Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
22. jún 2009

caftze, tak my sme mulatovali cely vikend 🙂 a dnes som strazila kamoske malu. ale uz som tu. Mrna spi, tak mam asi 10 min cas 🙂

gabuliik
22. jún 2009

Čaute ženy!Kde ste?
Mne malý ešte len teraz zaspal.Dnes má nejaký zlý den.Je zachrípnutý,tak je z toho taký nesvoj. ☹
Vladka,maluješ?

zabkatt
22. jún 2009

ajoj mne malý spí už od 7mej a ja sa snažím stále že sa idem učiť ale tak sa mi nechce že až. Zajtra mám skúšku nemám auto, ani kam dať malého no fasa☹((

bubadlo27
22. jún 2009

co vy vsetky spite? ☹

jajusik
23. jún 2009

Dobre ranko mamicky, viete mi poradit, ci su v TT aj ine jaslicky okrem Motylika? Malinka tam mala nastupit v septembri, ale budu sa stahovat mimo TT a to nam nevyhovuje. Dakujem za kazdy tip 🙂

vladkaz1
23. jún 2009

cafte no vsera som isla pre koberec a ostatne veci potom zaniest auto pre malu a naspat malovala som jednu stenu na rucovo mam to trocha flakate ale poviem vam baby ze som zaspala unavena jak pes to sa mi uz davno nestalo ...som uplne znicena

stankatt
23. jún 2009

cafte, vladka pekne si vymalovala 😉

macka7
23. jún 2009

ahojte pekne si vymalovala aj moja Nasta ma ruzove dve steny ale uplne kriklave 🙂 mne sa to paci

vladkaz1
23. jún 2009

diki ale mne sa to nepaci .. neviem chcem ako macka take kriklave a je to uplne blede nepaci sa mi to a co hovorite na koberec? nepaci?

stankatt
23. jún 2009

Vladi cele je to pekne 🙂 Mon ma izbu ruzovu jak cukr.vata 🙂

macka7
23. jún 2009

mne sa hrozne paci koberec ta detska skolka ta skakacka vzdy som taky chcela detskam do izby ale furt ho nemaju takej farby ako by som chcela ruzovo oranzovej a zltej farby mavaju ho zeleny, alebo modry so sedou

vladkaz1
23. jún 2009

ja som chcela macko pu v diegu ale maly no jak rohoska 670sk to je vela a ma tam aj to skakacie tie kocky alebo co to je tak som kupila tenho Manzelovi sa nepaci hahaha ..

macka7
23. jún 2009

a akej farby mali ten skakaci?

vladkaz1
23. jún 2009

oranzovo ruzovo a co ja viem ti povedat pekny bol poviem ti ale na nasu izbu malicky..

macka7
23. jún 2009

no musim to tam ist kuknut 😉

vladkaz1
23. jún 2009

ved si hod do googlu pocaj teraz neviem ci to je diego alebo domino to za Zoskou vies? oni maju aj net stranku!

peggi
23. jún 2009

Jajusik, ja viem o detských jasličkách na Hodžovej ulici 38 v Trnave

jajusik
23. jún 2009

ale to uz asi bude neskoro sa tam ist pytat.....no ved skusime.....dakujem peggi

zabkatt
23. jún 2009

ajojky tak dalšia skúška asi v pr.... ☹

vladkaz1
23. jún 2009

baby ja som prave prisla s tesca ja som durch zmokla normalne by sa dalo zomna kropit tak leje az nohavicky som mala mokre 😝

gabuliik
23. jún 2009

Vladka,nejsi sama.Aj ja som zmokla 😀 😝 .
Dnes som bola s malým u dokiny kvôli tomu zachrípnutiu.Chúda,nemôže ani nič hovoriť.Lenže tam nebola naša ,ale taká stará a tá mu nič nedala.Povedala mi,že má zapálené hrdlo a sada mu to nahlasivky a že na to nič nemôže dať,lebo je to chrípkového tipu,či čo.Tak som nasratá odtiaľ odišla.Uvidím čo bude do rána,ked tak by som tam behla znova.Už tam bude naša dr.

gabuliik
23. jún 2009

Vladka,ten koberec je fantastický!!!!

berus222
23. jún 2009

caute baby. nepredavate nahodou niektora detske lehatko? alebo mate s nim niektora skusenost? vsetky lehatka, co predavaju cez bazar predavaju daleko a vsetky chcu, aby som si pren dosla osobne.

gabuliik
23. jún 2009

Beruss,ja nepredávam a ani som to nemala ani pri jednom dietati 😉 .
Baby kde ste?

timotej
23. jún 2009

Aké lehátko myslíš berus hrazdičku? s hračkami? Ja som ju mala ale som ju predala..

vladkaz1
23. jún 2009

Gabi jeziis tak sme 2 .. ja v tom najvacsóm lejako jak truba som si vykracovala a za 2 mis durch mokra bunda no na co sa budem schovavat ne? mala mala igelil spala a ja som tahala na sebe aj 12 kilo zmoknute veci a nakup truba jedna som...
Este smazim rezne a pecene zemiaky ... zajtra sa mi nechce musim umyt dvere od malovky ... a MM mi povedal ze nech to nerobim ajstak naspini ale ma mi dojst kamoska tak sa budem hambit..
Diki za pochvalu aspon niekto hihi MM mi povedal ze nic moc no zas ma potesil ale za garnizu ma pochvalil zajtra vam odfotim este musi zatriet tu stierku s bielov farbou nech to tam nekrici ... som sa rozhodla ze vyhodim skrinu jednu tak mam co upratovat hihi .. aspon mojho prinutim skor kupit novu hahaha

vladkaz1
23. jún 2009

berus a ke lehatko chces?

tehulka4
23. jún 2009

caute zeny..som tu par dni nebola..ani neviem kedy naposledy... 😉 vcera a aj dnes som bola u segri..uz anin eratam kolkokrat som zmokla, len mi je uz dnes furt zima..ty kokso, tak ten dnesom som ale vooobec nepochopila...maly je starsne nervozny..asi sa co nevidiet konecne objai zub..s mm sa furt hadame..bohaca, u nech je lepsie pocko, lebo som z tohoto total brutal zufala.. 😠

vladi, nahodou je to celkom pekny ruzova, aj ked taka syta alebo cyklamenova, by tiez nebola zla.. 😀

berus, ja mam take to lehatko a myslim, ze ho mam aj niekde v albume..a ak mam pravdu pvedat, nevedela by som byt bez neho..je to supis vec podla mna,aj ked ho neschvaluju..nech som vesala pradlo, ci zehlila, ci varila alebo neskor maly pil caj ked uz udrzal flasu, tak to bola super vec..dalo sa polohovat a aj hrazdicku mal maly na hranie..samozrejme ze tam nebol cele dni, ale ked uz som fakt nevladala alebo sa potrebovala aj najest a on mi nechcel lezat v postioelke, tak to bolo nenahraditelne, lebo som ho mala stale na ociach...takze ja som vsetkymi 10 za... 😉

tehulka4
23. jún 2009

stani, a vy ste inak uz v poriadku? ci este soplite?

brinzulka
23. jún 2009

hal hal...tehul..nedrichmes? Ked sme sli z TT..usli sme burke..vylozili sa doma a zacalo strasne liat..co nam to posielate? 😀 Najsamsuper, ze u Vas...total dusno a v SC zima..parada..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre