Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
15. jún 2009

zabka ano 😀 nasla som lepsi co sa mi paci hlavne rucka spojena lebo MM je maly a stale frfle ja pohoda ..

tehulka4
15. jún 2009

ahojte maminy...sakris, co sa to tu deje? vcera ma to sem nechcelo prihlasit a dnes ani tuk..uz som bola normalne brutalne nastvana ze cos a deje..sak som ako odtrhnuta od sveta... 😀

tehulka4
15. jún 2009

a chcem sa este spytat cis te niektora uz objednavali aj z nextu??? a uz vam prisli veci z HM?

vladkaz1
15. jún 2009

tusim nikomu nic neprislo prerabaju softvare...mne sa podarilo pripojit az teraz 😝

zabkatt
15. jún 2009

vladi a za kolko ho predávaš?

vladkaz1
15. jún 2009

mojko 65 eur 😉

basado
15. jún 2009

čaute babulky. no včera som sa aj ja skušala pripojit ale neišlo mi to 😠
dneska sme boli u našich varovat maleho lebo švagrinka išla do porodnice, tak možno každu chvílku bude rodit 😵 tak sa tešíme
robila som tortičky dam foto. v sobotu sme oslavovali. bolo super.
vladka ako vlastne predavaš? cez internet? napíšem ti do ip 😉

vladkaz1
15. jún 2009

jaj inak mala spi aj Boris akurat som sa nastvala ale nie moc lebo Boris spi v obyvacke a decka mi kopali na okno ze prikazom aby som im isla najst lopticku co som im minule dala a ja ze to si snad robite zomna sradu? 5 rocny a 8 tusim... a maminka sedela na lavicke je to kamoska mozno som reagovala neprimerane ale Bris mi vynadal ze vybuchujem ze som ho zobudila a ja som vobec nebuchala a chudak ten jeden dostal ale neviem za co no citim sa teraz jak svina .. ale sak je rozdiel sa bavit s kamosku a somnou ja viem ze deti to nerozoznavaju .. ale co som hej alebo pockaj,.. ☹

stankatt
15. jún 2009

cafte, huraaaaaa kon ide 😀

vladkaz1
15. jún 2009

ide ide jupiii .. a kde ste kto???

gabuliik
15. jún 2009

Čaute.Tak včera to nešlo ani mne 😠 .Taká som bola naštvaná,že až!
Dneska sme boli na otoč u našich a malá tam spadla na ihrisku,tak máme odraté obidve kolená,dlan a ešte lakeť 😲 .Vrieskala jak pavián....Hrúza.
Vladi,nerob si z toho nič,že si reagovala tak.Ja by som určite tiež tak.Nemám rada,ked mi niekto rozkazuje.Občas to skúša na mna aj malá,ale neobstojí.

stankatt
15. jún 2009

mm ma vyhana... fnuk pomooooooooooooooooooooc

vladkaz1
15. jún 2009

som volala kamoske a ze sa nehneva ze sa tak nemaju chovat aj jej by to vadilo mi povedala tak som spokojna len ma mrzi ze jeden dostal ☹

gabuliik
15. jún 2009

No čo už.Stalo sa.S tým už nič neurobíš. 😒
Aj mna MM vyháňa,takže možno neskôr sem ešte mrknem.pa 🙂

vladkaz1
15. jún 2009

akurat mi pisala kocka ze chce ten kocik ja neviem teda .. uvidim ako to dopadne... zabka ak sa nedohodneme putuje k tebe keby si mala zaujem ..

bubadlo27
15. jún 2009

Ahojte,
tehu, ano chodime na plavanie s Lukaskom 😉
u nas vsetko po starom, len deti mi chodia nejako neskor spat 😠

vladkaz1
15. jún 2009

aj moja chodi neskoro krpana jedna... jej je vam dobre aj ja som chcela ale mala nesmie chodit do takej vody...

lulinak
15. jún 2009

Čaute,včera to asi nepustilo nikoho.My pokračujeme v nádche a malú mi stále nezaočkovala,lebo má sopel.A máme už dva zúbky 😀 ,čakám na MM má prísť každú chvíľu s práce a včera ked mi nešlo načítať stránku som našla toto
http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=91

bubadlo27
15. jún 2009

lulinka, ja to tricko mam, ale tie velkosti su strasne male, ja som si objednala XL a moze ho nosit akurat tak moja sestra co nosi velkost 36/38 😠

tehulka4
15. jún 2009

caute babizne...zabi, stani som arda ze som vas po dlhej dobe videla a navyse neúplanovane.. 😀

a my mame dnes 9 mesiacov..sakris, strasne rychlo ten cas leti...

bubadlo27
15. jún 2009

gratulujeme vsetkym vymesacnikom 😉

tehulka4
15. jún 2009

bubi, vdaka..🙂 vas to caka o 10 dni..🙂))a uz lozite?

bubadlo27
15. jún 2009

my uz aj chodime 😉 , akurat dnes sam stal asi 10 s a chcel sa uz aj pustit, ale som ho zadrzala 🙂

tehulka4
15. jún 2009

boooze, tak to my sme teda paradne pozadu... 😠

vladkaz1
15. jún 2009

baby kocik predany juupi zajtra jej ma dorazit ten x lander tak dufam ze ho nevrati a bude britax juuuuupiiiii 😀 idem spat kedy dame stretko ja nemam kocik sakra ale na tyzden pozicam od kamosky

tehulka4
15. jún 2009

vladi, ty sa tusim zapises do guinnesovej knihy rekordov..si sikulka..tak drzime palceky aby sa podaril ten tvoj vysnivany britax co najskor.. 😉

bubadlo27
15. jún 2009

tehu, vobec ste neni pozadu, co si sisi? vsak kazde babo je ine 😉
vladi a odkial kupis britax? 🙂
nekukala si na ebayi? 🙂

tehulka4
15. jún 2009

bubi, ved ja viem..len v poslednej dobe do mna kazdy huci ze uz by mal aj lozit a pomaly sa pustat chodit..a my nist..my furteky nist.. ☹

bubadlo27
15. jún 2009

nasla som tento ruzovy 😀

http://cgi.ebay.at/BRITAX-ROMER-VERVE-FLAMINGO-...

neviem kolko stoja na SK 🤐

bubadlo27
15. jún 2009

aj na Sk a este lacnejsi, sranda 😀

http://www.hej.sk/baby/obchod/776069/sportovne/...

a tehu ty si z toho nic nerob, to moj odkukava od starsej sestricky 😀 aj zlobu od nej odkukava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre