Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
10. júl 2009

kocik mam Jane twin two , pre dvojicky, len ja som ho pouzivala najskor aj s vanickou a teraz sa vozime uz len na sportaku 😉
a jedlo 😝 normlane uvarim masko napr, na stave so zeleninou, alebo len take steaky pre maleho so zelenonou, natrepen to do poharov, a dam to sterilizovat do vody, / ako ked sterilizujes uhorky, voda len na dno / cca 15 minut 😉
minuly rok som na dovce neminula vsetko a jeden pohar som otvarala este aj v oktobri a bolo to dobre 😉 , inak minuly rok v telerane davali presne o tychto veciach cele telerano a ten chlapik hovoril, ze take veci napr, z grilu ako zelenina a maso, ked sa dobre sterilizuju tka vydrzia aj rok 😕 🙂

marcelkatt
10. júl 2009

Poraďte čo variť zajtraaaaa..... niečo jednoduché... ale maso, manžel uprednostní maso. Nebaví ma to rozmýšľanie čo variť...

bubadlo27
10. júl 2009

sorry za chyby, pisem jednou rukou a druhou odsavam 😀

vladkaz1
10. júl 2009

jaj sprav nieco rychle len osmaz v tej marinade co si dnes kupila a podlej troska vodou a sprav ryzu hotovo 😀

marcelkatt
10. júl 2009

Teda Ty stíhaš... šikulka

marcelkatt
10. júl 2009

Dobre Vladka spravim tak

vladkaz1
10. júl 2009

😀 bubi dosiel MM koncim paaaaacko 😀

marcelkatt
10. júl 2009

Babuľky ja sa s Vami dnes rozlúčim, pojdem nachystať večeru drahému... a hajať, ten náš krpec si zvykol vstávať nejak skoro ráno v poslednej dobe... Dobrú nocku, pekné sníčky. Teším sa na Vás nabudúce... Vladka, my si zavoláme, príp napíšeme. papapa všetkým....

bubadlo27
10. júl 2009

a co sa tyka jedalnicka, takna dovce je nudzovy rezim, tak sa obeduje dva dni to iste 😀
zvyknem robievat krpcom, maso na stave, robim tak aj plnenu papriku, rizoto a skoro vsetky take hlavne jedla, ale polievky varim az tam, teda halusky mam namrazene a zeleniny sterilizovanu 😀

hlavne aby to bolo rychlo a vela 😀

zabkatt
11. júl 2009

ajojky tak zase noclažníčky píšete ako o dušu. Ja som včera oprašovala Juhoslovančinu, volala som do Chorvátska lebo chceme tiež ísť na dovolenku a ked nič nezoženieme ideme na blink. Trochu sa toho obávam kôly malému ale stan už máme tak prinajhoršom sa vyspíme na pláži 😀 ak by ste o niečom vedeli baby do súkromia apartmán dve spálne kuchyna terasa dajte mi vedieť. Jeden pán čo sme tam boli pred 3rokmi mi slúbil že mi doobeda pôjde pozrieť čo je volne tak poobedu tu budem zase "pričať" čo vybavil 😀 no uvidíme

vladkaz1
11. júl 2009

Zbaka tak drzkam palce nech zozeniete ja si myslim ze bude este nieco volneho ved je tam toho jak nasrateho ... 😅 pri najhorsom ako pises stan to isti haha 😀

zabkatt
11. júl 2009

no zatial čo sme našli a boli po cestvkách kompletka vypredané chorvátsko aj grécko 😒

vladkaz1
11. júl 2009

to naozaj bohaca a ze ludia nemaju prachy 😀 😝

zuzanikaaa
11. júl 2009

caute baby, zas som tu dlho nebola, ani nepamataaaam, nejako vas cez den nestiham a vecer sa mi uz nechce kukat do compu, sa mi scul zhorsil zrak na jednom oku az o jednu dioptriu a na druhom o 0.75... to ta diplomovka a cumenie do knih....

bubi a kedy vyrazate na dovcu? My ideme 23.7. do Brely. Tiez sa tento tyzden chystam sterilizovat malej masko a zeleninu. Ked si spomeniem na to balenie, tak uz teraz som z toho unavena... Uz aby sme tam boli. My berieme zo sebou aj babku s dedkom, nech mame aj my nieco z dovolenky 😉

zabka no my sme zajednavali este niekedy na zaciatku jari a uz vtedy bolo kopec toho plne. Ale nejdeme cez cestovku, hladali sme na nete. Aj sme najprv rozmyslali, ze pojdeme na blint, ale ide nas v pocte 6 ks dospelych a 3 ks deti 🙂 takze sme nechceli riskovat, ze by sme pre tolkych nic nenasli.

zabkatt
11. júl 2009

zuzi ved o to ide že sa nás nejako nakopylo ideme 5dospelých a dve deti a to sa už na blink ťažko hladá☹(

marcelkatt
11. júl 2009

Ahojte maminkyyyy 🙂 🙂

Ja mám trochu oddych, malý mi zaspinkal. Dnes príde dedko, tak sa moc tešíme.. Hlavne malý bude rád.

vladkaz1
11. júl 2009

macka uz prisiel no super cely den sme vas nevideli akurat sme prisli z lidlu a segra mi priniesla marhule 😀

gabuliik
11. júl 2009

Čaute.
Vladi,marhule mi nespomínaj 😝 .Predvčerom som ich oberala a už o nich nechcem ani počuť.Fuj.
Tú dovolenku vám hroooozne závidím.My sme boli pred dvoma rokmi v Omiši.Super bolo.Mali sme prenajatý 3izbový byt s kuchynou,balkonom a 2 kupelne.Takže pohodlíčko jak hovado. 🙂 😀

gabuliik
11. júl 2009

Bubi,dík za info o topánkach.Pôjdem to omrknúť.

vladkaz1
11. júl 2009

ja akoze ani sa nejako netuzim po dovolenke ked dovolenka tak nevarit bez deti a pohoda takze vela penazi to je umna dovolenka tak my tento rok nist 😝 ☹

basado
11. júl 2009

jej baby veru aj my by sme išli niekam, my sme boli naposledy ešte ked mal Adko 3 roky na bukovej bolo super. a ešte sme boli minuly rok v taliansku ale to sme boli len na krštenie a pre svekrušu na 5 dní. tiež boli super, mohlo byt aj viac 😀 možno pojdeme na nejaku chatu, no neviem ked je kríza aj u nas 😝
vladka ako bolo v najparku? 😵

marcelkatt
11. júl 2009

Je tu nekjaká maminka??? Vladka boli sme doma a večer pre dedka. teraz odbehol na pivko, spoznal ho kamarát z ich dediny, z Drahoviec, tak kecajú...

basado
11. júl 2009

no sme
dneska sme boli v bučanoch na hodoch. bolo super 😵
marcelka ty kde byvaš?

marcelkatt
11. júl 2009

No som z Prievidze. Bývam ale v Trnave tri roky za chvíľu, na Družbe, v PCA bytovke.

basado
11. júl 2009

aha a ako sa vam byva? 😵

jevel
11. júl 2009

ahojte

basado - tak vám bolo dobre nahodoch čo? my sme boli okolo18-tej v najparku v ŽOS
a čo je PCA bytovka ? sú to bytovky na družbe také nové.

jevel
11. júl 2009

mal tam byť otáznik 😅 na konci vety

marcelkatt
11. júl 2009

Ale celkom fajn. No draho. Vysoký nájom, všetko na elektriku... Máme 3 izbový a platíme už aj s poplatkami 318€. Niektoré veci sme si museli opraviť, ako je maľovka, dali iba takú základnú... Opadávala, praskala..

marcelkatt
11. júl 2009

Áno tie nové také nízke oranžové...

vladkaz1
11. júl 2009

cafte maci ja som dnes ako mechom udreta PCA bytovka su pezotacke byty Macka je moja suseda 😀 😀 a Ericko a nasa Lucka su najlepsi kamosi a ozaj mala vravi Erik ERIK hihi sa tesim 😀 😀 😀
Ano nove bytovky skoro oproti Inke .. tak to sme nase Sity pezot 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre