Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
12. júl 2009

Čafte ženy, vy nie ste vôbec normálne 😀 😀 😀 , to kto vás má dočítať. To nemáte po nociach čo robiť, keď tu vykecávate? 😀 😀 😀
No srandy bolo dosť, ja mám konečne po pár dňoch PC a neviem, čo napísať 😅
Ak bude čas, večer sem mrknem 😉 a možno pokecáme....

tehulka4
12. júl 2009

ja idem konecne zajtra sa dat uclovecit...ja tam uz chodim asi 5 rok a som veeeelemi spokojna..a to ja som dost narocna zakaznicka.. 😀

vladkaz1
12. júl 2009

ja som chodila na melir do tesca ked som mala dlhe zdrave vlasy akoze uz vtedy stal aj s maskou a este niecim dost asi 800sk.. ale teraz uz asi 2 roky ma striha a farbi Majka zo Frantiskanskej nie federiko moreno anle vedla co je kadernictvo som max spokojna ... ale ja si zas poviem co chcem .. no ale teraz som sa zaprisahala ze na blond uz sa nedam ani za boha lebo mam vlasy jak paperie a dost mi padaju tak nespekulujem vobec dam sa este osmikat a necham rast .. ale to vravim vzdy 😀
Inak s tymi domacimi melirmi no Krtko musis byt naozaj sikovna alebo ja to vzdy dohukam a mam pocit ze kvalita 0 lova a nie vzdy to mam take ako chcem ... co som si davala robit teraz melir ani nemam zuvackove suche vlasy a som sa informovala ze aky to je a ona ze tie profes. mel. su setrnejsie a dala mi tam este nejaky prasok alebo zabal neviem a ozaj sa ten vlas aj leskol

krtko.
12. júl 2009

ja mam na to "papier" 😅

basado
12. júl 2009

baby ja som chodila ku kolegyninej dcere ta robieva v tescu, ale to som chodila k nim domov. mavala som krasny melír. len potom som sa nejako dala nahovorit na hnedu a teraz banujem ☹ . asi sa ma chcela zbavit alebo čo. kašlat na to 😖 potom som išla tu na vodarni ta mi spravila melír, viete kolko som platila? 40 eček 😨 skoro som odpadla. 😅 ja by som chcela taku nejaku plavu aku som mavala. teraz to mam dost vyrastene a bojím sa to zafarbit aby som nechytila nejaku zelenu 😀.
anesim tvoja mala ma dnes narodky? prajeme všetko najlepšie 😵

stankatt
12. júl 2009

ale pisete... sak lez do docitam bude polnoc 😲

lyongirl
12. júl 2009

ajojte, aj ja som tu... 😀 , len neviem dokedy, obidve deťúrence sú ešte hore...
no a vlasy, Tie som nemala pekné ani nepamatám, nemôžem natrafiť na niekoho ideálneho, čo by mi spravil na hlave niečo ideálne 😀

basado
12. júl 2009

u nas Adko už spí len Sebastiankovi sa nejako nechce a to spal len hodku, inokedy spava 2-3 hod

stankatt
12. júl 2009

u nas sa spinka 😉

krtko.
12. júl 2009

basado,to ti nejako skoro "odpadol" 😉

zabkatt
12. júl 2009

ajojky tak my sme už dorazili konečne domov s oboma deťúrencami, paťko už spinká a klaudika tu ešte vyvleká hračky a stan. Kúpila som aj jej stan, ale dnes mi pani napísala, že mala návštevu a deti jej ho popísali:-ˇ((( Chudiatko teraz je z toho nešťastná že malý má a ona nie ☹

vladkaz1
12. júl 2009

Krtko to si mala povedat hned 😉

vladkaz1
12. júl 2009

Domi niesme normalne 😀 konecne to tu zacalo zit 😀

basado
12. júl 2009

krtko on ked nespava naobed tak potom ide skor spat. Sebastian ešte nespí 😠
a tvoje už spinkaju?

vladkaz1
12. júl 2009

baby moja spi uz od 7 dmej dala som nove foto ako som ju dnes osmikala hihi a je tam aj s Erikom Maci 😵

basado
12. júl 2009

no konečne som sa dočkala 😀 zaspal 😎
vladka hotova kočka je z nej 😉

vladkaz1
12. júl 2009

taka slecna uz neni take babko vam poviem teda ☹ malinka moja ....
No vidis moja sa zobudi a zas bude do noci hore 😝

lyongirl
12. júl 2009

tak, Rišeno spinká, Alex ešte nie, síce ho už MM volal, ale zatrhla som, spal do 17tej a ráno bude zasa skoro buntošiť a ja budem KO 😝
Vladi idem mrknúť foto 😉

lyongirl
12. júl 2009

veru, taká slečinka...
ja som pozerala akurát foto Alexa a tiež aký bol malinký, drobunký a teraz aký chlapisko, kto by to povedal? 😀 , akoby to ani on nebol...rastie to jak z vody a nestíham si to užívať, juj ☹

vladkaz1
12. júl 2009

oki moj ma skoro dorazil to ste mali pocut to nadavanie .. preco jej nenecham dlhe vlasky 😝 ved je teplo a tak rychlo jej rastu a ma ich take huste jak Boris no co sa bude parit nie?

vladkaz1
12. júl 2009

Domi aj ja som ti kukla Alex je cely Riso ti poviem ako cez kopirak ako sa mate inak? zvladas?

vladkaz1
12. júl 2009

Este ma napadlo ze si jak vcera pamatam ako na zatvore Alex a Lucka behali za rucicku a napchavali sa tymi kukuric. sulcami 😀 😀 jeziiis kde je ten cas ved mala mala nejako 8-9 mes? 😵 😵

basado
12. júl 2009

no veru uteka to ako voda.
ja sa pametam, ked som bola ešte v 6 mesiaci a ešte som robila a za chvílku do prace. no veru sa mi nechce 😖

vladkaz1
12. júl 2009

☹ jeziiis no ja za rok aj nieco no ja neviem co budem robit 😝 kam robit.. alebo co... 🙄

basado
12. júl 2009

vladka zarobit druhe 😀 😀 😀
žartujem 😉

gabuliik
12. júl 2009

Čaute babeny.Ste sa rozpísali,normálne nestíham čítať.
Melír,..... natrafiť dobrú kaderníčku je fakt ťažké.Ja som teraz spokojná,chodím k známej do Linča.
Vladka, a čo si robila pred tým ako si išla na MD?

basado
12. júl 2009

dneska si Adko vytrhol v predu hore zub, lebo ho mal len na kusočku, tak sme sa potešili. lebo tie čo mu vypadli dolu, tak mal len tyžden medzeru a hned mu narastli trvale, ale toto vyzera nadlho 😀

vladkaz1
12. júl 2009

no baby ja vseico najpr u Lexu v hoteli ako recepcna neskor os. asistentka riaditelky hotela , potom som boal v BA 2 roky ako managerka v reklamnej agenture a potom som robila tu v TT v herni aj krupierku aj casnicku .. a pred tyyym daaavno brigady samozrejme no kde ma zoberu? nikde 😝

gabuliik
12. júl 2009

Vladi neboj,zoberú.Len na prd je,že si musíš najsť takú robotu,aby si si mohla ráno odniesť malú do školky a poobede ísť pre nu.To čaká aj mna.Lebo MM robí na smeny a to sa jednoducho inak nedá. 😒

basado
12. júl 2009

oki baby idem si lahnut bolí ma chrbat ked tu dlho sedím.
tak zatial pa dobru nockuuu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre