Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
13. júl 2009

ide sem boris no neskor este napisem ked tu niekto budete 😀

marcelkatt
13. júl 2009

Dobre mojko, ja tu budem nazerať akk napíšeš.... 🙂 tak jasné, sú predsa frajeria 😉

macka7
14. júl 2009

ahojte dnes idem na slaviu na kupko aj Natalka ide aj Jess asi tak okolo jednej chceme ist.Kto ide? 🙂

stankatt
14. júl 2009

cafte, sak kym vas docitam sa aj mrna zobudi 😲 😀 . Dnes mala nema svoj den... uz 3x trtla atak fest ☹ a posledny krat si zakusla do pery ☹ ☹ ☹ ☹ tak zas krv... aaaaaaaaaaaaach jaj, sak co ma dnes? padavicu? 😠

macka7
14. júl 2009

jaaaaj stanka vy furt len bobenka mate ☹

stankatt
14. júl 2009

co ju uvaaazem?

zabkatt
14. júl 2009

ja idem 😀 😀 😀 macka a kto ešte?

macka7
14. júl 2009

idem urcite o jednej , ale musim ist este ku nasim pre plavky lebo Nastenka si ich tam nechala, ale to je kusok od kupka na jeruzalemskej 😉

zabkatt
14. júl 2009

macka tak chyť fleka a ked príde plavčík že či dá dáždnik tak povedz že áno. 😀 budem meškať lebo malý ešte nevstal

lyongirl
14. júl 2009

čaute, ja som pobalená, ideme na chatu, už len počkať na MM príde a kým sa deťúrence zobudia...a spraviť veľkýýý nákup 😀

basado
14. júl 2009

lyon. kam idete?
dneska som stretla vladku aj s krtkom 😵

vladkaz1
14. júl 2009

ahojte no stretli sme Basado hihi 😀 aj deticky isla som do materskeho centra Krtko zastrihavala Lucke vlasky co som ja dozubila hihi ....

marcelkatt
14. júl 2009

Ale Vladka až také dozubené to nebolo. A nie si kaderníčka. Náhodoou nato, že nie si profesionálka je to super. 🙂
Koľkokrát sa stane kaderníčkam, že do pokazia strih....

basado
14. júl 2009

my tu mame synovca kupu sa na balkone v bazaniku, lebo vonku je dost teplo tak von pojdeme neskor 😵

basado
14. júl 2009

vladka škoda že sme nepokecali dlhšie ale neva. niekedy sa dohodneme a pokecame 😉

vladkaz1
14. júl 2009

nevadi mojko na buduce dame konecne stretko boli sme na prechadzke aj s tatinkom poviem vam ze sme s toho slna taky unaveny .. ja neviem ako sa da vydrzat na kupku s malymi dtmi v takom teple? asi budeme musiet ist pod nejaky strom lebo nak bude mat mala upal

vladkaz1
14. júl 2009

Maci si zlata dakujem

marcelkatt
14. júl 2009

Vladka v pohode, píšem ako to vidím ja.... Bolí ma zub. Juj. A na zubárku teraz nemám 😠

marcelkatt
14. júl 2009

cxhceme sa pochváááliť, erik sa prvýkrát vypýtal aj kakať do nočníka... Podarilo sa mu to. Možno to už pojde....Sa teším, no nechcem to zakríknuť.

vladkaz1
14. júl 2009

maci no super ale ja mam tak isto uspech mala chodi sama bez vypiania ked je rozbalena na serblik a dnes cely den cika sama od seba do serblika a pride sa pochvalit 😀

marcelkatt
14. júl 2009

Jéééééééj, moooc blahoželáme LUCKE našej.... 🙂 tešíme sa s Vami 🙂 🙂

vladkaz1
14. júl 2009

dakujeme 😀

stankatt
14. júl 2009

cafte, to slnko unavuje... mala uz drichmoska 🙂

vladkaz1
14. júl 2009

ja idem macke pre tepovac a akurat sa dohadujem s mojim lebo mi nadava ci mi sisi hahahaha
😀 😀 😀 😀

stankatt
14. júl 2009

teraz ides tepovat?

basado
14. júl 2009

ja by som tiež išla na kupko ale teraz sa bojím v takych horučavach, aby nemali upal. radšej nech sa kupu na balkone 😅

marcelkatt
14. júl 2009

Ja dávam Erika tiež na balkón kúpkať...

basado
14. júl 2009

maci maly už spinka?

basado
14. júl 2009

naši nie, ešte papaju.

stankatt
14. júl 2009

ten balkon je fajn napad... len my sme hned pri ceste 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre