Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
4. jún 2009

lyongirl nie nenosi ale na noc mu ešte davam. on sa začal pytat ked mal 2 roky aj 2 mesiace. tiež som bola zufala, už aj svekruša frflala že ma 2 roky a nechce sa pytat. ale mne to vobec nevadilo. on sa do toho dostal sam a to ešte moc ani nerozpraval. stiahol si teplaky a išiel. chlapci su trošku lenivejší než dievčence.
neboj on sa začne pytat 😉

stankatt
4. jún 2009

cafte, ani Mon sa este nepyta 😀 😀 😀 😀 😀

lyongirl
4. jún 2009

stanka 😀
jako mne to nevadí, len viem, že to už chápe, ale asi ešte na to nedozrel...

gabuliik
4. jún 2009

Čaute.
Ešteže bývam v rodinnom ddome.Nemám problém s teplou vodou 😀 .
Inak,dnes celý den bol malý na mne nalepený,to ešte furt po tom očkovaní,Už som na nervy.No a Monika na nho žiarlila jak pes,tak bola zlláááá 😠 😠 😠 .Hruza.Už nech je zajtra.Idem ešte žehliť,do sprchy- teplej 😀 a potom sem mrknem.

stankatt
4. jún 2009

ja uz som si uzila sprchu v teplej vode... juj parada... ale tieto male odstavky vraj nahradzuju tie velke v lete... tie uz by vraj nemali byvat 😉

berus222
4. jún 2009

uz mate teplu vodu? nam na clementisovej este netecie a ja uz smrdim jak prasa. 😀

stankatt
4. jún 2009

berus vetraj 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
4. jún 2009

ani nam netecie este ze som sa rano okupkala ale muz chodi a len skusa ci tecie hahaha...
Basado ohladom plienok napis do IP co chces vediet prosim..

berus222
4. jún 2009

sak vetram. a este ma aj maly poblill

stankatt
4. jún 2009

ked sa dari, tak sa dari... nam nesla voda od utorka az do dnes... pustili ju kolo obeda

zabkatt
4. jún 2009

ajoj ja len na skok, manžela včera teda zoperovali, že už by nešiel, potom napíšem, lebo sme u svokrovcov do nedele lebo v sobotu idem po tovar, len neviem kto mi požičá auto, lebo tatovi prdli brzdy a moje je malé🙂))

bubadlo27
4. jún 2009

cavte,
ani nam nejde tepla voda a taka je tu zima v tych bytoch, tusim si pustim ohrievac 🙂
berus ty si z Clementisovej? \ aj ja 😉 udaj presnejsiu polohu 😀 , ale podla kocika som ta tusim este nestretla 😀

stankatt
4. jún 2009

zabi co je mm?

gabuliik
4. jún 2009

To by aj mna zaujímalo čo mu je.
Stanka,ideš na hody? 😎

tehulka4
4. jún 2009

servusme...my sme konecne vcul zaspali...nejak sa mu nechcelo..a asi nam ide dalsi zub, lebo slintame jak bernardin a stale ma ruku v puse...

macka7
4. jún 2009

caute stanka tak dnes som sa prihlasila do autoskoly 🙂 29teho zacinam uz mam strach 😨

gabuliik
4. jún 2009

Macka a do ktorej?Ja sa odhodlávam už vyše roka a furt nič.Bojím sa jak pes 😝

lulinak
4. jún 2009

Čaute,my sme nemali vodu vôbec od 15 a pustili ju až okolo 19.Ja si neviem predstaviť keby mal niekto hnačku ani WC spláchnuť ani ruky umyť,no nič.

gabuliik
4. jún 2009

Lulinak,tak to by fakt nebolo bohviečo 😀

gabuliik
4. jún 2009

Ozaj,nechystáš sa k mame? 🙂

lulinak
4. jún 2009

Pojdeme v sobotu a aj nedelu.

lulinak
4. jún 2009

Segra je tam asi už od dnes,tak nech toho mama nemá vela ked je Miška s Katkou v kope tak to neveští nič dobré 🙂

gabuliik
4. jún 2009

😀 😀 😀 to poznám

vladkaz1
4. jún 2009

cavte ... no ta voda dufam ze za chvilu uz pojde moj si ohrieval hrnce 😅 a ja zajtra budem musiet ... 😝
Aj ja som z clementisky tak udajte polohu bubadllo teba viem 😀

tehulka4
4. jún 2009

tak uz som tu aj ja...bohaca aka som anrsrana...to co su ti chlapi za zvieratka??? 😠 😠 😠

vladkaz1
4. jún 2009

zasa ta nasral? moj dnes poslucha 😀 len do kedy

tehulka4
4. jún 2009

nasral je slabe slovo...aaaale co sa budem rozculovat..ked najblizsie pide cirkus odvediem ho tam a mozno na nom este zarobim... 😀 😝

bubadlo27
4. jún 2009

aj mojho mozete prihlasit a natrvalo 😀

tehulka4
4. jún 2009

bubi, pockaaaaaaaj...ja som v poradi prva...ked poriesim mojho, mozno priberu aj tvojho a budu ich vystavovat ako duo v klietke hned vedla slonov... 😀 😀 😀

vladkaz1
4. jún 2009

baby tak dnes ste spravili total bodku v mojom skvelom dni 😀 😀 😀 😀 aj moho tam hlasim a keby ste ma videli rehnim sa na plnu hubu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre