Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
11. jún 2009

Vladi super 😉 tak si poslala daleko.....

macka7
11. jún 2009

caute dnes mame 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂

stankatt
11. jún 2009

maci gratulujeme 🙂

zabkatt
11. jún 2009

Natalke gratulujeme s Paťkom 😀 😀 😀

macka7
11. jún 2009

zabi dakujem ale Natalka ma uz 8 rokov ale Jessica oslavuje 😀

vladkaz1
11. jún 2009

super aj ja gratulujem cuuuuuuk 😵
no daleko ale dufam ze bude spokojna a neposle mi ho spat .. 😝 ma porazi potom

macka7
11. jún 2009

dakujeme

zabkatt
11. jún 2009

o jeje prepáčte jessi všetko naj naj naj 😀 😀 😀
ja som už späť aj s stk obliekla som mini a vyplatilo sa lebo asi by mi ju ani nedali 😝

vladkaz1
11. jún 2009

cafte kde ste????

stankatt
11. jún 2009

tu som... len mi to nebere prispevkyyyyyyyyyyyyyyy 😠 😠 😠 😠

gabuliik
11. jún 2009

Čaute.
Aj ja som už tu.Žehlila som 😝 a furt sa mi budí malý.Neviem čo zas má.Dneska som celý den hnusná,zlá 😅 ,...asi to bude tým počasím.

stankatt
11. jún 2009

Gabi moja mala odmieta spat... chce sa jej spat, dam ju do postielky a v tu ranu neni veselsieho a ukecanejsieho dietata na svete 😎 , v momente sa postavi a stoji a chodi po postielke..... 😝 musim ju nechat normalka na zemi sa hrat a ked v sede zaspi, tak ju dam do postielky....

vladkaz1
11. jún 2009

no teda len nakukam ci niekto ja este varim ryzu mala je zla kura som uz upiekla jaaaj idem nieco posit

gabuliik
11. jún 2009

Fúha,tak to neni bohviečo.Ten môj zas posledné dni aplikuje to,že vypije večerné mlieko a ako keby sa mu dobili baterky.... 😎 Fičí tak 15min. potom začne plakať a chce sa mu strašne spať,ale nevie sa uložiť.Tak plačeme a potom ked je unavený už totál,dám mu cucnúť trocha čaju a zaspí.Ale už ma to nebaví,je to hrozne zdlhavý rituál 😠 . MM ma upodozrieva,že či mu do toho mlieka niečo nelejem 😀

stankatt
11. jún 2009

Vladka ty tusi zijes najviac v noci 😀 😀 😀 😀 ja uz pomali padam do hajan.... ze sit? sak uz ani nevidim 🙂

lulinak
11. jún 2009

Čaute,.Gratulujem oslávencovi.
Mne dnes prišla výhra z hamánka tefal mixér za druhé miesto 😝 .Gratulujem oslávencovi.
My sme všetky nakapané,Lianke sa vrátil sopel tak ju ani neočkovala.Miška má tiež,som ju nechala celý týždeň doma zo škôlky a ja mám kašel už druhý týždeň už ma to totál jeduje začne ma dusiť v rovnakých intervaloch asi 4 x denne. 😠 .

lulinak
11. jún 2009

S tým mliekom je to u nás podobné MM vždy povie že dostala adrenalín 🙂 .

vladkaz1
11. jún 2009

luniak suuuuper aspon nieco nie??, mixer sa zide .. co lepsie nieco ako nic 😉
Stanka no ja som nocny vtak a rano skoro hore ... potom ze preco frflem ale cakam na MM dojde az v noci..
Som sa rozhodla ze predam aj moon kocik a kupim britax koly tomu ze ma dlhsiu rucku a MM chodi s kocikom zohnuty chudak skor natiahnuty 🙂

gabuliik
11. jún 2009

Čau Lulinak 😉
Tak to doma nemáte bohviečo.Takú poľnú nemocnicu .... 🙂 My sme naštastie zdraví,teda až na MM.Ten od minulého týždna kašle,soplí a tak.Som happy,že to nechmatli detúrence.

gabuliik
11. jún 2009

Vladka,ty furt niečo predávaš 😀
A prosím ťa čo robí tvoj MM?Furt tu píšeš,že chodí v noci domov .... 🙂

lulinak
11. jún 2009

Aj sestrine malé majú sople aj chudátko Natálka ešte len mala 6 týždňov.Dnes sme boli na prechádzke pri škôlke a Miškina učiteľka hovorila že skoro všetky deti majú v škôlke sople a kaše,lebo sa pýtala či je chorá,som jej povedala že nie len má sopel.

vladkaz1
11. jún 2009

😀 no ved treba menit som zbadala taky nadherny zlty britax jaj srdce mi po nom pisti .. hahaha
Moj MM robi v pezote 😉 ma poobednu 😀 mam cely den klud a uz robia dost do noci 😝

lulinak
11. jún 2009

Som pridala novú fotku. 😀

gabuliik
11. jún 2009

Jaj tááák.Aj môj MM robi v peugeote,ale teda vo firme ktorá robí pre peugeot. Môj ide na poslednú nočnú 🙂 .Konečne,nemám túto smenu rada,lebo potom celé doobedie musím totál krotiť deti,aby ho nezobudili.Alebo ked sa dá tak sme vonku.

gabuliik
11. jún 2009

Inak,ja keby som menila kočíky ako ty,tak by ma MM asi zastrelil 😀 . 😀 😀
Pozerala som,čo je to ten britax,lebo to nepoznám 😅 .Je celkom fajn,taký ľahký a jednoduchy.

bubadlo27
11. jún 2009

cavte,
tak zubara som prezila, ale bolelo to jak des 😠 a samozrejme aj stalo 😠

my sme mali dnes rano uraz , mala je na nose a pod okom oznackovana, ani neviem ako spadla, lebo ja som rano este spala a manzel strazila akoze deti ☹

vladka, britax je super kocik, len sa neda dat opierka do lahu, tusim len do dvoch poloh, tak na spanie v kociku mozete zabudnut

vladkaz1
11. jún 2009

no ved je skoro isty ako ja mam MOON len ma pevnejsiu konstrukciu aspon sa mi zda a hlavne celu rucku nie tie vidle ako ja 😀

gabuliik
11. jún 2009

Lulinak,pekné foto 😀
Ja mám toľko nových fotiek a furt nemám čas to sem šupnúť.Možno cez víkend sa k tomu dokopem... 😀

vladkaz1
11. jún 2009

Bubi moja spi po sediecky 😉 ked dam do lahu v momente je hore takze to neni problem .. a zda sa mi ovela krajsi ako ten moj moon to je taky ako pre babiky keby ze ho kupujem priamo v obchode uz by som ho nekupila aj ked sa snim super ide ...MM frfle ... na moon ..
A povedal mi ze ked si predam moon a x lander nech si robim co chcem haaaa ,no jemu to je jedno taketo veci pokial neminam fuuuru penazi tak sa nestara ale ma zabije .. som minula za 4 dni 400 euro haha no a co mozeme mat raz hody nie??? ale je v tom aj jeho dres aj plienky a ... ostatne veci uz mu konecne dnes prisiel tak nepovedal ani makke F 😅 😀

bubadlo27
11. jún 2009

vladi, moon a britax porovnavat nemozes, ani v kvalite ani v nicom 😉
mne ked maly podrastie a popredam vsetok nas vozovy park tak si kupim bee 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre