• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Vladi super :wink: tak si poslala daleko.....
11. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dnes mame 9 mesiacov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci gratulujeme :slight_smile:
11. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalke gratulujeme s Paťkom :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi dakujem ale Natalka ma uz 8 rokov ale Jessica oslavuje :grinning:
11. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super aj ja gratulujem cuuuuuuk :dizzy_face:
no daleko ale dufam ze bude spokojna a neposle mi ho spat .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma porazi potom
11. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme
11. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o jeje prepáčte jessi všetko naj naj naj :grinning: :grinning: :grinning:
ja som už späť aj s stk obliekla som mini a vyplatilo sa lebo asi by mi ju ani nedali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kde ste????
11. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som... len mi to nebere prispevkyyyyyyyyyyyyyyy :angry: :angry: :angry: :angry:
11. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Aj ja som už tu.Žehlila som :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt sa mi budí malý.Neviem čo zas má.Dneska som celý den hnusná,zlá :sweat_smile: ,...asi to bude tým počasím.
11. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi moja mala odmieta spat... chce sa jej spat, dam ju do postielky a v tu ranu neni veselsieho a ukecanejsieho dietata na svete :sunglasses: , v momente sa postavi a stoji a chodi po postielke..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim ju nechat normalka na zemi sa hrat a ked v sede zaspi, tak ju dam do postielky....
11. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda len nakukam ci niekto ja este varim ryzu mala je zla kura som uz upiekla jaaaj idem nieco posit
11. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúha,tak to neni bohviečo.Ten môj zas posledné dni aplikuje to,že vypije večerné mlieko a ako keby sa mu dobili baterky.... :sunglasses: Fičí tak 15min. potom začne plakať a chce sa mu strašne spať,ale nevie sa uložiť.Tak plačeme a potom ked je unavený už totál,dám mu cucnúť trocha čaju a zaspí.Ale už ma to nebaví,je to hrozne zdlhavý rituál :angry: . MM ma upodozrieva,že či mu do toho mlieka niečo nelejem :grinning:
11. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka ty tusi zijes najviac v noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja uz pomali padam do hajan.... ze sit? sak uz ani nevidim :slight_smile:
11. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute,.Gratulujem oslávencovi.
Mne dnes prišla výhra z hamánka tefal mixér za druhé miesto :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Gratulujem oslávencovi.
My sme všetky nakapané,Lianke sa vrátil sopel tak ju ani neočkovala.Miška má tiež,som ju nechala celý týždeň doma zo škôlky a ja mám kašel už druhý týždeň už ma to totál jeduje začne ma dusiť v rovnakých intervaloch asi 4 x denne. :angry: .
11. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tým mliekom je to u nás podobné MM vždy povie že dostala adrenalín :slight_smile: .
11. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luniak suuuuper aspon nieco nie??, mixer sa zide .. co lepsie nieco ako nic :wink:
Stanka no ja som nocny vtak a rano skoro hore ... potom ze preco frflem ale cakam na MM dojde az v noci..
Som sa rozhodla ze predam aj moon kocik a kupim britax koly tomu ze ma dlhsiu rucku a MM chodi s kocikom zohnuty chudak skor natiahnuty :slight_smile:
11. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Lulinak :wink:
Tak to doma nemáte bohviečo.Takú poľnú nemocnicu .... :slight_smile: My sme naštastie zdraví,teda až na MM.Ten od minulého týždna kašle,soplí a tak.Som happy,že to nechmatli detúrence.
11. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka,ty furt niečo predávaš :grinning:
A prosím ťa čo robí tvoj MM?Furt tu píšeš,že chodí v noci domov .... :slight_smile:
11. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj sestrine malé majú sople aj chudátko Natálka ešte len mala 6 týždňov.Dnes sme boli na prechádzke pri škôlke a Miškina učiteľka hovorila že skoro všetky deti majú v škôlke sople a kaše,lebo sa pýtala či je chorá,som jej povedala že nie len má sopel.
11. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ved treba menit som zbadala taky nadherny zlty britax jaj srdce mi po nom pisti .. hahaha
Moj MM robi v pezote :wink: ma poobednu :grinning: mam cely den klud a uz robia dost do noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som pridala novú fotku. :grinning:
11. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj tááák.Aj môj MM robi v peugeote,ale teda vo firme ktorá robí pre peugeot. Môj ide na poslednú nočnú :slight_smile: .Konečne,nemám túto smenu rada,lebo potom celé doobedie musím totál krotiť deti,aby ho nezobudili.Alebo ked sa dá tak sme vonku.
11. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak,ja keby som menila kočíky ako ty,tak by ma MM asi zastrelil :grinning: . :grinning: :grinning:
Pozerala som,čo je to ten britax,lebo to nepoznám :sweat_smile: .Je celkom fajn,taký ľahký a jednoduchy.
11. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte,
tak zubara som prezila, ale bolelo to jak des :angry: a samozrejme aj stalo :angry:

my sme mali dnes rano uraz , mala je na nose a pod okom oznackovana, ani neviem ako spadla, lebo ja som rano este spala a manzel strazila akoze deti :frowning2:

vladka, britax je super kocik, len sa neda dat opierka do lahu, tusim len do dvoch poloh, tak na spanie v kociku mozete zabudnut
11. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved je skoro isty ako ja mam MOON len ma pevnejsiu konstrukciu aspon sa mi zda a hlavne celu rucku nie tie vidle ako ja :grinning:
11. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulinak,pekné foto :grinning:
Ja mám toľko nových fotiek a furt nemám čas to sem šupnúť.Možno cez víkend sa k tomu dokopem... :grinning:
11. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi moja spi po sediecky :wink: ked dam do lahu v momente je hore takze to neni problem .. a zda sa mi ovela krajsi ako ten moj moon to je taky ako pre babiky keby ze ho kupujem priamo v obchode uz by som ho nekupila aj ked sa snim super ide ...MM frfle ... na moon ..
A povedal mi ze ked si predam moon a x lander nech si robim co chcem haaaa ,no jemu to je jedno taketo veci pokial neminam fuuuru penazi tak sa nestara ale ma zabije .. som minula za 4 dni 400 euro haha no a co mozeme mat raz hody nie??? ale je v tom aj jeho dres aj plienky a ... ostatne veci uz mu konecne dnes prisiel tak nepovedal ani makke F :sweat_smile: :grinning:
11. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi, moon a britax porovnavat nemozes, ani v kvalite ani v nicom :wink:
mne ked maly podrastie a popredam vsetok nas vozovy park tak si kupim bee :wink:
11. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok