• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
autor
skus jej napisat a ona ti poradi, ale nezmyzni mi :slight_smile:
27. dec 2006 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som tu :wink: uz som jej napisala
27. dec 2006 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mitinka depresie presli???
27. dec 2006 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz ma u vas v dedine aj jedna holka dieta, chlapca martinka asi tak 4mesacneho vola sa jana bocanova za slobodna, teraz neviem za vydata.
27. dec 2006 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa to vezme uz aj trochu hej ale ta svokra stale zabrda zabit ju aj teraz mala pred hodinou jedla a terz revala ako pavian ona po mne skrikla ci nepocujem ze je hladna tak som jej urobila caj a vrazila do ruky a zrazu zostala ticho ta by ju precgavala mala estelen 4mesiace a uz ma vyse 7kg.kamoska ma 5mesacne a ma5 aj nieco kg som na nervy!!!!
27. dec 2006 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
urcite ju neprepchavaj, ved deti neplacu len od hladu ale ze im je teplo, zima, ze ich tlaci gombik, su smadne, strpne im ruka.....a podobne.
27. dec 2006 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej ale ona mi povie ze je hladna lebo si cucle prsty a mlaska pritom.ale hlavne ze uz sma hlada ci jej nepojde zub!!uplne vadna je vidiet ze je uz stara ochechula :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2006 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to sa moze aj tak ukludnovat, ved to deti robia aj aby vytravili.
27. dec 2006 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz ti to ide? ci to veronika?
21.34 som ti pisala, co ty na to?
27. dec 2006 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to som dala stare tie su asi ok.zistim ako sa vola za vydata.kolko tu byva?vies aj presnejsie kde?
27. dec 2006 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem kde ale byva tam od narodenie a ma brata petra.
27. dec 2006 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oky opytam muza ked dojde :wink: a vy uz v novom?
27. dec 2006 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sme v novom a preto mame vianoce o nieco krajsie.
dostala som na vianoce stojan na malovanie hodvabnych satiek, aj so satkami a farbami tak sa tesim, ze ked bude cas nieco namalujem.
27. dec 2006 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej super ja pyzamo na vecer ze ked sa pohadame aby sme sa rychlo uzmierili take satenove a takyyyyyyyyyyyyy vyyyyyyyyystrih ach...... ti chlapi :grinning:
27. dec 2006 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj, tak on vie co chce...ja este mlyncek na kavu ale ze rucny taky dreveny a k tomu kavu exoticku, to ma potesilo najviac, lebo ja som kavickarka.
27. dec 2006 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuu tak to hej to bol bohaty jezisko ja som zasa muzovi kupila parfem Valentino ten zboznuje,cigarety a pivo ako spravnemu chlapovi :grinning: ale zas ado malej sme investovali a kupili sme choditko a kopuuuuuuu veci :grinning:
27. dec 2006 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to poznam, ved vianoce su pre deti co sa tyka darcekov.
27. dec 2006 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej to ano nas chrobacik este nic nechape ale kupila som jej disneyovy papier a bola tam snehulienka a popoluska jeeeeej este aj tatovi som do toho zabalila tak sa mi pacil :grinning:
27. dec 2006 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze radost mala maminka
27. dec 2006 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano a velku ved ja som muzovi aj hovorila aby sme si nic nekupovali aby sme si zabalili ju :grinning: den pred stedrym dnom sme ju dali fotit v ateliery chcem sem dat foto no katastrofa :angry:
27. dec 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam GIMP program a tam zmensujem foto, ale tebe by sa to malo dat, ale kde to vie ta co to vie a ma windovs.
27. dec 2006 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to?taky znalec som ja neni:slight_smile:)a veron sa neozyva asi uz spi :wink:
27. dec 2006 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika asi zaspala prijamo za compom, lebo sa nerozlucila a zmyzla.
27. dec 2006 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: vidis no co uz :wink: ved sa ohlasi :unamused: teda dufam :astonished:
27. dec 2006 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janka sa neozyva, ale teraz sla k rodine na vychod a potom, ze priiiideme. :dizzy_face:
27. dec 2006 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon niekto nieje doma a uziva sviatky
27. dec 2006 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my by sme boli tiez na strednom slovensku, ale mame auto este v oprave tak to odlozime na februar.
27. dec 2006 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mate s autom?my uz cakame na peniaze mali by do dvoch tyzdnov prist cize na buduci tyzden ale myslim ze ked su sviatky tak az niekedy ten druhy uz sa tesim to sa uz fakt neda!!!aj ja som muzovi povedala ze ma zacne ucit ja mam vodicak ale nejazdim no teraz uz na novom zacnem.uz sa tesim juuuuj potom dojdem do tt hocikedy kedy sa mi zachce! :wink: :grinning:
27. dec 2006 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja koncim vodicak 16.1. tak drz palce :dizzy_face:
muz havaroval, nic sa mu nestalo, ale auto sa opravuje.
27. dec 2006 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JUUUJ a kedy?robis teraz aj ked si tehu? :confused:
27. dec 2006 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok