :angry: :angry:
4. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa ta nasral? moj dnes poslucha :grinning: len do kedy
4. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasral je slabe slovo...aaaale co sa budem rozculovat..ked najblizsie pide cirkus odvediem ho tam a mozno na nom este zarobim... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mojho mozete prihlasit a natrvalo :grinning:
4. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, pockaaaaaaaj...ja som v poradi prva...ked poriesim mojho, mozno priberu aj tvojho a budu ich vystavovat ako duo v klietke hned vedla slonov... :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak dnes ste spravili total bodku v mojom skvelom dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj moho tam hlasim a keby ste ma videli rehnim sa na plnu hubu :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok