• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
baby uzite si to ja idem na postu pre plienky .. tesim sa .. no a Jevel dufam ze sa namna nehnevas ja som to vsetko myslela zo srandy aby sme sa pochopili a nenastala ziadna panika :sunglasses:
7. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka tebe kedy malá spí, keď o 13 ideš na kupko?? mne malá spí cez obed aj 3 hodiny doma. takže kým sa vychystáme niekam, tak sú 4 hodiny :unamused: . včera sme boli cez obed v Senci a to nespala, len cestou späť 15 min.

vladka - čo si aká, žiadna panika :grinning: . sranda musí byť. s vekom som sa skoro trafila :wink: , môj má 35 :sweat_smile:
7. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulka - ja som bola kúpiť ten stan tiež tam ako ty, len okolo 9:00 :wink:
keď som to vybalila pri vode, ludia len kukali, že aké monštrum som to vytiahla :sweat_smile: . ale nebolo to ťažké postaviť. myslím, že to využijeme keď tam dám malú spať možno si aj pospí
7. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki len aby zzas nebolo nedorozumenie :wink: si to dobre odhadla no mne kady tipuje 30 cat hihi kaslat ich .. idem na postu paaacko potom do maxu zanies plienky a zas na postu poslat ostatnym kockam plienky uz pobalene
7. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojky tak boli sme stanka, ja a macka bolo super ja som ešte ostala lebo mi tam malý zaspal, ja som sa išla čvachtať pri malý bazén, a poopalovať sa a ked vstal ešte som ho pokupkala a okolo pol 5tej sme šli domenkov. O pol 7mej zaspal jak bábätko:slight_smile:)
7. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mala ma horucku dufam ze nemame upal som ulietana jak pes este len teraz som prisla :frowning2:
7. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute. my sme dneska chceli ist na slaviu, ale stretli sme znamu a ta nam povedala, že maly jej tam dostal nejakeho bacila v piesku, boli v nemcnici 3 tyždne. chodia tam mačky alebo čo.
jevel aj Sebastianko spava 3 hodinky, tak tiež nemožme chodievat nikam
:unamused:
teraz som pozerala chvílku tu rozlučku s Jacksonom. mal dobre pesničky, škoda ho je ale čo už, taky je život :cry:
7. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka nech vela pije :wink:
7. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ani nechce pit ani jest rano vypila len mlieco nic nechce som hotova idem spat baby
7. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basado to fakt? sak ten piesok menia... ale dobre vediet, my tam chodime skoro kazdy den okolo 13tej. Mala spi do obeda a potom az okolo 14tej :wink:
7. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka kde si hod foto:slight_smile:))
7. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavtem ja som kukala tu rozlucku s MJ :frowning2: a normalne ma ta jeho dcera na konci rozplakala :frowning2:
8. júl 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry za chyby, je neskora polnocna hodina a blyska sa a hrmi a nezaprsi a nezaprsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si popisala :grinning: dobru noc :slight_smile:
8. júl 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte hodim foto len musim zmensit :wink:
jevel mne mala spi take dve hodiny doobeda a poobede uz len v kociku nejaku pol hodinu :slight_smile:
8. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak v noci sme mali 40 tku no hruza mala bola vrela aj s muzom sme jej robili zabali lebo nurofen jej nezaberal a potom nejako zapinkala .. cjudatko ledvaj dychala taka bola zmohnuta aj mne bolo zle bolela ma maternica dnes uz lepsie .. este boli ale nie az tak musim ist dokimu ... v najblizsej dobe ..
Za chvilu mi pride kamoska malej odtrnulo ale ma este teplotku ja neviem co nam stale je :frowning2: :cry:
8. júl 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka dajvaj pozor aby nemala zapal močovych ciest, voda nebola studena?
8. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adko ked bol maly 2 ročny, tak mal tiež vysoke horučky,nemal kašel ani nadchu ale zapal mal. nechcem ta ale naplašit
8. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubadlo aj ja som ručala jak male babo :cry:
a to ked som prišla do izby, tak plakal aj moj muž
8. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka,adrike ker..... ja minuly tyzden v pondelok narodil druhy syn-lukasko.mam ta pozdravovat :slight_smile:
8. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka,aj petka mala len vysoke teploty a mala infekt mocovych ciest :frowning2:
takze sme stravili silvester aj novy rok v nemocke. :frowning2: radsej s nou chod k dokine
8. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mám chvíľku PC
ináč malý je chorý, má zapálené hrdlo a mal teploty 39st., takže berie ATB, čo počujem, tak sú samé virózy a decký majú teploty, hnačky a hrdlá chytené....sestrina malá mala tiež teplotu a učiteľka v škôlke hovorila, že polka detí má teploty...takže niečo je vo vzduchu...a nemusí to byť z kupka, my sme na kupku neboli.
A malý tiež spí cez obed aj 3 hodky a kým sa niekde vychystáme a zladíme sa s Riškom je aj 17 hod. :unamused:
No idem vás trošku dočítať pár stránok dozadu, ak ma nechajú...
8. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nam neni ja neviem z coho ..
8. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buď rada, že nič neni a jak prišlo, tak odišlo... :wink:
8. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý má už aj hnačky z ATB, tak dávame probiotiká....
8. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas je umrncana bola som pre plienocky dalsie ... baby musim ist nakupit nemam ju kam dat povarovat nic doma uz nemame aj MM dnes uz frflal ze som nevarila celu noc som bola hore mala 40 rano nic.. asi zubky ..
no a potom si vlasne uvedomil co mi povedal a povedal ze nemusim varit vecer si da salam ale uz ho je 3 ti den chudak
8. júl 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krtko ze gratulujem odkaz jej :slight_smile:
my sme boli v poradni ma 8550g a zaockoval ju tak cakam ze co bude dufam ze nebude mat teploty
8. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka, daj jej Nurofen - preventívne, nebude ju aj nožička bolieť a je to po očkovaní dobré, aj keď nemá ešte teplotu :wink: - teda ak chceš :wink:
8. júl 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakajem lyon asi na noc jej ho dam
8. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zač :wink: , bude sa jej lepšie spinkať
8. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok