Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
17. jún 2009

ja vam neviem poradit ... 😵

tehulka4
17. jún 2009

inak ten druhy inzerat sa mne osobne pozdava, tam je ten britax celkom farebne chutny...neda sa ti to stale otvorit?

tehulka4
17. jún 2009

alu, bohuzial nai ja..a v nemocnici ti nepovedali? pripadne sa spytaj na poliklinike..naozaj netusim..este ma tak napadlo ci v materskom centre nebudu vediet..

tehulka4
17. jún 2009

alu, ale teraz som nasla nejake Detske integracne centrum na Cajkovskeho ulici v trnave, a vraj tam cvicia vojtovku..tak tam skus zavolat, cislo by malo byt na nete alebo na informaciach..

vladkaz1
17. jún 2009

ten druhy som chcela to je ten co som vam pisala ,bol hned predany, len neviem preco nezmazu inzeraty? nechapem ..

tehulka4
17. jún 2009

jaj, no to inak vie nastvat aj mna...tiez som tak vypisovala a vyvolavala na turisticky nosic..

vladkaz1
17. jún 2009

no aj mna to stve jedna mi vobec neopisala a ostatne predane a ten co som mala podrzany nakoniec nepreda ze sa rozhodli ze idu na dalsiu dovolenku po lete a este ho chcu .. 😒

lyongirl
17. jún 2009

alu78 - my sme s malým chodili na neurológiu do nemocnice, pretože malý bol narodený predčasne, Vojtovku sme našťastie necvičili, ale tá doktorka bola super, chodila tam aj kamoška, pretože neurológ na poliklinike sa jej nepáčil. Kontakt bohužiaľ už nemám, ale doktorka je v budove za pôrodnicou na 3. poschodí a volá sa Pobiecka. Skús zavolať do nemocky na vrátnicu a vypýtať si ambulanciu Dr. Pobieckej. Je to fakt perfektná dr., môžem len odporučiť. Chodili sme tam do 2 rokov.
Je ešte aj nejaká na poliklinike, ale nepoznám to...

bubadlo27
17. jún 2009

ahojte,
vladi, kukni toto na ebayi, mozeme volaco vydrazit 😉
http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=p3907.m3...

alu, ja som s malou cvicila do 4 mesiacov vojtovku na poliklinike, ale uz neviem ako sa ta pani volala, ale bola super, ale k nim musis ist s nejakym odporucenim 😉

tehulka4
17. jún 2009

lyon, my sme vas videli ako si isla aj s manzelikom..ten kocik vobec nevyzera ze je velky...prave naopak...

tehulka4
17. jún 2009

inka my sme sa prave vratili z vonku..je tam nejak teplo..a stretli sme stanku aj zabku..a viac nikoho..lebo nikoho ani nazivo nepozname..ale stanka je cela nazhavena, ez kedy dame stretko, tak by sme buduci tyzden nieco mohli zorganizovat nech sa konecne zucastnime aj my..🙂)))

vladkaz1
17. jún 2009

zas mi to nejde otvorit sakra.. skusim za chvilku

vladkaz1
17. jún 2009

no mrkla som je tam aj s autosedackou za 33 za hodinu konci 80 euro aj s autosedacku Bubi kdeee siiii potrebujem taaaa zlato neviem to tam nadhodit sakra ☹

stankatt
17. jún 2009

cafte 🙂

vladkaz1
17. jún 2009

caf 😀

stankatt
17. jún 2009

no co Vladi, kocik kupeny?

vladkaz1
17. jún 2009

nie nieje ta mi ho nepredala e si ho necha nakonec sa rozhodla .. a akurat kukame z Bubi na e bay tak som stoho uplny jelen 😔

stankatt
17. jún 2009

tehu mm ma uz cakal s prednaskou, ze co tam vzdy tolko trcim... som povedala, ze som cakala na mlieko pre malu 😝

stankatt
17. jún 2009

sak na ten som sa pytala... ja tomu na e bay total nerozumiem... sa hambim...
Dnes sme bol po obedei na slavke s malou a boli aj macka s malou a potom sme boli aj na ihrisku pri kalokagatii a aj v amfiku a mala teraz odpadla jak kabela 😀 😀 😀 😀 😀 ani mliecko nespapala.... 😀 😀 😀

lyongirl
17. jún 2009

tehu, no akurát som chcela napísať, že som rozčarovaná z kočíka, ja tiež rada vyberám a obzerám kočíky a vadilo mi, že nemôžem ísť hocikde s Alexom, tak som si to predstavovala najprv so skejtom, že si ho naložím a super, ide sa, ale realita bola iná. malý mi tam zavadzal, ruky som mala natiahnuté ako Saxana a s nohami som kopala do skejtu. Takže zasa som vymýšlala a východisko bol tento kočík, no ale vieš čo to je tlačiť pred sebou? Zasa som si naivne myslela, že malého posadím a ide sa kam len chcem, no ale kým tam prídem, budem unavená jak pes, zle sa s tým točí do strán, musím vynaložiť poriadnu silu. MM si to chváli, on je milo prekvapený a v dobrom, lenže on má aj viac sily. Hovorí, že na to, že bol taký lacný a nie je to super značka, tak je perfektný. No ja som sklamaná. Malý je tam vo fusakotaške, je mu už len, len a je to úzke. Alex tým, že je vpredu, tak tam mám veľkú váhu a ledva zatáčam. No ale ja som neni z ničím spokojná a keď sa nase.em, tak ho predám a zostaneme pri skejte, alebo pri nadávaní na všetko 😅
A možno nevyzerá veľký, ale ak si vživote netlAčILA taký kočík, tak máš pocit, že ideš s kamiónom, čo ty na to bubi? Je to tak...?

stankatt
17. jún 2009

lyon hod foto 😉

lyongirl
17. jún 2009

trpezlivosť 😉

vladkaz1
17. jún 2009

Domi ved aj ja som zvedava .. 😉

macka7
17. jún 2009

no aj ja som zvedava ukaz ho 😉

vladkaz1
17. jún 2009

😀 nas natahuje ... teeeda jedna foto ta nezabije hod 😉

alu78
17. jún 2009

kocky dakujem za tipy a rady,
mi chodime na odporucenie detskej na polikliniku do suterenu cvicit, lenze ja mam z toho riadny chaos, neviem ci cvicim dobre, tak som chcela ci by sa niekto malemu viacej nevenoval popr. ma to naucil 😉
Lebo za tych 10 min. hup sup co sme tam sa to neda, som predsa len laik a nestudovala som to, ako si niekto mysli.

bubadlo27
17. jún 2009

😀
domi, sak uz som daaavno pisala, ze si tiez pripadam ako ked tlacim kamion 😀 , dobre pametas 🙂
ty si zas ina vahova kategoria ako ja 😉 sily mam dost, ale aj ja som z neho unavena, rozdiel bol len v tom, ze ja som maleho nosila vo vanicke, takze ako keby v normlanom kociku 😉 s fusakotaskami nemam skusenosti, tak neviem, ake je to velke
😉
a s tou vahou je to tak , preto som vyberala najlahsi kocik, lebo mala ma okolo 11 kg, a maly teraz uz ma tiez 10 kg, kocik 6 kg, tak mam co robit 😒 a urcite aj ty 😉 ale je to zas fajn v tom, ze napr. ako sme stretli dens vladku 🙂 , tak mi obidvaja spinkala a ja som si chodila klabosila a nakupovala 😀

vladkaz1
17. jún 2009

😀 no super ze? a ja som kecala zas jak odtrhnuta odretaze a moja je zla jak cert!!!

bershka
17. jún 2009

ahojte baby. včera som sa prihlásila na september na plávanie... budete chodiť niektorá z vás?

lyongirl
17. jún 2009

už som hodila foto 😉 , musím sa venovať Rišenovi, lebo u tatu plače, tak sem mrknem neskôr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre