• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
veru, Alex je jak cez kopirák a Rišulo 2-násobne, síce svokrovci povedali, že R je na mňa, ale ja tam vidím Riša a skoro všetci tiež, no čo už, keď má silné gény :grinning:
možno do tretice baba a bude na mňa... :grinning:
zvládam to dobre, už som si zvykla, sú dobrunkí, máme režim, sem, tam síce niečo neklapne tak ako má, ale sú to deti a treba s tým rátať, občas mi prasknú nervy a vybijem si ich na Alexovi a potom mi je do plaču a je mi to ľúto, no čo už, som len človek...
a veru, kde sú tie časy s 1 dieťaťom a zatvor, keď sme boli "bezstarostné mamy" a klábosili pri piesku
a robotu ani nespomínajte, ja tiež do Invensysu nepôjdem, ale čo budem robiť, to netuším....
12. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte dievčence :slight_smile:
12. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulík taku pracu by som si chcela aj ja najst, kedže mam 2 deti a adko mi pojde o rok do školy
no neviem v dnešnej dobe či sa to bude dat, ked peniaze potrebuje každy
12. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi išli spať, asi pôjdem za chvíľu aj ja, som unavená
stále rozmýšlam, či sa ešte najem, alebo kašlem na to, ale mám na niečo chuť a som už veru pár hodín nejedla, kúsok pizze u mamy a to bolo asi o 17tej a to je ďalekooo
12. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyon aj ja som tam robila tiež sa tam nechcem vratit.
ty si tam kolko pracovala?
12. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci haoj no ja pojdem asi do pezotu ale moj mi hovori ze ja skolabujem ja musim makat s pusou nie s rukami aj ked ako casnicka som sa namakala vela ale ja potrebujem funkciu oprasim ang. a pojdem do boja alebo dalsia materska no neviem neviem :grinning:
12. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš že ani neviem? No 3 roky to boli určite, možno aj niečo vyše 4 roky...
12. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy tu je ale nostalgia ... nahodte naladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nevládzem, ledva kukám a vidím už len žrádlo :grinning: , alebo posteľ, idem do chladničky, takže tu chvíľu nebudem...
12. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte ukecane :slight_smile:
12. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf bubi
12. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nostalgia raz za čas nezaškodí .... :grinning:
12. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, už sa mi to zohrieva v mikrovlnke :wink:
12. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyon a čo ideš papať? :slight_smile:
12. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len 6 dni a ideme :slight_smile:
som citala, ze ste riesli vlasy, ja som si vcera v tescu kupila farbu, garnier, mali ju v akcii nejakych 2,75, tak som vyskusala, ze reku nech som na dovce nejaka cavica :grinning: , bola to popolavy blond, tak som myslela, ze mi to nejako zosvetli vlasy a vobec nic sa nekonalo, mam akurat tak lesklejsie vlasy z toho pribalene balzamu :frowning2: :grinning:
12. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nespominajte zradlo lebo moja dieta stroskotava jaka som rozorrana .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi z toho si nič nerob.Ja som dnes tiež porušila.O 21 som zožrala nanuk.MNam :grinning:
12. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no nanuk ja som si spravila syrovu natierku ale mam dole -10 tak este to neni az take hrozne :grinning:
12. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj ja vobec neveim, čo po MD... Nemám ani maturitu, iba záverečné. Mám DOŠ opatrovateľka malých detí a starších ľudí. Robila som opatrovateľku starým ľuďom. Nie som fajnová, ale drina a ešte kd im nesadnete, paráda fakt. Najradšej by som bola medzi deťmi, no nemám pedagodické vzdelanie ani zdravotku. Potom som robila s liekmi, neveim , či sa tu može spomínať názov, tak radšej nespomínam.... To bolo fajn, no na 4 zmeny a makačka.
A istý čas som robila v Prahe v jednom rýchlom občerstvení....
12. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to si dobrá.Ja mám dole len -2 a to celý den nič nejem.Už ma to štve.Asi začnem po večeroch cvičiť a nie tu vykecávať :grinning: .Ale asi nie,chybalo by mi to.... :grinning: :slight_smile:
12. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som dopapala, jedla som čiernohorský s opekanými zemiakmi, kapustový šalát a cesnakový dresing - bolo to z reštky :grinning: , lebo síce máme v chladničke guláš a prasa zo včerajšej opekačky, ale MM mal chuť na čiernohorský, tak bol na obed zobrať u Marca, no a ja som neprotestovala, tam to zjesť nevládzem, doma si to dám aj na 3x, ešte mi trochu zostalo aj na zajtra :grinning:
a dnes som mala aj ja chuť na nanuk, ale nejako som sa k nemu nedostala, idem mrknúť do mrazáku, možno tam ešte nejaký nájdem :grinning:
12. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi uz som mala -14 len moje vecerne obzerstvo zasa zacalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musim sa zas zacat krotit a nie gulasiky a take veci pojdem na zeleninku ale na bud. tyz. ma byt teplo jak hovado bude hits tak budem dost na vode lebo mne v tedy moc nechuti jest .. iba vecer a to tak isto obmedzim a dost som porusila cokoladky a podobne veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyon,tak ty váliš teda.To keby som ja teraz zjedla ,tak puknem :grinning: :grinning: :grinning:
Ale inak dobrú chuť!
Vladi,ešte neznuchávaš? :grinning:
12. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi no teeeda :grinning: ale ty mozes :wink:
No neznuchavam este mi MM teraz spravil kavu tak som plna :grinning:
12. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi,ved to večerné obžerstvo.Mna to ubíja,lebo cez den nejem moc a ani nemám kedy a potom sa to dostaví večer.Občas poruším,ale snažím sa nechodiť do kuchyne.Čokolády nejak nemusím v poslednej dobe.Neviem prečo.Iba kúsok som si dala,ked som mala svoje dni .... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, už sa napchávam aj nanukom, ja mávam večer žravú nemoc, ešteže si to môžem dovoliť, lebo ináč by som nenormálne trpela
12. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera dostala vatovec a cakam na muza ,potom pojdem vysmazit hranolky a ten vatovec.fantasticke volaco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved ja mam mat svoje coskoro tak musim si zalepit pusu a nezrat sladke vtedy by som zozrala aj boha :sweat_smile:
12. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to je vatovec?
12. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sladké nejak nemusím, ja skor jedlo také na zaplnenie brucha :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok