Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
28. jún 2009

Tak ,prišiel MM a zas poradil.Je to odborník 😀 .Prihlásila som sa,ale nejako im to blbne,furt ma to vyhadzuje.Čo už.Skúsim zajtra.
Inak,dneska to tu nejako flákate,neee?

vladkaz1
28. jún 2009

no ved ja nakukam cely den a nikto .... jaj zozrala som celu cokoladu je mi zle 😝 mala ma cely den sracku chudatko moje do kazdej plienky sa pokadila aj duchne mi okadila malinka buvka uz od 8 smej 😢

stankatt
29. jún 2009

bre ranko 🙂

jevel
29. jún 2009

bre ranko - ja som chorá 😒

vladka nakúkaš a ništ 😀 . Je to tu s tou dochádzkou biedne 😕 .

jevel
29. jún 2009

zajtra je vysvedčenieeee. hurá prázdniny. 😵

stankatt
29. jún 2009

tu uz tusim vsetky prazdninuju 😲 😕

macka7
29. jún 2009

caute no cez vykend zamracene a teraz na kupanie to jak naschval ☹

macka7
29. jún 2009

jevel pozri ip

vladkaz1
29. jún 2009

cafte no akurat som prisla od doki mala ma probiotika chuda moje sragori kade chodi na rit imazol aj ked je to hormo co mam robit chuda ma to strasne..
basado inak mohla si sa zastavit ked si ma videla u doki si sa ponahlala jak gula len cau 😀 😀

basado
29. jún 2009

vladka mrzí ma to ponahlala som sa na kardiologiu, mala som toho dneska vela s malym Adkom. boli sme na sone, potom sme išli do nemocnice na nefrologiu. potom som ho zaniesla k mužovy bol u našich, tak som palila na tu kardiol, lebo keby ma videl Sebastian tak by chcel ist so mnou

vladkaz1
29. jún 2009

Ale jasne nehnevam sa len tak som pofrflala troska nasa mala Lucka ma dietu len polievky ryzovy odvar zeleninku rozky a tak ziadne mliecne vyrobky a pod. milecko nic chuda musi ju boliet brusko ale neviem s coho doki povedala ze moze to byt aj z tepla lebo hnacku nema z choroby ale pockame si na vyter z konecnika mam prevarat vodu z vodovodu zevraj to moze byt aj s toho ze neprevaram a je tazka ta vodicka pre deti .. ale do teraz jej nic nebolo a zrazu by hnackovala z vody? zda sa mi to ako hlupost doki bola velmi mila chavila nas aka je Lucinka sikovna vsetky obrazky jej Lucka chcema postrhat zo steny ..som sa smiala aj mna pochvalila ze ako som schudla 😅 tak asi to name je vidiet 🙂 sa tesim varim malej polievku bo som nic take pripravene nemala a bola som nakupit kopec zeleniniy to nezjeme ani za rok hihi ... lebo u nas moc zeleninka nejde,ale naucime sa

basado
29. jún 2009

vladka ake jej davaš probiotika? nutrolin B?

vladkaz1
29. jún 2009

neviem dostala nieco na H kvapky pozrem neskor dala som jej rano 15 kvapiek a ma to brat 3X denne 😕

jevel
29. jún 2009

macka - som si našla IP až teraz.

krásne prší - malá mi nechcela spať cez obed, tak som išla pre malého do školy skôr - aj som rada, lebo by sme zmokli. kúpila som kvety na zajtra pre učiteľky. len ma naštvali v jednom kvetinárstve pri ich škole, kde chceli za jednu gerberu 90 sk 😕 . no čo sa s koňom zrazili? nakoniec som kúpila u nás a lacnejšie. už nevedia na čom by zarábali 😠

vladkaz1
29. jún 2009

☹ jevel no teda no dost drahe ale ved kvety su v poslednej dobre strasne drahe moj mi uz nekupuje radsej kupi cokoladu hihi a nezabudne pripomenut a ze som pribrla 2 kila hihivcera mi kupil sa pochlapil az 2 milky

jevel
29. jún 2009

viem , že aj kvety niečo stoja, ale 90 sk za jednu poondenú gerberu je podľa mňa zdieranie. u nás som kúpila za 57 sk. tak to je rozdiel riadny.

no aj ja by som brala radšej dobrú čokoládku , keby som si mala vybrať medzi kvetinkou a čokoládkou 😅 .

stankatt
29. jún 2009

mnam mnam cokoladka...
Maci ako bolo?

vladkaz1
29. jún 2009

baby provokujte staci ze som pribrala 2 kila 😝 ale snaha bola nevadi mam dole este vela 😀

stankatt
29. jún 2009

cafte, de ste? vas velka voda zobrala?

vladkaz1
29. jún 2009

nie ja som tu furt idem kukat panelak mala sragori chuda ...

stankatt
29. jún 2009

este stale? chuda male, daj jej horku cokoladu

bebca
29. jún 2009

ahojte
prosim poradte mi, mam karicku Chicco ale chyba mi tam, teda kupili sme ju bez toho predku kde sa deti drzia.
ma to len popruhy a chcela by som dokupit ten predok.
neviete kde by som to zohnala?

stankatt
29. jún 2009

Vladi je zlatunkaaaaaaaaaaaaaaa
bebca netusim

bubadlo27
29. jún 2009

ahojte,
tak my sem pooslavovali, mala posluchala, s nou uz nie su ziadne problemy, len maly bol ako vymeneny, stale len plackal, chcel sa len nosit a nosit, uz som bola z neho zufala, som sa nemohla od neho pohnut ani na krok, asi bol vyruseny z tolkych ludi ☹
len to pocasie bolo otras a aj je, 😠
este som bola v sobotu kamoske gratulovat na svadbe a ked sme odchadzali aj so segrou, tak ten kostolnik povedal, ze nasledovna svadba bola zrusena, ze nevesta si to rozmyslela 😀 , tak ma to trocha zarazilo, a hlavne ked sme videli ludi co im isli gratulovat, asi chudaci nevedeli 😀

dnes sme ako inak s kamoskou paradne zmokli, ale krpci pospali, tak sme ich nejako poprikryvali a sme sa trepali na druzbu, ste nas mali vidiet , sme sa schovavali pod tymi slnecnikmi ku kociarom 😀 😀 😀
zajtra idem s malym na poradnu som zvedava, ze kolko vazi a asi nas bude aj ockovat sa tesim
😒

lyongirl
29. jún 2009

Ahojte, konenče mám prázdne ruky, ale už zas počujem Rišena zo spálne ☹
MM je v sprche a ja ani pohnúť, no dopíšem zachvíľu

bebca
29. jún 2009

dik lyon ale ja by som chcela take aj medzi nozicky aby som mu nemusela davat tie pásy 😉

gabuliik
29. jún 2009

Čaute.Tak ja som dnes zmokla do poslednej nitky.Bola som na rodičku v škôlke a ked to skončilo,tak leja jak šlak.MM,že šak my by sme zmokli kým by sme prišli k autu-to bola jeho výhovorka prečo pre mna neprišiel. 😠
No čo už.Uschla som.
Vladi,to mi je ľúto,že malá ma hnačku.Chúďa,už dospelému je to nepríjemné a nie ešte jej. ☹

Bebča,myslím,že to majú aj oproti poliklinike 😉

anesim
29. jún 2009

Vladi, daj jej smectu, nám vždy zaberie, vysyp celý sáčik do pár lyžičiek vody a daj jej to po lyžičkách alebo ak by to tak nechcela, tak do banánu. Ono to na chuť nie je nič moc, ale dá sa. 🙂

vladkaz1
29. jún 2009

no uz mala teraz vecer trocha hustejsie hovoril MM latkovky mam vetky namocene hnuskujeme lebo nestiham a vsetko je okadene boze az navlecky mi okadila len chosi je hladna ale ma dietu tak ju salim sucharmi no ale ved viete ako to je povedala mi ze ble 😝 no co uz musi vydrzat len mnamko mamiiiii mnamko .. je mi luto ale nemozem jej dat moj daj jej cokoladu no urcite ani som jej nedala na obed mala suche zemiaky mrkva no nic moc robila som aj polievku tu mi celu vysragorila mame aj imazol bo ma chda ritulku az az zaparenu... ☹ ach jaj moje srdco malinke .. taka je pritulnucka vonavucka drichme v postielke by som sa k nej hned supla malinkej babike mojej.. 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre