Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
10. júl 2009

ahojte herecky,
gabi, sante mame aj my a kupovala som ich v tej mede, co je vedla mercata na stefanikovej 😉
my sa uz pomaly zaciname balit na dovcu, tak sme dnes boli u maminy zaniest uz nejake veci, lebo toho je strasne vela
🙂
vladi, aj ja som ta videla z okna okolo jedenastej 🙂 inak ten kocik vyzera supis 🙂

vladkaz1
10. júl 2009

jaj Bubi diki malla uz roztrhala potah na sedanke no neporazi ma musim to dat zasit nech sa to netaha no co ked ona je take sidlo ale som spokojna 😉
No jaj jak vam bude fajn ... 😵

bubadlo27
10. júl 2009

ja som sa uz definitivne rozhodla, ze na dovcu berieme dva kociky, bude to praktickejsie a jednoduchsie 😉
este si musim ist zajtra kupit plavky, urobit nakup, cely tyzden budem malym varit a sterilizovat, no oddychnem si jak hovado 😀 😀 😀

vladkaz1
10. júl 2009

jaaj tak to ti verim inak v tescu mali pekne sa mi pacili vrch ako tielko a super cena 😀

marcelkatt
10. júl 2009

Ahhhoj Vladka, kde Ťa nenájdem moje??? 🙂

marcelkatt
10. júl 2009

Hi ja som povodne z Prievidze, no bývam tu v Trnave. Mám synčeka, nar v roku 2007... Moj gynekolog je Ilavský... Zatiaľ som problém nemala mimo dlhšej snahy o miminko... Ale už je a sme šťastníííí...

vladkaz1
10. júl 2009

no sak mojko som ti uz pisala do novembroviek hihi co robis? ja sa nudim ako puscina nachystam veceru B. a nakoniec zistim ze dojde az za hodinu no nesibe mi??? 😀 😀 😀

marcelkatt
10. júl 2009

Kedy končia? 23.25 nie???

vladkaz1
10. júl 2009

ja neviem ja som myslela ze az o 24... nie? 😕

marcelkatt
10. júl 2009

No zvyknu do 23.25 a okolo 23.50 doma... To tu nik okrem nás teraz nie je???

vladkaz1
10. júl 2009

😀 asi nie zanedbavaju nas baby jedny 😀 .. neviem nic sa mi neche boli ma chrbat co budeme zajtra robit co??, 😀

marcelkatt
10. júl 2009

No niečo by sme mali podniknúť s deťmi, mhm?

vladkaz1
10. júl 2009

hmm neviem uvidim aky program nam spravi B. neviem a ked nie tak pojdeme von oki? idem fajcit huba mi chlachoce ved vies.. 😅

marcelkatt
10. júl 2009

Jasné pobafkaj si 😵 jasné dohodneme sa, ak tak zavoláme si čo a ako...

bubadlo27
10. júl 2009

ja som este tu, ked dobafkas , napis 🙂

vladkaz1
10. júl 2009

oki som sa zacitala idem bafat .. 😀 😀

marcelkatt
10. júl 2009

Ahoj Bubu, my sa ešte nepoznáme... Možme si tykať? Som Maca...

bubadlo27
10. júl 2009

jasne ja som andrea 😉

marcelkatt
10. júl 2009

Tak ahoj 🙂 som si všimla máš dve detičky a po roku.. Dá sa to stíhať? Náš má 20 mesiacov, no dá zabrať veru.

tehulka4
10. júl 2009

zeny moje...dnes som ko...vsweeeetko ma boli...esteze ide ten vikend.. 😀

bubi, akde idete na dofcu?..a co to mas za surodenecky kocik?

vladkaz1
10. júl 2009

😀 cafte no som tu no moja krpana plakala momrntalne uz spinka..jaaj zabalte ma do kufriku 😀

tehulka4
10. júl 2009

jaaaj moje, tiez by som isla...a hneddddd...

tehulka4
10. júl 2009

bubi, a este taka asi blba otazka, ale ked to uvaris ako to sterilizujes a ako dlho to potom vydrzi a co s tym vlastne robis?

marcelkatt
10. júl 2009

Tak ten moj krpček poslušne spinká... Za chvílu manželik príde. Na víkend sa moc teším, príde dedkoooooo 🙂

marcelkatt
10. júl 2009

Ozaj Niki mi pochválila to obočko... Sa teším, diiiky moje.

bubadlo27
10. júl 2009

maci, no uz sa to da, ale boli casy, ze som sa rano ani nevladala postavit z postele ☹

ideme klasika do chorvatska Podgora, Zaostrog, na privat, chodime tak uz 6. rok, 2x na to iste miesto a tak to striedame, no uz tento krat musime najst nieco na buduci rok, aj ked MM chce ist vyskusat Bulharsko, ale len lietadlom 😉
ale co bude o rok, ani srnka netusi 😀

vladkaz1
10. júl 2009

Macka no super som rada ze si spokojna super!!! tesi ma to aj na buduce .. jasne 😵
moj za chvilu tak isto pride
jaj dovolenka u nas v nedohladne mozno buduci rok 😝
tehu co chces sterilizovat?

marcelkatt
10. júl 2009

Jasné o rok je ďaleko... Lietadlom to bude asi pohodlnejšie nie? My sme s Erikom 1x leteli do UK na dovolenku k sestre, keď mal 2 mesiace... To Ti verim Bubu, že si musela bývať unavená, uf... My by sme chceli druhé na rok ak sa podarí, ale radšej neplánujem, lebo zas budem čakať skoro 3 roky...

tehulka4
10. júl 2009

vladi, nic, lens om zvedava ako bubi sterilizuje to co uvari deckam na dovolenku..tiez to robievas?

vladkaz1
10. júl 2009

nie ... ale segra ano 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre