• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
autor
coooo? to som nepocula, ale da sa tam privyrobit, ale hovoria, ze nic moc, ale ked kukam kolko muz zarobiiii, tak aspon to. teraz bud rada ze vam svokra trosku pomoze....lebo keby si mala kupovat uplne vsetko sama ani nevyzijete.
11. dec 2006 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano mas pravdu za to co dostanem splatime seky a za muzove nakupime malej potrebne veci a ostane nam 1000sk do dalsieho mesiaca :cry: a teraz 40sk mam v penazenke :frowning2:
11. dec 2006 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to uz je dan za dietatko v naruci.... :wink:
11. dec 2006 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to ano :wink:
11. dec 2006 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to uz bude lepsie a lepsie, hlavne ze kojis, kojis nie? a ked uz oducis od plienok tak super.
11. dec 2006 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mel nekojim nemam z coho a pritom su take vacsie a nic co sa cudovala aj dr.to je ten problem inak by som usetrila 4000sk mesacne!!!!!
11. dec 2006 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tam je pes zakopany, lebo ja som do roka kojila, podla mna si stratila mlieko zo stresov.
11. dec 2006 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt aj to nevylucujem!!!doterz mi to muz vycite aka som hlupa ze urcite by ma roztahala lenze nemala z coho ako keby to mal vsugerovane od mamicky!inak by sme usetrili jajajaaaaaaaaaaaaaaaaaj tolko ze by som sa v nich dnes uz aj kupat mohla :grinning:
11. dec 2006 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ved vzdy sa minie tolko kolko je.
11. dec 2006 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to cela vyplata :frowning2:
11. dec 2006 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vsade je cela vyplata, ale su aj taky co normalne setria to ja nedokazem, ja dokazem tak jedine splacat, ale nie setrit do obalky.
11. dec 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja aj by som ale nie je na com aj keby som mala dala by som a splacala by som aby sme mohli dobre zit a hlavne sami :unamused:
11. dec 2006 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to uz su nie ze splatky ale zdieranie.
11. dec 2006 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mitinka idem hajuskat papa
11. dec 2006 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oky tak papa a dobru noc
11. dec 2006 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Trnavčanky,
tak ja po dnešnej poradni ešte stále 2 v 1.
12. dec 2006 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj palvinka,to neva,este to potiahni,mozno sa tam stretneme :slight_smile:
13. dec 2006 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladynika tak stretnúť sa môžme ale skôr by som prijala aby som ja nemusela čakať na teba, Ty sa skôr poponáhlaj :wink:, ja už na vianoce chcem byť doma aj s mimi.
13. dec 2006 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palvinka aj ja by som prijala aby to bolo skor :slight_smile: uz drobca ukecavam na vikend aby uz prisiel na nas pozriet :slight_smile: kamoska mala termin 14.12.a v nedelu 3.uz malicka vykukla na svet...aj ja uz chceeeem :slight_smile: tiez by som ho mala rada na vianoce uz domena :slight_smile: ale co ked drobcek je teraz sef? :slight_smile: ozaj a tesis sa?aj si niekoho volas k porodu?
13. dec 2006 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pavlinka tak ako? rodis?
13. dec 2006 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel ešte nie :frowning2:.

Ladynika teším :dizzy_face: , pri pôrode by mal byť manželík so mnou tak dúfam, že to spolu zvládneme. A Ty budeš mať niekoho? A máš aj nejakého dr. vybaveného? Inak to si pekne napísala že drobček je šef :wink: .
14. dec 2006 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj pavlinka,aj ja by som chcela mat muzicka pri sebe tak dufam ze nam to aj tak vyjde a keby nahodou nie tak to este isti moja mamina...hlavne tam nechcem byt sama :slight_smile: preto si ani nevolam nijakeho doktora,staci mi ze tam bude so mnou niekto blizky...a myslim ze vsetci doktori co su tam budu vediet co robit :slight_smile: aj ja sa uz tesim...uz by to mohlo v noci prist... :wink:
14. dec 2006 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladynika aj už máš nejaké príznaky, ja idem dnes znova na kontrolu k dr. a uvidíme.
14. dec 2006 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna objednal dr.Cech az na 18.12.a predtym som bola 1.12. a ze vraj posledny mesiac sa chodi kazdy tyzden :slight_smile: a co sa priznakov tyka poctivo sa sledujem,akurat ze mi pokleslo brusko,co ma potesilo lebo zas som si uvidela rebra a lepsie sa mi dycha a pobolieva ma brucho ako keby som to mala dostat a o bolesti krizov ani nehovorim :frowning2: cakam na tu povestnu hlienovu zatku ale neviem neviem ...kamosky maminy to nespozorovali ani jedna... :unamused: a co ty? tiez sa tak pozorujes jak ja? :slight_smile:
14. dec 2006 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som najprv chodila cechovi a tiež ma tak objednával po dvoch týždňoch a ani ma nekukol od spodu takže som vôbec nevedela že ako som na tom. Potom mi kamarátka odporučila dr. Štefanikovu tak odvtedy chodím k nej.
14. dec 2006 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel píšem Ti tu na tú roládu, lebo v Košičankách ste už zmenili tému a ja som stratila niť :sweat_smile: . Tak môžeš to dať aj do toho srnčieho ale uričte to vylož idelitom. Ale podla mňa to bude príliš veľké, ja to vždy zabalím do takého šulca, dám si sáčok a na ten (nie doňho) dám tú masu a potom to zabalím a tak vytvarujem ten šulec. A potom to celé ešte zabalím do alobalu, keď to tuhne tak to občas pretočím aby tá karamelová hmota nestiekla na spotok a bola rovnomerná. Ale určite to treba dať na nejaký igeli, len samotný alobal by sa Ti na to moc lepil :wink: .
14. dec 2006 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies co kupila som vela kosickou tak teraz to dam do kosickou a skusim niekedy aj sulec na velku noc. snad ty nepecies!
14. dec 2006 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nepečiem, neriskujem že by som mala niečo nedopečené :grinning: , ale tú roládu už mám doma urobenú vyše týždňa, lebo som kúpila v kauflanede nejaké lacné salco a nechutilo mi, (ja som schopná na 2x ziesť celú plechovku) tak som z toho urobila roládu a tam mi už zachutilo. No samozrejme na druhý deň som si bola kúpiť to klasické tatra-salco to je najlepšie :dizzy_face:.
14. dec 2006 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pavlinka dala som to do kosickou a je to chutnunkeee, pridala som aj hrozienka :wink: . dnes som mala na robote suhajdy, mnam.
16. dec 2006 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pavlinka ozvi sa lebo tusim uz si porodila, alebo nie?
19. dec 2006 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok