• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
zabka ano :grinning: nasla som lepsi co sa mi paci hlavne rucka spojena lebo MM je maly a stale frfle ja pohoda ..
15. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy...sakris, co sa to tu deje? vcera ma to sem nechcelo prihlasit a dnes ani tuk..uz som bola normalne brutalne nastvana ze cos a deje..sak som ako odtrhnuta od sveta... :grinning:
15. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcem sa este spytat cis te niektora uz objednavali aj z nextu??? a uz vam prisli veci z HM?
15. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim nikomu nic neprislo prerabaju softvare...mne sa podarilo pripojit az teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi a za kolko ho predávaš?
15. jún 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojko 65 eur :wink:
15. jún 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky. no včera som sa aj ja skušala pripojit ale neišlo mi to :angry:
dneska sme boli u našich varovat maleho lebo švagrinka išla do porodnice, tak možno každu chvílku bude rodit :dizzy_face: tak sa tešíme
robila som tortičky dam foto. v sobotu sme oslavovali. bolo super.
vladka ako vlastne predavaš? cez internet? napíšem ti do ip :wink:
15. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj inak mala spi aj Boris akurat som sa nastvala ale nie moc lebo Boris spi v obyvacke a decka mi kopali na okno ze prikazom aby som im isla najst lopticku co som im minule dala a ja ze to si snad robite zomna sradu? 5 rocny a 8 tusim... a maminka sedela na lavicke je to kamoska mozno som reagovala neprimerane ale Bris mi vynadal ze vybuchujem ze som ho zobudila a ja som vobec nebuchala a chudak ten jeden dostal ale neviem za co no citim sa teraz jak svina .. ale sak je rozdiel sa bavit s kamosku a somnou ja viem ze deti to nerozoznavaju .. ale co som hej alebo pockaj,.. :frowning2:
15. jún 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, huraaaaaa kon ide :grinning:
15. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide ide jupiii .. a kde ste kto???
15. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.Tak včera to nešlo ani mne :angry: .Taká som bola naštvaná,že až!
Dneska sme boli na otoč u našich a malá tam spadla na ihrisku,tak máme odraté obidve kolená,dlan a ešte lakeť :astonished: .Vrieskala jak pavián....Hrúza.
Vladi,nerob si z toho nič,že si reagovala tak.Ja by som určite tiež tak.Nemám rada,ked mi niekto rozkazuje.Občas to skúša na mna aj malá,ale neobstojí.
15. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm ma vyhana... fnuk pomooooooooooooooooooooc
15. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som volala kamoske a ze sa nehneva ze sa tak nemaju chovat aj jej by to vadilo mi povedala tak som spokojna len ma mrzi ze jeden dostal :frowning2:
15. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo už.Stalo sa.S tým už nič neurobíš. :unamused:
Aj mna MM vyháňa,takže možno neskôr sem ešte mrknem.pa :slight_smile:
15. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi pisala kocka ze chce ten kocik ja neviem teda .. uvidim ako to dopadne... zabka ak sa nedohodneme putuje k tebe keby si mala zaujem ..
15. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tehu, ano chodime na plavanie s Lukaskom :wink:
u nas vsetko po starom, len deti mi chodia nejako neskor spat :angry:
15. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja chodi neskoro krpana jedna... jej je vam dobre aj ja som chcela ale mala nesmie chodit do takej vody...
15. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute,včera to asi nepustilo nikoho.My pokračujeme v nádche a malú mi stále nezaočkovala,lebo má sopel.A máme už dva zúbky :grinning: ,čakám na MM má prísť každú chvíľu s práce a včera ked mi nešlo načítať stránku som našla toto
http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=91
15. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulinka, ja to tricko mam, ale tie velkosti su strasne male, ja som si objednala XL a moze ho nosit akurat tak moja sestra co nosi velkost 36/38 :angry:
15. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babizne...zabi, stani som arda ze som vas po dlhej dobe videla a navyse neúplanovane.. :grinning:

a my mame dnes 9 mesiacov..sakris, strasne rychlo ten cas leti...
15. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme vsetkym vymesacnikom :wink:
15. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, vdaka..:slight_smile: vas to caka o 10 dni..:slight_smile:))a uz lozite?
15. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz aj chodime :wink: , akurat dnes sam stal asi 10 s a chcel sa uz aj pustit, ale som ho zadrzala :slight_smile:
15. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze, tak to my sme teda paradne pozadu... :angry:
15. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kocik predany juupi zajtra jej ma dorazit ten x lander tak dufam ze ho nevrati a bude britax juuuuupiiiii :grinning: idem spat kedy dame stretko ja nemam kocik sakra ale na tyzden pozicam od kamosky
15. jún 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi, ty sa tusim zapises do guinnesovej knihy rekordov..si sikulka..tak drzime palceky aby sa podaril ten tvoj vysnivany britax co najskor.. :wink:
15. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu, vobec ste neni pozadu, co si sisi? vsak kazde babo je ine :wink:
vladi a odkial kupis britax? :slight_smile:
nekukala si na ebayi? :slight_smile:
15. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, ved ja viem..len v poslednej dobe do mna kazdy huci ze uz by mal aj lozit a pomaly sa pustat chodit..a my nist..my furteky nist.. :frowning2:
15. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na Sk a este lacnejsi, sranda :grinning:

http://www.hej.sk/baby/obchod/776069/sportovne/britax-britax-verve-/

a tehu ty si z toho nic nerob, to moj odkukava od starsej sestricky :grinning: aj zlobu od nej odkukava :grinning:
15. jún 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok