• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
alebo zeby City pezot neviem hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no celkom sa dalo na tych hodoch. boli sme u mužovho kolegu, tak sme si dali aspon kolačik, teda ja :grinning: lebo som šoferovala.
marcelka to vam veru nezavidím. no nechcem sa chvalit ale my patíme vydavky skoro 13000 na naše a to neni ešte zaratana strava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no počula som že to tam je dost drahe
11. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby kde ste? co ma ignorujete som tu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vladka šak píšeme
11. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako bolo dneska? bola aj Lenka, či iba segra?
11. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj segra bola sa im u nas pacilo ma chvalili ze to mame pekne .. som sa tesila ale ajstak nam toho este habadej chyba .. co uz musime postupne :unamused: neda sa na raz..Silvika je velmi pekna ale sak aj Lenka a Lia je jaky sinter :grinning:
11. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkaz..idem na navstevu ....to mate ako najomne byty, ci uz svoje?
11. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maciiiii si tu???? co zas robis sakris lapni a pis :grinning: Erik este nespi mala spi uz od 8 smej a dojdi na kavu zajtra hihi
11. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este len najomne ale raz nam to predaju :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: no to si skor kupime dom nez to budu predavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brindzul dojdi dojdi mala si si to vybavit minule inak a mohla si kuknut sak dojdes ked porodis som zvedava na mimco ... :grinning:
11. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tuu
11. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohaca som jak schiza si tu pisem pre seba hahaha jaj maci so som si kupila tie broskine v kauflande tak som komplet cela vyhadzana sak ja som vzivote nemala pupak a normalne mam podkozne cele celo aj tvar no otras.. jak v pubete a stipe ma to :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nejaka alergia :confounded:
11. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík za vysvetlenie ohladom "city pezot"- je to riadne mastné a ešte to nie je vaše :unamused:
11. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nie si Ty náhodou tehu???Erik už spinká. No veru Lucka a Erik sú veľmi dobrí kamoši, pohnevajú sa a v zápätí sa hrajú spolu. Sú zlatí..
11. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: no a co nam ine zostava .. ze? ale casom kupime dom len nejako sa tie sny nedaju zrealizovat :sweat_smile: :confused: zijeme len raz co uz sme radi ze mame strechu nad hlavou :sunglasses:
11. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne drahé, peniaze hádžeme do koša ako sa vraví... Ale čo môžme? Sme radi, že bývame.
mne sa tie byty pacili..ale moj mm nechce ist do TT...to asi budeme jazdit kazdy den do TT a soavat v Senci...alebo ako....som sa Ta chcela na ne opytat a nestihla som
su tu este mestske volne nejake 3 ale nik nevie co je s nimi alebo co ale aj na frantiskanskej su volne tam zas byva Zabka z PCA .. city :grinning:
11. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este ma napadlo ze ani neviete ze jak je tu vsetko pocut clovek si s prepacenim na hajzli prdne a je to pocut az na 3 tie :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A trie izby sú blbo riešené. Teda v našom, my sme v rožnom byte a izby sú také divné. Chodba zbytočne dlhá-8m, to radšej mohli detskú väčšiu, kuchyňa velikánska, tiež mohli radšej zas obývku dať vačšiu... Vladka to má lepšie riešené.. Veľké izby majú.
11. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak kde ste sakra sak si tu pisem sama pre seba :grinning: .. idem bafnut ... nebavi ma cakat na odpovede .. :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: zozrala som vtipne parky cooo?????????? :zipper_mouth: :grinning:
11. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa počuť asi až k druhej bytovke keď hučím po Erikovi :grinning:
jasné , človek je rád , že má kde bývať a založiť rodinu. to je základ. Domček to je aj náš sen, len v dnešnej dobe nereálny :unamused: . ako mi dnes muž povedal na dotaz, že keby som išla do roboty , či by sme si zobrali pôžičku na dom aspoň 2 meloniky. tak ma zrušil, že on nechce živoriť a nezarába 100 tis. mesačne.
Ty moja, veď ja píšem mojko... Len som bola cikať no... :wink:
11. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale maci mate to tam fajn a ten balkooon zavidim ale sak .. tusim domurujem :grinning: :grinning: :grinning: ... ale je pravda ze my mame inak rozlozene izby aj ked tak isto chodba uplne neviuzita do L na co je nam ?????
11. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to zložité veru...
11. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No balkón využivajú návštevy na fajčenie a keď bol Erik malinký, tak tam pravidelne v kočíku buval... Teraz musím byť v strehu, veď vieš vymýšľa...
11. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky .. ja neviem serme na problemi podme kecat a smiat sa .. ja si pripadam jak ozrata taku mam dobru naladu ... hihi a to som mala migrenu
11. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manžel zaspal v obývke pri rozprávke, ktorú pustil malému :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok