Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
7. jún 2009

ja si ani sadat nemusim 😝

basado
7. jún 2009

nie nieje to tajne. mam ako ty 70 😝
s tym sadaním to je take iste aj u mna 😅

macka7
7. jún 2009

ahojte ja amam 66 a som zufala, ale od porodu som dala dole 10 kil tak este aspon 8kil a budem spokojna 😉 predstavte si kazde kilo ako sacik cukru ved ja vlastne drzim na sebe polovicu palety 😀 😀 😀

vladkaz1
7. jún 2009

😀 😀 amci no teda to bolo prirovnanie 😉 66 mas super 😉

alionuska
7. jún 2009

Ahojte maminky...
Som tu uvidela Vladku,tak citam a tiez si myslim,ze macka a jej 66 su v pohode...Ja som po dvoch detickach a teraz cakam dalsie dievcatko!!Tak sa vytesujem...som pribrala ale akosi malo,len 4-5kg...teraz mam 69...
Pozdravujem vas...napiset mi kolko ste vy mali +kil k svojej vahe v piatom mesiaci...zaujimalo by ma to..
🙂

vladkaz1
7. jún 2009

ahojky no teda cakate babko ??? Srdecne gratulujem juuuj si mi spravila radost super teskam sa s tebou !!!!!
ja som zostala tehu som mala 74 schudla som na 67 a potom isla rodit 83 😀 😅 .. nehambim sa za to ..
No a teraz mam 72 ale sa snazim este ked dam na 67 budem hrada na seba !!!
A inak ako sa mate?mala je aka velka ze 5 rok. boooze ako to uteka ze ? davaj si na seba pozor hlavne!!!!! 😉 jaaj moc sa teskam fakt ved vieme 😉

alionuska
7. jún 2009

Vladka.Dakujem.Si zlata!!! No mala Alenka ma dnes presne 5 rockov...ubieha to veru ubieha...aj ja sa strasne tesim na babatko.Ja si myslim,ze tehotnej zienke pristane kazde kilecko!! 😀 Hlavne nech su deticky zdrave!!! 🙂
No inak ja som zvedava ako skoncim...ci nebudem mat aj ja vyse osemdesiat! 😀 😀 😀 A nech,ved schudnem!hadam.... 😀 😀

lyongirl
7. jún 2009

Tak ja som mala pri obidvoch na sebe okolo 25kg, neviem to presne, lebo som potom ležala v nemocke. No a ktovie koľko by som mala dokonca, keby sa nepoponáhlali na svet...jednak aj cez 30kg 😝 Ale sa teším,lebo už mám 50kg, čo mi nevadí, len to ovisnuté brucho by som chcela dať dole, alebo spevniť

bubadlo27
7. jún 2009

ahoj alenka,
pri prvom som do piateho meisaca pribrala 5 kg a pri druhom len 3 kg 😉
a gratulujem k brusku a alenke k narodkam 🙂
drzim vam palce 🙂

vladkaz1
7. jún 2009

Alenka vseeetko naj naj k narodeinkam posielame sladucky cuuucik majickej a mate nadherne torty v albume mna hned by som sa zakusla hihi 😀

gabuliik
7. jún 2009

Čaute.
Vladka a akú diétu držíš?Normálne si ma navnadila.Čo by som za to dala keby som mala -10kg

vladkaz1
7. jún 2009

ziadnu 😀 nejem sladke neprezieram sa ,ale slaninu mam to musim cvicit .. najprv som skusala tabl. na chudnutie priznam sa ,ale nemohla som od nich spat a MM strasne frflal ci si chcem nieco privodit tak som ich vysmerila ... a teraz jem po menej zeleninku baby ja som tolko nemala cokoladu a vecer nejedla ze az ...
no som zvedava ci mam aj chyti nejaka pazrava no proste obzerstvo ale zatial nic 😀 tesim sa zo seba a este ked zacnem cvicit .. len to je tazke sa umna prinutit 😅

zabkatt
8. jún 2009

ajoj dobré ránko, ja idem dnes od rána do mesta povybavovať veci takže zase lietačky hrozné. Nakúpila som tovar cez 20000čo som prekročila limit, tak som musela vybrať z otcovej karty a teraz musím utekať do banky mu to tam dať, lebo mu budú niečo strhať, tak nech tam nemá 0 😀

stankatt
8. jún 2009

cafte, my sme boli dnes u dokyny 😝

vladkaz1
8. jún 2009

ja nikde cakam na vyplatu a pojdem na velky nakup lebo uz nic doma nemame nicnic nic 😀 ale nechapem ze segre uz nabehla a nam este nie a mame rovnaku banku 😒

stankatt
8. jún 2009

vladi to cakanie poznaaaaaaaaam, ten moj krpec asi ani spat nebude.... no nic pojdeme papa.....

bebca
8. jún 2009

Ahoj zabkatt,
pametas si ma? ,,pokazeny kolotoč" 😀 😀 😀

vladkaz1
8. jún 2009

stani no... moj isiel kupit cigarety .. este ze mala ma jogurty alebo aspon nieco no z knizky tahat nebudem uz 3 hod . pockam ale ako poznam nase banky tak dojde az vecer .. 😝

zabkatt
8. jún 2009

bebca ajoj samozrejme, skoro všetky moje zákazničky poznám🙂)) 😀 ako sa máš? Ako funguje kolotoč? Neuveríš ale asi tak cca o 2týždne po tom čo som ti dala kolotoč som spravila to isté s kolotočom nad postielku🙂))
babule jak je tam horko ledva som sa dotrepala domov🙂)

bebca
8. jún 2009

zabka no kolotoc funguje zatial v pohode
uz som sa naucila a natacam ho len 3x 😀 😀 😀
a stale maleho zaujima 😉
inak spoznala som ta z albumu co mas, najprv som silno rozmyslala odkial ta poznam a potom podla druhej foto som spoznala 😉

zabkatt
8. jún 2009

a bola som aj na tovar 😀

vladkaz1
8. jún 2009

ahojte tak dufam ze zajtrajsie stretko plati sa velmi tesim prsat asi nebude.. 😀

anesim
8. jún 2009

Dievčatá, tie čo ste si objednávali to HM cez net , už Vám niečo z toho prišlo? Ak áno, tak ako to bolo s poštovným? 😉

zabkatt
8. jún 2009

ja idem 😀 😀 😀 😀 😀 16:00 som tam. čas sedí že? Baby ktorá idete dajte mi na seba niektorá číslo aby som cinkla ked budem na tej ulici 😀

gabuliik
8. jún 2009

Čaute babenky!
To stretko vám závidím......Ja kým by som sa tam dotrepala busíkom ,tak radšej nejdem ☹ .Dneska mi Monia zaspala už o 18tej 😕 ,čakám čo bude v noci alebo ráno.Hrúza.Dnes ma nasrala svokra.Ale tak,že som s nou skončila na veky.Najhoršie je,že bývame v jednom dvore.Ale dnes pretiekol pohár mojej trpezlivosti 😠 😠 😠 😠 😠

Stanka a čo ste boli u dokyny?My sme boli min.týžden na očkovaní a poradni a vážime 9,5kg. 🙂

A ešte niečo som zabudla.Poobede sme boli s MM a detmi u našich na ihrisku a malý tam urobil asi 3-4 kroky úplne sám 🙂

zabkatt
8. jún 2009

náš malý má dnes 10mesiacov, ale sme radi že sedí nie ešte aby chodil 😀 😀 😀 lenivec po tatinkovi 😝
vladka a to ideme len my dve na stretko? 😀 😀 😀 jakože mne to nevadí taká kávička s niekým mi padne vhod 😀

vladkaz1
8. jún 2009

nie ide aj Stanka . Lion girl a este niekto... dufam teda ze pojdu 😉

lyongirl
8. jún 2009

ideme 😉

zabkatt
8. jún 2009

už sa teším🙂)) 😀

vladkaz1
8. jún 2009

AJ JA 😀 😀 len nemam moc energiu pisat som unavena .. Domi co si sa primne nestavila na ihrisku ste tam nieco riesili a nechcela som otravovat potom prisla mama a isla som prec este som isla nakupit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre