Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zabkatt
4. júl 2009

ajoj tak ako čo dnes na pláne? Ja sa chystám dnes s malým pre zmenu do Vincovho lesa, malému som kúpila včera v Galandii koleso čln aj s clonou aby na neho nesvietilo slniečko🙂)) Tak treba využiť a chcela by som ísť aj do Chorvátska tak som zvedava či mi to všetko vyjde ako som si naplánovala. Babule neviete či niekto nepredáva ten malý stan taký čo aj na pláž by som mohla aj na kupko aby sa tam malý vyspal? 😉

lyongirl
4. júl 2009

čafte, ja mám PC stále pokazené a MM ma má na háku, notebook nedonesie a nedonesie....
ak budem mať, ozvem sa 😉

bubadlo27
4. júl 2009

ahojte,
zabi, taky stan s tou clonou, maju od stvrtka v Lidli v akcii za cca 10 eur, vyzera super 😉
a neviete nahodou, minule som tu tusim citala, ze niekto chcel kupit lehatko fisher price, ja mam jedno, len neviem, ze kto ho chcel 😉 , a uz ho my nepotrebujeme, a ani potrebovat nebudeme 😀

inak som prezila navstevu svokry, ignorovala som ju, jej to zda sa aj tak nedoslo, sak neva, zas o mesiac 😀

bubadlo27
4. júl 2009

a samozrejme krasny zvysok vikendu 🙂

vladkaz1
4. júl 2009

bubi aj tebe pisala to tu nejaka kocka aj ja si matne spominam ze chcela ale myslim ze viecej nenapisala neviem 🙂 , no svokra sal aspon raz za mes. pretrpis nie? moja je iny pripad aspon ze ju nevidim ani raz za rok

bubadlo27
4. júl 2009

vladi ahoj, uz som tu babu nasla 😉
inak takto o dva tyzden budeme mat cestovatelsku horucku 🙂

stankatt
4. júl 2009

cafte, my sme boli na majdane 😀 . Vsetky deti miluje vozenie v aute, len nasa mala celu cestu mrnci a skreci 😠 😠 😠
Inak dnes som po cca 9 rokoch kusok soferovala auto 😎 ( jasne ze len okolo boler.priehrady) na tachaci 70 a v ocach smrt 😀 😀 😀 😀 hlava nalepena na prednom skle a ani som nedychala.... aaaale zijeme 😀 tak tzas nabuduce.

lyzenka
4. júl 2009

čafte,

my sme sa boli omočiť vo Vincáku - zopákli sme minulý rok......ale už super, behal sám, vo vode tiež....páčilo sa všetkým.. 😀

vladkaz1
4. júl 2009

kocky no zavidim my nemame auto takze len program v TT 😝 moj bol v praci bola som malovat mamu spravit vlasy.. bola kocka isli na 50 tku ,.. potom nakup mala hranie nevarim neupratujem no serem na to

lyzenka
4. júl 2009

cestovateľká horúčka nás čaká v septembri... 😎 😀 😝

zabkatt
4. júl 2009

my sme boli v tom vincovom a bolo celkom fajn ale v galandii sa mi páčilo viacej🙂) muž ma akurát vytáča asi má veľa oddychu tak ho musím zamestnať🙂)

vladkaz1
4. júl 2009

baby pribalte ma do kufra 😅

lyzenka
4. júl 2009

no jo a stretli sme tam zabku.. 😀

vladkaz1
4. júl 2009

no super teda kedy dame to stretko 😀

zabkatt
4. júl 2009

ako to? lyzenka čo si ma nekopla?

vladkaz1
5. júl 2009

dobre ranko kde ste kocky nejako to tu zanedbavate ... 🙂

vladkaz1
5. júl 2009

baby ako sa vola ten stanik s clonou na kupko chcem to kupit mala mi dnes zaspala na kupku a nemala som ju kam dat kocik som nemala jasne.. poradte

basado
5. júl 2009

čaute.
vladka žeby som aj ja prišla k tebe na novy image? 😀 😀 😀 😀
ale nie len žertujem 😉
skus si pozriet take niečo ako plažovy stan, alebo si zober velky daždnik 😝

basado
5. júl 2009

my sme boli dneska pozriet v maxe, maly by chcel íst na dobu ladovu, tak uvidíme. potom sme isli pozriet do mesta a dali sme si aj zmrzlinu 😵

vladkaz1
5. júl 2009

basado kludne 😉 som stretla vcera Silviku a vravela mi ze velmi mi to sveci ma potesila ale som pribrala 2 kila hihi neva zhodim

timotej
5. júl 2009

ahojte mamičky. Pozerám že všetky vás poznám ked som chodila na pôrodnicu. Tehu my sme spolu rodili teda ja o den skorej. Kam chodíte plávať? Náš Timino je také zlato, hrozne je dobručký ale výmyselník je riadny ale nezaplače len ked sa uspáva. Ako malý?

vladkaz1
5. júl 2009

Ahojky Timi ja neviem kto si daj si foto .. 😉

krtko.
5. júl 2009

vladka ty strihas?

vladkaz1
5. júl 2009

nie nestriham ja malujem a robim uces ako vyfukam ta dam ta do gala hihi ..na nejaku akciu 😀

bubadlo27
5. júl 2009

vladi, ale mohla by si, aby to bol uz full servis, potom dojdem aj ja 😉

vladkaz1
5. júl 2009

no ved ale sak chcela by som nieco poriesit ale som leniva 😀

bubadlo27
5. júl 2009

inak ja by som pre dovcou potrebovala obocko vytrhat 😀 tak ta pozyvam na navsetevu 😉

krtko.
5. júl 2009

to obocko by som potrebovala aj ja 😉 na to som strasne leniva 😀 a pritom je to taka malickost,ze 😝

vladkaz1
5. júl 2009

tak dojdi ty deti sa zahraju a ja ti ho spravim 😉 akurat som robila teraz susede hihi jej nadavam ze si ho vzdy dohuka kozicka jedna

bubadlo27
5. júl 2009

sa nejako dohodneme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre