• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
ahojte herecky,
gabi, sante mame aj my a kupovala som ich v tej mede, co je vedla mercata na stefanikovej :wink:
my sa uz pomaly zaciname balit na dovcu, tak sme dnes boli u maminy zaniest uz nejake veci, lebo toho je strasne vela
:slight_smile:
vladi, aj ja som ta videla z okna okolo jedenastej :slight_smile: inak ten kocik vyzera supis :slight_smile:
10. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj Bubi diki malla uz roztrhala potah na sedanke no neporazi ma musim to dat zasit nech sa to netaha no co ked ona je take sidlo ale som spokojna :wink:
No jaj jak vam bude fajn ... :dizzy_face:
10. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa uz definitivne rozhodla, ze na dovcu berieme dva kociky, bude to praktickejsie a jednoduchsie :wink:
este si musim ist zajtra kupit plavky, urobit nakup, cely tyzden budem malym varit a sterilizovat, no oddychnem si jak hovado :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj tak to ti verim inak v tescu mali pekne sa mi pacili vrch ako tielko a super cena :grinning:
10. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahhhoj Vladka, kde Ťa nenájdem moje??? :slight_smile:
10. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hi ja som povodne z Prievidze, no bývam tu v Trnave. Mám synčeka, nar v roku 2007... Moj gynekolog je Ilavský... Zatiaľ som problém nemala mimo dlhšej snahy o miminko... Ale už je a sme šťastníííí...
10. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak mojko som ti uz pisala do novembroviek hihi co robis? ja sa nudim ako puscina nachystam veceru B. a nakoniec zistim ze dojde az za hodinu no nesibe mi??? :grinning: :grinning: :grinning:
Kedy končia? 23.25 nie???
ja neviem ja som myslela ze az o 24... nie? :confused:
10. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zvyknu do 23.25 a okolo 23.50 doma... To tu nik okrem nás teraz nie je???
10. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: asi nie zanedbavaju nas baby jedny :grinning: .. neviem nic sa mi neche boli ma chrbat co budeme zajtra robit co??, :grinning:
10. júl 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No niečo by sme mali podniknúť s deťmi, mhm?
10. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm neviem uvidim aky program nam spravi B. neviem a ked nie tak pojdeme von oki? idem fajcit huba mi chlachoce ved vies.. :sweat_smile:
10. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné pobafkaj si :dizzy_face: jasné dohodneme sa, ak tak zavoláme si čo a ako...
10. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este tu, ked dobafkas , napis :slight_smile:
10. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki som sa zacitala idem bafat .. :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bubu, my sa ešte nepoznáme... Možme si tykať? Som Maca...
10. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja som andrea :wink:
10. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ahoj :slight_smile: som si všimla máš dve detičky a po roku.. Dá sa to stíhať? Náš má 20 mesiacov, no dá zabrať veru.
10. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny moje...dnes som ko...vsweeeetko ma boli...esteze ide ten vikend.. :grinning:

bubi, akde idete na dofcu?..a co to mas za surodenecky kocik?
10. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: cafte no som tu no moja krpana plakala momrntalne uz spinka..jaaj zabalte ma do kufriku :grinning:
10. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj moje, tiez by som isla...a hneddddd...
10. júl 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, a este taka asi blba otazka, ale ked to uvaris ako to sterilizujes a ako dlho to potom vydrzi a co s tym vlastne robis?
10. júl 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ten moj krpček poslušne spinká... Za chvílu manželik príde. Na víkend sa moc teším, príde dedkoooooo :slight_smile:
10. júl 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Niki mi pochválila to obočko... Sa teším, diiiky moje.
10. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci, no uz sa to da, ale boli casy, ze som sa rano ani nevladala postavit z postele :frowning2:

ideme klasika do chorvatska Podgora, Zaostrog, na privat, chodime tak uz 6. rok, 2x na to iste miesto a tak to striedame, no uz tento krat musime najst nieco na buduci rok, aj ked MM chce ist vyskusat Bulharsko, ale len lietadlom :wink:
ale co bude o rok, ani srnka netusi :grinning:
10. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka no super som rada ze si spokojna super!!! tesi ma to aj na buduce .. jasne :dizzy_face:
moj za chvilu tak isto pride
jaj dovolenka u nas v nedohladne mozno buduci rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tehu co chces sterilizovat?
10. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné o rok je ďaleko... Lietadlom to bude asi pohodlnejšie nie? My sme s Erikom 1x leteli do UK na dovolenku k sestre, keď mal 2 mesiace... To Ti verim Bubu, že si musela bývať unavená, uf... My by sme chceli druhé na rok ak sa podarí, ale radšej neplánujem, lebo zas budem čakať skoro 3 roky...
10. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi, nic, lens om zvedava ako bubi sterilizuje to co uvari deckam na dovolenku..tiez to robievas?
10. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ... ale segra ano :grinning:
10. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok