Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
11. júl 2009

alebo zeby City pezot neviem hahaha 😀 😀 😀

basado
11. júl 2009

no celkom sa dalo na tych hodoch. boli sme u mužovho kolegu, tak sme si dali aspon kolačik, teda ja 😀 lebo som šoferovala.
marcelka to vam veru nezavidím. no nechcem sa chvalit ale my patíme vydavky skoro 13000 na naše a to neni ešte zaratana strava 😝

basado
11. júl 2009

no počula som že to tam je dost drahe

vladkaz1
11. júl 2009

no baby kde ste? co ma ignorujete som tu 😀 😀 😀 😅

basado
11. júl 2009

no vladka šak píšeme

basado
11. júl 2009

ako bolo dneska? bola aj Lenka, či iba segra?

vladkaz1
11. júl 2009

aj segra bola sa im u nas pacilo ma chvalili ze to mame pekne .. som sa tesila ale ajstak nam toho este habadej chyba .. co uz musime postupne 😒 neda sa na raz..Silvika je velmi pekna ale sak aj Lenka a Lia je jaky sinter 😀

brinzulka
11. júl 2009

vladkaz..idem na navstevu ....to mate ako najomne byty, ci uz svoje?

vladkaz1
11. júl 2009

maciiiii si tu???? co zas robis sakris lapni a pis 😀 Erik este nespi mala spi uz od 8 smej a dojdi na kavu zajtra hihi

vladkaz1
11. júl 2009

este len najomne ale raz nam to predaju 😅 😅 😀 no to si skor kupime dom nez to budu predavat 😝

vladkaz1
11. júl 2009

brindzul dojdi dojdi mala si si to vybavit minule inak a mohla si kuknut sak dojdes ked porodis som zvedava na mimco ... 😀

marcelkatt
11. júl 2009

som tuu

vladkaz1
11. júl 2009

bohaca som jak schiza si tu pisem pre seba hahaha jaj maci so som si kupila tie broskine v kauflande tak som komplet cela vyhadzana sak ja som vzivote nemala pupak a normalne mam podkozne cele celo aj tvar no otras.. jak v pubete a stipe ma to 😝 asi nejaka alergia 😖

jevel
11. júl 2009

dík za vysvetlenie ohladom "city pezot"- je to riadne mastné a ešte to nie je vaše 😒

marcelkatt
11. júl 2009

A nie si Ty náhodou tehu???Erik už spinká. No veru Lucka a Erik sú veľmi dobrí kamoši, pohnevajú sa a v zápätí sa hrajú spolu. Sú zlatí..

vladkaz1
11. júl 2009

😝 😔 no a co nam ine zostava .. ze? ale casom kupime dom len nejako sa tie sny nedaju zrealizovat 😅 😕 zijeme len raz co uz sme radi ze mame strechu nad hlavou 😎

marcelkatt
11. júl 2009

Presne drahé, peniaze hádžeme do koša ako sa vraví... Ale čo môžme? Sme radi, že bývame.

brinzulka
11. júl 2009

mne sa tie byty pacili..ale moj mm nechce ist do TT...to asi budeme jazdit kazdy den do TT a soavat v Senci...alebo ako....som sa Ta chcela na ne opytat a nestihla som

vladkaz1
11. júl 2009

su tu este mestske volne nejake 3 ale nik nevie co je s nimi alebo co ale aj na frantiskanskej su volne tam zas byva Zabka z PCA .. city 😀

vladkaz1
11. júl 2009

jaj a este ma napadlo ze ani neviete ze jak je tu vsetko pocut clovek si s prepacenim na hajzli prdne a je to pocut az na 3 tie 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marcelkatt
11. júl 2009

A trie izby sú blbo riešené. Teda v našom, my sme v rožnom byte a izby sú také divné. Chodba zbytočne dlhá-8m, to radšej mohli detskú väčšiu, kuchyňa velikánska, tiež mohli radšej zas obývku dať vačšiu... Vladka to má lepšie riešené.. Veľké izby majú.

vladkaz1
11. júl 2009

sak kde ste sakra sak si tu pisem sama pre seba 😀 .. idem bafnut ... nebavi ma cakat na odpovede .. 😕 😅 😅 😵 😵 zozrala som vtipne parky cooo?????????? 🤐 😀

marcelkatt
11. júl 2009

Mňa počuť asi až k druhej bytovke keď hučím po Erikovi 😀

jevel
11. júl 2009

jasné , človek je rád , že má kde bývať a založiť rodinu. to je základ. Domček to je aj náš sen, len v dnešnej dobe nereálny 😒 . ako mi dnes muž povedal na dotaz, že keby som išla do roboty , či by sme si zobrali pôžičku na dom aspoň 2 meloniky. tak ma zrušil, že on nechce živoriť a nezarába 100 tis. mesačne.

marcelkatt
11. júl 2009

Ty moja, veď ja píšem mojko... Len som bola cikať no... 😉

vladkaz1
11. júl 2009

Ale maci mate to tam fajn a ten balkooon zavidim ale sak .. tusim domurujem 😀 😀 😀 ... ale je pravda ze my mame inak rozlozene izby aj ked tak isto chodba uplne neviuzita do L na co je nam ?????

marcelkatt
11. júl 2009

Je to zložité veru...

marcelkatt
11. júl 2009

No balkón využivajú návštevy na fajčenie a keď bol Erik malinký, tak tam pravidelne v kočíku buval... Teraz musím byť v strehu, veď vieš vymýšľa...

vladkaz1
11. júl 2009

tak kocky .. ja neviem serme na problemi podme kecat a smiat sa .. ja si pripadam jak ozrata taku mam dobru naladu ... hihi a to som mala migrenu

marcelkatt
11. júl 2009

Moj manžel zaspal v obývke pri rozprávke, ktorú pustil malému 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre