Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
11. dec 2006

mitinka ty si bola tam kde su sekcie to je inde.

mitinka
11. dec 2006

ale sekla som sa a vbehla som aj smuzom k obycajnej zene co rodila obyc.ale ssu dve str. ako muz hovori lave a prave kridlo no ja som bola v tom lavom tak moze byt ze ste boli pozerat inde.ale poviem vam ked som ju chudatko vydela chudatko ako sa trapi a oni tam boli poopierany o kade co tak mi bolo az do placu chudera ake to je a este ju nechaju aj tak samu ani dr.jej nepovedal tlacte ani nic!!!

palvinka
11. dec 2006

hihi 😀 , tak každá máme iné info 😀 , ja si pamätám že sú tam 4 vzdychárne, na každej sú dve postele + wc + sprcha, a sú všetky prechodné, potom je tam vyšetrovňa, a potom začínajú pôrodné sály. Prvý je s novým kreslom, také rúžové, a potom sú tam tuším 2 s takým klasickým. Sklo som tam nevidela žiadne. Ale ak mitinka mala sekciu tak tam sme neboli, takže neviem ako je to tam. A mala vlastne mitinka sekciu, veď predtým písala že pri pôrode bola dr. štefanikova na nu nepríjemná 😖 .

mitinka
11. dec 2006

ano mala som sekciu ona len vypomahala mojmu dr.lebo malinka nechcela ist na svet tak mi skakala po bruchu co ja som na stastie nevidela uuuuuffff odpadla by som 😀

melory
autor
11. dec 2006

ja som rodila pred 3-oma rokmi a viem ze tam prebehli zmeny aj na sestonedeli pribudlo dake sklo a telefom, bola som kuknut kamosku a pacilo sa mi to, tak zrejme boli zmeny aj na porodnici, ved dve postele ako vzdycharen bvolo ozaj malo. potom ma aj vysackovali a bola som uz len na sale.

mitinka
11. dec 2006

ano je to super porobene len ked pride navsteva tak nedavajte deti strazit detskym sestram ale spolubyvajucim!!!!!len je zle ze nemozes ist aj s malinku von ☹

palvinka
11. dec 2006

mitinka a prečo nie sestrám?

melory
autor
11. dec 2006

mitinka vobec to nieje zle, babo je velmi malinke a krehunke a ludia pridu auto, autobusom, zastavia sa v obchode, chytia kosik, co mohol drzat aj bezdomovec a potom idu hladkat babo, fuj, kde by si tam ruky umyli, ja som za, a bola som zhrozena, ked moja spolubivajuca sla 2hodiny po porode ukazovat babo rodine, potom si pobudla samozrejme este raz tolko v nemocnici, lebo balo nachytalo choroby a ona kricala na sestricku, lebo skoro odpadla, take hrdinky su najlepsie.... a pocula som ze nie sestram varovat, ale neviem preco.

mitinka
11. dec 2006

ano mel to mas pravdu ja som tiez za!!nepostrazia ti ho viac ako 5min a zacnu po tebe skriekat ze nie si doma oni niesu opatrovatelky a tak.............. ☹

melory
autor
11. dec 2006

teraz je napriklad stafilokok v porodnici a babetka hned beru antibiotika a je to kvoli tomu ze to tam doniesli ludia, napriklad aj sestry zdravotne.

palvinka
11. dec 2006

inak neviem prečo by sa na chvíľu nemohli tie bábetká nechať za sklom aby sa rodinka mohla naňho pozerať a mamička sa zatiaľ s nimi porozprávať. V BA to normálne tak funguje. A keď sa náhodou bábo zobudí a začne plakať tak mamička ho vidí ide za ním. Podľa mňa to by mohli povoliť. Ale že vraj tu v TT sa tam samotné bábetká nesmú nechávať.

mitinka
11. dec 2006

ano to viem mala to aj moja mala!!doporucuje sa dat hned pri porode vlastne vecicky!mam susedu z tt ktora robi na novorodeneckom ta mi to povedala baby ked tak uvazujem tak vlastne okremdr.ma vsetci na sale poznali bud su z majcichova a je to vsetko rodina alebo boli muzovi spoluziaci ma uspavat aj z gajdosom

mitinka
11. dec 2006

😀

😎

😲

melory
autor
11. dec 2006

to vsetko tiez zalezi od sestry a oni si to chcu asi len a len ulahcit.

mitinka
11. dec 2006

nie asi urcite ved za taky smiesny plat nech sa nehnevaju ani by som ich neoplula 😀

melory
autor
11. dec 2006

ja si nemyslim, ze na to co robia maju smiesny plat....maju strednu skolu a pekne si zarobia na to co robia.

mitinka
11. dec 2006

myslis??moj muz je diplomovany co ma malo ktora robi rok na are co maju pacientov roznych aj s aids co sa bojim aby nedoniesol nieco domov ma velmi rizikovu pracu a zarobi 11500aj s nadcasmi mal teraz vyplatu a to nadavaju ze ich je tam strasne malo!!!ved on nema ani jeden den v mesiaci volno!!!po nocnej dojde rano a na druhy den by mal mat volno no rano ide do prace!!!teraz dal vypoved a ide od januara na zachranku a NASTUPNY mu davaju zaklad 13,500 aky rozdiel?!!!
😉

melory
autor
11. dec 2006

tak hlavne ze je tam kde ma byt a ma viac.
ale na slovensku v statnom sektore sa nic nerobi a nic nezarobi.

mitinka
11. dec 2006

ano to mas pravdu hlavne ze oni maju plne vacky a my chudaci nemame za co......!!minuly mesiac mal muz 10vyplatu co som ti pisala a terz este stale nic a volal mi ze im vrchna povedala ze az 19!!!!teraz co ked do 15mame poplatit seky??je toto normalne??a to si nedovolime zobrat hypoteku ved z coho??je to vsetko smiesne ☹

melory
autor
11. dec 2006

to je jasne musite sa schopit trosku.

mitinka
11. dec 2006

to ano a dufam ze to bude coskoro!!!!!!!lebo ma odvezu do pezinka!!!!

melory
autor
11. dec 2006

to je blbe ze ma rad tych rodicov teda maminku... to je chore, mali by ste odist

mitinka
11. dec 2006

to mali bereme terz auto na splatky ale povedala som po dvoch rokoch sa schopime a bereme hypo inac tu nebudem a stahujem sa s malou prec aj bez neho!!!! 😠

melory
autor
11. dec 2006

ked pojdes do roboty uz to bude ine.

mitinka
11. dec 2006

jasne bude aj viac peniazkou a mozme si to dovolit.ja aj terz zhanam nejaku brigadu na vikendy ale pracu cez net alebo nieco na doma a stale nic:((

melory
autor
11. dec 2006

a ako by som ti pomohla? co vies?

mitinka
11. dec 2006

😀 rozpravat a velmi dobre 😀 😀 😀 ,neviem aj ked by som nevedela lahko sa naucim

melory
autor
11. dec 2006

no ci by si sa neurazila ze brigada v tescu sa da vybavit.

mitinka
11. dec 2006

juuuuuuuuuuuj to nie to poznam!!!nakoniec mi daju zaplatit tam som mala kamosku a splaca doteraz kradez 😲

mitinka
11. dec 2006

aj nad tym som rozmyslala ale co uz🙂 ake topane ides lestit ved uz chodil mikino 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre