Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
11. jún 2009

no ved ano moon je lacna napodobenina ten britax chcem 😀 ale neviem ci sa mi podari predat vsetko hahaha

bubadlo27
11. jún 2009

a kde si ho objavila, ja som zlty este nevidela 😉

vladkaz1
11. jún 2009

na mimibazare je nadherny a za dobru cenu ja kym sa rozhybem bude fuc ....ale stacil by aj cierny 😀

bubadlo27
11. jún 2009

no idem kuknut 😉

vladkaz1
11. jún 2009

kukni 😉 ja som sa donho zalubila 😀

lyongirl
12. jún 2009

čafte, dnes je ale škaredo, neviem, čo budeme robiť...
Mne sa ten BritaX STRááášNE NEPáčI, JEDINOU VýHODOU JE CELá RúčKA, ALE INáč JE OTRASNE VYHNUTá A MOC DOHORA

sorry, nejak som urobila preklep s písmenkami 😀

ináč práve raňajkujeme, Alex zase vyjedá len šunku bez chleba, alebo mi kradne z taniera 😀
a je hrozná nudáááá, navarené máme, upratané tiež, ešte treba požehliť, ale to keď alex poobede zaspí, bojím sa pri ňom žehliť, on sa stále motá okolo dosky 😒

tehulka4
12. jún 2009

breee ranecko babulky... 😉

tiez som mrkla na ten britax, a ked mam byt uprimna, mna tiez nejak neoslovil, skor naopak...tu je aspon vidiet ze kazda maminka je ina.. 😀 krpec, je v poslednej dobe jak 100 certov...neviem co to ma znamenat, lebo nikdy taky nebol..mama mi hovori ze ci mi ho niekto neuriekol..absolutne netusim co budeme dnes robit..

tehulka4
12. jún 2009

a este aby som nezabudla, konecne sa nam trochu zacina rozvezovat jazyk a uz okrem prskania, slintania, plutia a robenia vrrrrrrr sa maly naucil hovorit mama, sice to opakuje stale dokola, takze vysledny efekt je mamamamammmmm, ale aj tak je to hotovy zazrak...dnes ideme na plavanie, tak som zvedave, ze kedy sa zacneme potapat..

macka7
12. jún 2009

ahojte kukla som aj ja ten britax a nepaci sa mi moc ☹ dnes sa chcem ist vecer zabavit tak dufam ze vecer rychlo mala zaspi musim ju uolne vystavit 😀 😀 😀

stankatt
12. jún 2009

cafte, tak mala sa rozhodla, ze dnes dostane mamu do blazinca 😀 od rana ( 5,40) pisti a ani na krok od nej... len na rukach by sa nosila.... konecne zaspala tak snad aspon hodinu bude drichmat... dnes spravim len hribovu polievku a dukat. buchticky, tak veget 😝

vladkaz1
12. jún 2009

ahojte ja som estelen teraz vstala 😀 jaaaj moj ma konecne nechal vyspat pod dlhej dobe ...
nepaci sa vam?? to chcete povedat ze ten moj moon je krajsi? mne sa uz nepaci moj moon 😀

tehulka4
12. jún 2009

vladi, to je iba nas nazor...ked sa tebe paci, tak si ho v pohode kup...ty s nim budes jazdit a úpozerat sa na neho, nie my...hadam si nekupujes kocik iba kvoli ostatnym mamickam..kasli na to a ked si nim nadsena, kup ho..

lyzenka
12. jún 2009

moon je krajší.. 😀

vladkaz1
12. jún 2009

😀 nieje ale mozno budem potom frflat jaaaj a trieskat si hlavu ze som blba a mala som si nechat moona haha no nevadi ale srdce mi pisti za britaxom a tym zltym chcem ho za kazdu cenu 😀
Ja si vazim vas nazor ale ajstak si spravim po svojom Tehu ma pravdu 😀 😉
Mne pride ten Britax taky pevnejsi nez moon ta konstrukcia aj strieska... take kvalitnejsie nie jak kocik pre babiky 😖

lyzenka
12. jún 2009

vladi máš pravdu - kvalitou vyzerá byť ten britax lepší, pevnejší.... 😵

vladkaz1
12. jún 2009

no .. ze? aspon v niecom mam pravdu a ale sak este ho nemam .. takze nebudem robit unahleny zaver .. sa naseriem kupim klasicke palice a bude 😝

lyongirl
12. jún 2009

Vladi, jasné, sprav si po svojom, ja tiež nepozerám čo sa páči druhým a už vôbec nie pri výbere kočíka...koľko ľudí, toľko chutí... 😉

vladkaz1
12. jún 2009

no ved ale sak spekulujem pockam ako to dopadne s x landerom ci dobre docestuje , dnes ho idem poslat nemate niekto krabicu veeelku na kocik bola by som vdacna ...???

lyongirl
12. jún 2009

nemám, mohla si sa ísť spýtať do obchodu s kočíkmi, oni ich pravdepodobne vyhadzujú...., lebo každý si zoberie kočík už poskladaný a krabicu tam nechá...

vladkaz1
12. jún 2009

no ved pojdem 1 nu mam a este potrebujem 1 dnu aby som to zlepila ak nie skusim tu u nas zberne suroviny alebo obchod pri najhorsom benhem do predajne kocikov ..ale do 4 musim byt ready lebo pride mama na aute a ideme to pslat samozrejme ma moc prace tak si chvilu spravi cas na mna aby mi pomohla 😀

lyongirl
12. jún 2009

no my sme si pospali, ja 2 hodky a Alex ťahá už od 13tej 😀

tehulka4
12. jún 2009

no caves..my sme uz doplavali aj sme sa naobedovali a maly konecne pred chvilkou zaspal..som ho normalne musela na balkone prehovarat 20 minut aby spal.. 😀 inak len tak medzi recou, to co je dnes za pocko? ani von s aneda ist, lebo o chvilu slnko zajde a fuka vietor..no parada...

tehulka4
12. jún 2009

lyon, bud rada..aspon mas chviiilocku casu pre seba..... 😉

tehulka4
12. jún 2009

inak, som ti hovorila, ze martina co bola s nami na izbe v nemocke bude mat druhe dieta? v july a vraj to bude zasa chlap... 🙂

vladkaz1
12. jún 2009

cafte uz mam balik zabaleny cakam len na malu krabicu mi dali v zbernych suchovinach a priamo od kocika .. som nervozna lebo mama nestiha a nemam to ako odviest na postu ,musim to poslat dnes lebo uz mi poslala peniaze a kocik zajtra potrebuje no neviem ked mama nedojde kde zozenem auto ked som sama s malu no porazi ma nehccem si srat do huby a poslat jej ho az zajtra. 😔

tehulka4
12. jún 2009

vladi, a ty si myslis, ze do zajtra jej pride? a postou? no to neviem..a inak nevyslo by ta to lacnejsie poslat jej to kurierom?lebo ja som tak kupovala od jednej pani turisticky nosic a som kukala jak puk..ze postovne bolo5 eur a este som sa rozculovala s dorucovatelom..tak za tie prachy serem na nich..

vladkaz1
12. jún 2009

nie nebolo 1 triedov jej to pride zajtra a postovne mam zistene 7 euro aj s poistenim aj do vlastnych ruk jej je to jedno a je rada ze bude mat kocik mne v podstate tak isto a ked sa strati peniaze mi pridu kedze je poisteny nie? len ma sere to ze jak ho mam doterigat na postu sakra

gabuliik
12. jún 2009

Čaute.Vladka,tak ako to dopadlo s tým kočíkom?Doterigala si ho na poštu?
Inak nám dnes vyliezol další zúbok.Horná pravá dvojka.Takže už ich máme 7 🙂 😀 .Dneska som parádne zmokla.MM si išiel do Ckd kupovať bicík,tak sme s ním išli pešo tam.Ked sme sa vracali ,tak začalo liať.MM s malou pálili na bicíku domov a ja s malým v káre pešo.Malý mal igelit,tak to bolo v poho a ja som hrešila celú cestu 😠

stankatt
12. jún 2009

no Vladi, kocik poslany?
Gabi to poznam.... som bola vecer vonku s malou, zaspala a ja truba som nemala pre nu deku. Ked nesvietilo slnko, bola dobra kosa. Musela som ist domo 😝

stankatt
12. jún 2009

PS: gratulujeme k 7mu zubku 🙂 my sme sa zastavili na 6tich...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre