Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
20. júl 2009

ale uz mi to spravil .. leze mi to na nervy kadzdy den mi nieco vymaze ... do riti aj s jeho kravinami .. potom len steluje a opravuje .. ano bol zduty ze som na Pc aj vcera mi to povedal ..

lyongirl
20. júl 2009

ahojte, ani vás nejdem dozadu čítať, lebo sa mi nechce...
od včera sme doma, lebo sa ochladilo a Alex sa vyhádzal, tak sme museli ísť dr., no našťastie to nie je nič vážne, iba asi nejaká alergia a najskôr na prach na pranie, lebo som niečo v rukách preprala v prachu, čo tam mala svokra a my taký doma nepoužívame...
takže sme doma, doobeda sme behali po obchodoch a boli u tej dr., potom som narýchlo navarila a Alex teraz spinká. Poobede ešte do obchodu pre nejaké zásoby, lebo chladnička je vybrakovaná a keď sa zase oteplí, tak šup na chatu. Včera som prala na 3 práčky, dnes ešte 1. No a teraz mám kľud...
Jaj a musím sa pochváliť, MM mi konečne kúpil niečo za Riška/pôrod/, vybrala som si prstienok taký ako sa kupuje na zásnuby, lebo som vždy o takom snívala a MM mi kúpil úplne iný a s tmavo-modrým očkom 😀 ...
len som zvedavá, čo všetkým poviem, že prečo zrovna taký ako na zásnuby, sa budú čudovať, že za pôrod...ale no a čo, veď je to moja vec, nie? Mám to, čo som chcela...

gabuliik
20. júl 2009

Čaute.Lyon,hlavné je ,že tebe sa páči.Ja som taký dostala na zásnuby,ale keby mi ho MM nedal,tak si ho kúpim sama 😀 .No a za deti .... pri Monike nič 😠 a pri Andrejkovi zl.náramok na ruku.
Dnes som totál ko.Bola som s deckami na Tragač show tu u nás,taká súťaž pre deti s bicíkmi.Sranda jak hovado,len som musela malej pomáhať.Lebo to bolo trochu pre väčšie deti.S malým tam bol našťastie MM.No,ale Monika vyhrala aj cenu.Mala pekne vyzdobený bicík,tak dostala trúbku na bicko.Nemohla ani zaspať.A štupel odkvacol o 21. 😠
Inak bola tam aj Tehu 😉 .

vladkaz1
20. júl 2009

ja som dostala mobil .. ktory mi mala smerila o zem.. no a bolo po nom haha ..
ja si tak isto myslim ze na tom nezalezi ,... teraz su v mode ine zasnubne oko obrucka s diamantom 😀 😉

timotej
20. júl 2009

ahojte, ja som dostala za malého Notebook. To kde bola taká tragač show?

vladkaz1
20. júl 2009

super aj ja chcem mat takeho sdedreho MM .. ale nie moj nam da aj posledne ...
ja neviem kde bola 😕 😅

gabuliik
20. júl 2009

U nás v Modranke.Je tu taká skupinka ludí,hovoria si Diamant a oni tu robia také akcie pre decká.Je to od nich fakt milené 🙂

vladkaz1
20. júl 2009

jeee vazne? no fakt mile 😵 😵

timotej
20. júl 2009

Jéj super. Gabulik poznáš z Modranky Kristínu Konigovú má 4 deti. Oni sa tam prisťahovali majú nový dom. bývajú tam možno 2 roky?

lyongirl
20. júl 2009

gabulík, aj ja by som si ho asi kúpila sama 😀 😀 😀 😀
no a za Alexa som tiež najprav nedostala nič, no ale potom mi MM kúpil také brúsené srdiečko - prívesok od Swarovskeho, čo som po ňom dlhú dobu túžila, ale zahrnul do toho aj moje narodky a meniny a bolo to až keď mal Alex 1,5 roka a srdiečko stálo 600 Sk 😅 , ale hlavne, že si spomenul 😀 a niečo kúpil
na ale teraz sa buchol trošku viac po vačku, tak ma véééľmi potešil a ja mu nemôžem ani poďakovať 😒 , lebo dnes stratil hlas, bolí ho hrdlo a vyzerá to všelijako, tak lepiť sa nemôžem...
a tak ma napadlo, že ešte tretie a dostanem zas niečo 😀 a možno zasa zvýši cenu 😀 😀 😀 , ale robím si srandu 😀 😀 😀
a tiež som pôvodne chcela retiazku na ruku, lebo to je jediné, čo zo zlata nemám, ale toto ma napadlo neskôr a zdalo sa mi to lepšie, lebo po retiazke som nikdy netúžila...a chcela som niečo trvácne...

gabuliik
20. júl 2009

Timotej,niečo mi to hovorí,ale nie som si istá.Poznám len jednu čo tu má 4deti.Býva tak na rohu a je to nový dom.Na záhrade majú takú trampolínu či čo.Ale či sa volá Kristína,fakt neviem.Stretávame sa tak sporadicky,ale je to sympoška.

Lyon,neboj,vybrala si si správne.Hlavné je,že sa to tebe páči a že máš dobrý pocit.No a pri chlapoch je ešte vzácnejšie,že ti vôbec niečo kúpil.Lebo pre nich sú to zbytočnosti. 😝 A nelep sa!Nestojí to za chorobu 😀

tehulka4
20. júl 2009

caute zeny..tak mi konecne chrnime..maly sa mi zda nejaky teply, tak uvidime ci bude teplota v noci alebo nie.. baby ja som za maleho dostala rolldory na chodbu.. 😀 😀 😀 mohla som si vybrat bud tie alebo umyvacku...no ale vtedy som viac potrebovala tie rolldory, tak umyvacku dostanem mozno za druhe.. 😀 😀 😝

gabu, no na buduci rok prihlasujeme aj krpatych, no ne? 😀 😝

lyon, nic si z toho nerob, ja som taky prsten dostala za maleho od svokry...a tiez sa mi kedysi pacil tak mi ho kupila..inak aj prvy zasnubny som maly podobny len som si ho bola dat zmensit v zlatnicktve u jozefa a nejak mi ho zlatnik zlomil a ze by mi mohli do mesiaca urobit novy ale kedze som ako male decko, doma som za nim hucala a hucala a hucala tak mm bol vybrat miesto nerho nahradu..,no ale neni ot ten origos prvy..

lyongirl
20. júl 2009

😀

tehulka4
20. júl 2009

gabu, to nie je ona..to je veronika kavonova, ona je letuska.....

timi, a nebyva nahodou v takej novsej casti modranky?

lyongirl
20. júl 2009

a ja ho mám od Jozefa....dokonca s 20% zľavou 😀 , ale som spokojná...

tehulka4
20. júl 2009

ja som od tej doby u jozefa nebola a ani tam nevkrocim...strasne ako som zanevrela na neho...ja som taka asi divna , ked mam s niecim alebo niekym bvlbe skusenosti neexistuje aby ma tam videli..

timotej
20. júl 2009

tehu ano Kristína býva v novej časti teda sú tam samé nové domy ja sa tam moc nevyznám 2x som u nej bola. Je to moja bývalá kolegyna z práce. Je velmi šikovná čo sa týka roboty robila s projektami potom robila aj v personálnej agentúre. Majú 4 deti najmenšia je Kristínka má asi 2 roky. Býva tak na kopci. Sú dosť veriaci.

vladkaz1
20. júl 2009

aj ja som neni s nim spokojna zlavu mam na vsetko 25 perc. moj mi tam kupil zasnubak a stale vypadavalo ocko az som sa nasrala a dla som si ho spravit inde .. a ma to tam uz predrazene kupile ame tam retaziku mne na nuru zlatu stala 4 tis a stratila som ja neviem ako robi tie zapinatka ale stalo sa mi to aj s retiazkou na krk od neho 😝

gabuliik
20. júl 2009

Tehu,jasné,že prihlasujeme aj krpcov 😀
Aj som si myslela,že sa volá Veronika.A to,že je letuška viem,ale nejak mi to dneska nepáli. 😀 Bolí ma tekvica 😝
Timotej,tak to bude asi niekto koho nepoznám ...,ale ked má 4 deti tak je určite neprehliadnutelná....

Inak,my sme volakedy chodili do zlatníctva čo bolo pod ROháčkom a potom sme začali k Jozefovi.Zatial spokojní 🙂

tehulka4
20. júl 2009

vladi, inak tie zapinatka su problemom..svokra tam pernamentne furt chodi do opravy s nimi a zopar dalsich ludi co poznam tiez frflalo..ale zasa to ma dobry reklamny tah, ked tam ides aby si si nieco kupila.. 😀 ja mu aj tu 25 % zlavu kaslem, ked nedokaze robit veci poriadne..

tehulka4
20. júl 2009

timi, nie som si ista ci je to ona,ale je dost mozne ze ju aspon z videnia poznam...

gabu, inak posledny tyzden furt aj mna..neviem co je s tymi hlavami nasimi...

gabuliik
20. júl 2009

Timo,tak to bude v tkzv. Dallase a odtial poznám len málo ľudí ..... nič mi to nehovorí.

vladkaz1
20. júl 2009

ani ja som tam uz nebola ..a zlato uz nenosim ... moja mala ma nadherne nausnice od neho za 5tis. ale uz by som za ne tolko nedala to bol len nakupny osial ale su fakt pekne.... nerobi kvalitne veci reklamny tah ja nepotrebujem zlavu ,.. hlavne nech mam kvalitne zlato ale boli sme v hodonine za 35 ceskych mam vybraty prsten s briliantom aj certifikatom a moj mi povedal ze mi raz taky kupi ked budem posluchat 😀 chcela by som ho 😅

lyongirl
20. júl 2009

no, keby som mala zlú skúsenosť, tak tiež tam nejdem, ale máme len dobré...
A to, čo bolo pod ROHom, to sú svokrový známi, ale už nemajú zlatníctvo, ževraj...ale nášmu Riškovi budú robiť retiazku, svokrovci mu dali ku krstu, len ešte nie je hotová

gabuliik
20. júl 2009

No fakt neviem čo máme s hlavami 😀 .Moja by potrebovala asi oddych,taký týžden by bodol ... 😀 ,ale toho sa nedočkám.Dám si pirulu a pôjdem spať 😝 .Ale až o chvíľu ...

vladkaz1
20. júl 2009

ja ked uz budem nieco chciet tak si dam spravit v linci u zlatnika robil nam obrucky a som max. spokojna ani gravirovanie sa nezosuchalo a stava sa to zevraj casto ..

gabuliik
20. júl 2009

Noo,z linča máme aj my obrúčky a tiež som spokojná .... 😉

vladkaz1
20. júl 2009

😀 😀 😀 fakt suuuuper a dobre ceny ma 😀 😀

lyongirl
20. júl 2009

baby prchám, som hotová...
dobrú nocku 😉

gabuliik
20. júl 2009

😀 nnno fakt dobré ceny 😀 a aj hrozne ochotný je ten pánko.
Inak prchám aj ja.Bo tekvička bolí čím ďalej viac 😠 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre