Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
12. júl 2009

veru, Alex je jak cez kopirák a Rišulo 2-násobne, síce svokrovci povedali, že R je na mňa, ale ja tam vidím Riša a skoro všetci tiež, no čo už, keď má silné gény 😀
možno do tretice baba a bude na mňa... 😀
zvládam to dobre, už som si zvykla, sú dobrunkí, máme režim, sem, tam síce niečo neklapne tak ako má, ale sú to deti a treba s tým rátať, občas mi prasknú nervy a vybijem si ich na Alexovi a potom mi je do plaču a je mi to ľúto, no čo už, som len človek...
a veru, kde sú tie časy s 1 dieťaťom a zatvor, keď sme boli "bezstarostné mamy" a klábosili pri piesku
a robotu ani nespomínajte, ja tiež do Invensysu nepôjdem, ale čo budem robiť, to netuším....

marcelkatt
12. júl 2009

Ahooojte dievčence 🙂

basado
12. júl 2009

gabulík taku pracu by som si chcela aj ja najst, kedže mam 2 deti a adko mi pojde o rok do školy
no neviem v dnešnej dobe či sa to bude dat, ked peniaze potrebuje každy

lyongirl
12. júl 2009

chlapi išli spať, asi pôjdem za chvíľu aj ja, som unavená
stále rozmýšlam, či sa ešte najem, alebo kašlem na to, ale mám na niečo chuť a som už veru pár hodín nejedla, kúsok pizze u mamy a to bolo asi o 17tej a to je ďalekooo

basado
12. júl 2009

lyon aj ja som tam robila tiež sa tam nechcem vratit.
ty si tam kolko pracovala?

vladkaz1
12. júl 2009

maci haoj no ja pojdem asi do pezotu ale moj mi hovori ze ja skolabujem ja musim makat s pusou nie s rukami aj ked ako casnicka som sa namakala vela ale ja potrebujem funkciu oprasim ang. a pojdem do boja alebo dalsia materska no neviem neviem 😀

lyongirl
12. júl 2009

vieš že ani neviem? No 3 roky to boli určite, možno aj niečo vyše 4 roky...

vladkaz1
12. júl 2009

babyyy tu je ale nostalgia ... nahodte naladu 😝 😀

lyongirl
12. júl 2009

ja nevládzem, ledva kukám a vidím už len žrádlo 😀 , alebo posteľ, idem do chladničky, takže tu chvíľu nebudem...

bubadlo27
12. júl 2009

cavte ukecane 🙂

lyongirl
12. júl 2009

čaf bubi

gabuliik
12. júl 2009

Nostalgia raz za čas nezaškodí .... 😀

lyongirl
12. júl 2009

no, už sa mi to zohrieva v mikrovlnke 😉

gabuliik
12. júl 2009

Lyon a čo ideš papať? 🙂

bubadlo27
12. júl 2009

uz len 6 dni a ideme 🙂
som citala, ze ste riesli vlasy, ja som si vcera v tescu kupila farbu, garnier, mali ju v akcii nejakych 2,75, tak som vyskusala, ze reku nech som na dovce nejaka cavica 😀 , bola to popolavy blond, tak som myslela, ze mi to nejako zosvetli vlasy a vobec nic sa nekonalo, mam akurat tak lesklejsie vlasy z toho pribalene balzamu ☹ 😀

vladkaz1
12. júl 2009

baby nespominajte zradlo lebo moja dieta stroskotava jaka som rozorrana .. 😝

gabuliik
12. júl 2009

Vladi z toho si nič nerob.Ja som dnes tiež porušila.O 21 som zožrala nanuk.MNam 😀

vladkaz1
12. júl 2009

😀 no nanuk ja som si spravila syrovu natierku ale mam dole -10 tak este to neni az take hrozne 😀

marcelkatt
12. júl 2009

Juj ja vobec neveim, čo po MD... Nemám ani maturitu, iba záverečné. Mám DOŠ opatrovateľka malých detí a starších ľudí. Robila som opatrovateľku starým ľuďom. Nie som fajnová, ale drina a ešte kd im nesadnete, paráda fakt. Najradšej by som bola medzi deťmi, no nemám pedagodické vzdelanie ani zdravotku. Potom som robila s liekmi, neveim , či sa tu može spomínať názov, tak radšej nespomínam.... To bolo fajn, no na 4 zmeny a makačka.
A istý čas som robila v Prahe v jednom rýchlom občerstvení....

gabuliik
12. júl 2009

No tak to si dobrá.Ja mám dole len -2 a to celý den nič nejem.Už ma to štve.Asi začnem po večeroch cvičiť a nie tu vykecávať 😀 .Ale asi nie,chybalo by mi to.... 😀 🙂

lyongirl
12. júl 2009

tak už som dopapala, jedla som čiernohorský s opekanými zemiakmi, kapustový šalát a cesnakový dresing - bolo to z reštky 😀 , lebo síce máme v chladničke guláš a prasa zo včerajšej opekačky, ale MM mal chuť na čiernohorský, tak bol na obed zobrať u Marca, no a ja som neprotestovala, tam to zjesť nevládzem, doma si to dám aj na 3x, ešte mi trochu zostalo aj na zajtra 😀
a dnes som mala aj ja chuť na nanuk, ale nejako som sa k nemu nedostala, idem mrknúť do mrazáku, možno tam ešte nejaký nájdem 😀

vladkaz1
12. júl 2009

gabi uz som mala -14 len moje vecerne obzerstvo zasa zacalo 😝 ale musim sa zas zacat krotit a nie gulasiky a take veci pojdem na zeleninku ale na bud. tyz. ma byt teplo jak hovado bude hits tak budem dost na vode lebo mne v tedy moc nechuti jest .. iba vecer a to tak isto obmedzim a dost som porusila cokoladky a podobne veci 😝

gabuliik
12. júl 2009

Lyon,tak ty váliš teda.To keby som ja teraz zjedla ,tak puknem 😀 😀 😀
Ale inak dobrú chuť!
Vladi,ešte neznuchávaš? 😀

vladkaz1
12. júl 2009

Domi no teeeda 😀 ale ty mozes 😉
No neznuchavam este mi MM teraz spravil kavu tak som plna 😀

gabuliik
12. júl 2009

Vladi,ved to večerné obžerstvo.Mna to ubíja,lebo cez den nejem moc a ani nemám kedy a potom sa to dostaví večer.Občas poruším,ale snažím sa nechodiť do kuchyne.Čokolády nejak nemusím v poslednej dobe.Neviem prečo.Iba kúsok som si dala,ked som mala svoje dni .... 🙂 😝

lyongirl
12. júl 2009

ďakujem, už sa napchávam aj nanukom, ja mávam večer žravú nemoc, ešteže si to môžem dovoliť, lebo ináč by som nenormálne trpela

krtko.
12. júl 2009

ja som vcera dostala vatovec a cakam na muza ,potom pojdem vysmazit hranolky a ten vatovec.fantasticke volaco 😝

vladkaz1
12. júl 2009

No ved ja mam mat svoje coskoro tak musim si zalepit pusu a nezrat sladke vtedy by som zozrala aj boha 😅

lyongirl
12. júl 2009

čo to je vatovec?

lyongirl
12. júl 2009

ja sladké nejak nemusím, ja skor jedlo také na zaplnenie brucha 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre