Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
16. júl 2009

čo ste dneska robili? malej sa pači v bazeniku čo, asi jak našim 😀

basado
16. júl 2009

hm nikde nikoho, kde ste všetky?

stankatt
16. júl 2009

tu som... pacilo sa jej tam , vykrikovala na cele sidlisko 😀 a za 5min uz vymyslala.... musim tam pri nej sediet, aby nieco nevyparatila.... a zajtra sa chystame do kamenaca 🙂

basado
16. júl 2009

neviem či pojdeme aj my, ked ano tak sa tam stretneme 😉

stankatt
16. júl 2009

super... jedine dieta, ktore bude pistat= Monika 😉

basado
16. júl 2009

no aj naš piští 😀 😀 budu dvaja 😀

basado
16. júl 2009

šak je to kupalisko velke možu kolko len chcu 😝

gabuliik
16. júl 2009

Čaute.Mne ešte len teraz štupli zaspali.Dneska nejako štrajkovali.A to som chcela ísť variť na zajtra guláš,bo máme brigádu.Ale nechce sa mi.Vstanem ráno skoršie a bude.
Naši sa čvachtali dnes na zahrade v bazéne,ale malému už z toho tečie soplík.Takže zajtra tam asi nepôjde ☹ .No uvidím.

zabkatt
16. júl 2009

aj mne teče sopel, neviem čo je 😒

gabuliik
16. júl 2009

Že vraj to býva aj zo slnka.Tak neviem. 😒

gabuliik
16. júl 2009

Kde ste všetky?Tu budem sama? ☹

lulinak
16. júl 2009

čaves,ja som tu

gabuliik
16. júl 2009

Servuuus.Ešte nespíte?My tu pod strechou máme strašné horko.Tak sa mi nechce spať.Ale mala by som.Čo už.Dospím inokedy 😀

lulinak
16. júl 2009

gabuliik,ešte nebežká ona je dosť opatrná a pri Miške sa jej ani nečudujem,spraví aj ona viac krokov minule prešla popri posteli od začiatku až po koniec sama aj sa sama postaví bez držania a tancuje vtedy je bohová 🙂

lulinak
16. júl 2009

my máme vnútri 30 tak ani ja nemôžem aj ked mi to chýba jas sol

gabuliik
16. júl 2009

Andrejko,okolo nábytku chodí jedna radosť,len samému sa mu nechce.Asi sa tiež bojí,či čo.Už ma to trochu štve,lebo ho porovnávam s Monikou.Tá začala chodiť týžden pred prvými narodeninami.Tak má na to ešte 2 týždne 😀 😀 😀

lulinak
16. júl 2009

A Lianka má problém ako mala Miška strašne ponáhla a potom letí dole hubu,tak vlastne prišla Miška na prvé narodky o pol zuba

stankatt
16. júl 2009

este som sem nakukla 🙂
Mon chodi okolo nabytku a stvornoskuje.... sak nemaju sa kam ponahlat 😉 este sa v zivote nachodiaaaaaaaaaaaaaa

gabuliik
16. júl 2009

😕 tak to neni bohviečo.Možno sa do tých prvých narodenín rozbehnú 😀
nič,idem do hajan.MM ma ženie odtialto.papa a dobrú.Zajtra sa tu objavím-nepustím ho sem 😀

lulinak
16. júl 2009

to je pravda,len keby sa už tak nedriapali po nohách 🙂 ,človek sa potom nemôže ani pohnúť čo sa bojí aby nespadli

stankatt
17. júl 2009

cafte.. na de sa nam stratila Vladka? a Lucka? 🙂
u nas sa teraz spinka.... tak ked sa mrna zobudi, dam jej skorsi obed a huraaaaa do kama 😎

zabkatt
17. júl 2009

ajojky tak my dnes pôjdeme k našim lebo má prísť brat s frajerkou tak trošku sa bude chlastať🙂))) Pomaly už balím veci na dovolenku neviem sa dočkať🙂)) 😀

vladkaz1
17. júl 2009

cafte no sme cely den mimo 😀 litame po vonku a cikame do serbla taks a tesime stane sa nehoda ale pohoda da sa to len musim byt v strehu a byt jak papagaj ... stale do okola to iste ides cikat ?--- bla bla bla .. jaj je otrasne vonku sme od rana mimo .. a som total vycerpana ja lutujem deti neviete kde predavaju za super cenu clonu na kocik ? nejaku univerzalnu moze byt aj polska nejaka lacna .. na tu chvilu .. malej strasne svieti do kocika mi to vadi..

basado
17. júl 2009

ahoky. tak stanka sestra ma prehovorila na družbu na kupko tak sme ani neišli do toho kamka,ale na družbu škoda. šak niekedy sa dufam stretneme 😉
teraz sme prišli boli sme ešte na kofče, varím im cestoviny. večer sem mrknem, ked sem niekto príde 😉

gabuliik
17. júl 2009

Čaute.Tak my sme dneska úspešne prežili brigádu 😝 .Uf,už toho mám plné zuby.Vonku bolo otrasne teplo.Najviac ma štve ,že dnes bol Andrejko pokakaný asi 6krát a teraz pred spaním sa znova pokakal a má hroznú zapareninu.Chúda malé,tak plakal ked som mu to umývala a natierala.Hrozné niečo ☹ .Nechápem z čoho to má.Celé poobedie bol bez plienky,lebo sme behali po zahrade,kupali sme sa a tak.A ked mal plienku,tak som mu ju nechala max.2hodky.

basado
17. júl 2009

gabulík to može byt z hoci čoho. daj mu na ritku imazol ked maš to je perfektna matička na ritku. aku ste mali brigadu?

gabuliik
17. júl 2009

Natrela som mu to s imazolom,tak uvidím čo to povie do rána.
Brigádu .... vyvážali sme do kontajnera betón a všetko možné.Zbúrali sme šopu,lebo ideme pristavovať.Od zajtra sa kopú základy,teda ked počasie dovolí.Hlásili silné búrky či čo 😒

stankatt
17. júl 2009

cafte, v kamku super, mala vycvachtana a konecne zaspala... 🙂

bubadlo27
17. júl 2009

ahojte,
ked mi vyjde cas este napisem, veci uz mam zbalene, este peciem nejake dobroty, asi budem dlllho hore, ak by som sa nedostala tak sa majte 🙂

stankatt
17. júl 2009

uzi si dovolenku 🙂 a pekne oddychuj a opaluj sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre