Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
20. júl 2009

bohaca baby, zasa ma chyta zrava...kurnik sopa, ja by som vcul zozrakla aj celu chladnicku keby tam nieco poriadne bolo... 😀

jevel
20. júl 2009

ahojte

dnes som sa nasilu zoznámila so stankat 😀 . išla som do mesta a oproti mne akási známa tvár, tak som ju oslovila, či sa nepoznáme z koňa 😅 . chvíľu na mňa pozerala, že čo to hovorím, tak podľa nicku už vedela. Je to sympoška a malá je blonďaté zlatičko 😵 . Keď sme odchádzali syn sa ma pýtal, že či aj on sa môže s niekym na konovi zoznámiť 😀

stankatt
21. júl 2009

hojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
Jevel dik 😉 si super, ze si ma zastavila .. a aj tvoji su zlatunky 🙂 , kam si isla?

vladkaz1
21. júl 2009

ahojte ako dnes? tak mala po vcerajsej bitke cika do serbla sa mi vykadila na zem potvora a smraduuuu
😔 😀

lyongirl
21. júl 2009

tak mne sa malý dnes 2x pokakal do slipkov, ale dnes neocikal nič, tak sa vytešujem...
a na zem sa mi vykakal na chate, no nepovedala by som na to nič, len keby sme nestáli v hajzli 😒 , teda v kúpelke so záchodom 😀

vladkaz1
21. júl 2009

hmm.. no maja ma dnes uspech bez nejakych cavikou sama na serbel aj kakala ale to sa predvadza pre tatkom a akonahle isiel prec tak sa mi vycikala na zem .. 😝 to je autorita co? aj dostala 😔

stankatt
21. júl 2009

cafte, no mala sa zobudila.... spala 30 min a uz sa sem plizi.... idem jej dat na balkon bazen a nech sa clapoce 😝 cago vecer...

gabuliik
21. júl 2009

Čaute.Tak dnes sme si urobili totál oddychový den s MM.Nič sme nerobili 😀 ,len sme sa venovali detom.Jeéééj a mám správu,Andrejko sa naučil chodiť! 🙂 🙂 🙂
Dneska sa nejak s tým rozbehol.Asi si prečítal,že som ho tu nedávno ohovárala,že je lenivý 😀 .Normálne sám prešiel celú izbu a v zahrade si cupital akoby sa nič nedialo.Samozrejme,že to neni dokonalé,ale úspech to je 🙂

stankatt
21. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Gabiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeme, ja som zas malej nasla aj druhu hornu 4ku zub 🙂 , takze hore mame 6 kuskov a dolu stale iba 2 😝

gabuliik
21. júl 2009

Dakujemeee. 🙂
A gratulujeme vám k zúbkom.My sme so zubami stále na tom istom.4 hore a 4 dole. 🙂

stankatt
21. júl 2009

Gabi sucet je rovnaky 😀 😀

gabuliik
21. júl 2009

Aspon niečo 😀 😀 😀
Ale vy máte fakt zvláštnu kombináciu 6 hore a 2 dole.To som ešte u žiadneho drobca nevidela 😕

stankatt
21. júl 2009

🙂 dojdeme sa ukazat? 😀

gabuliik
21. júl 2009

kludne,kedykolvek.... sme stáááále doma.Rozhodla som sa,že ideme líčiť.MM ma skoro zožral.Aj som si bola kúpiť farby. 😀 Takže od zajtra začnem....

stankatt
21. júl 2009

fuuuuuuuuu, tak to pockame, kym dolicite 😀 ... nahodu by si nas zapriahla 😀 😀 😀 😀

gabuliik
21. júl 2009

Nooo aj to je možné 😀 .Ale nie.Zapriahnem MM,bo kopať základy nemôže,tak nech líči alebo varuje deti 😀

anesim
21. júl 2009

Neviete, či to lanové centrum na Slávii je otvorené cez týždeň aj doobeda 😉

gabuliik
21. júl 2009

Tak to neviem.Ja neviem ani to,že tam také niečo je 😅

lulinak
21. júl 2009

čaute,tak gratulujem k bežkaniu a k zúbkom ,my stále po starom nechodíme a máme dva dole a dva hore,ale idú nám stoličky .A od nedele máme zapálené obidve ušká tak si to viete predstaviť ako je to v noci ,ked nemôže spať ani na jednom boku chudátko malé ale dnes sa mi cez deň zdala kludnejšia tak hádam už zabrali antibiotiká a bude lepšia noc 😒

basado
22. júl 2009

čaute. no my sme na slavii skoro každy den, ale veru som si nevšimnla či je to otvorene aj doobeda 😝
dneska sa chystame na kupko na družbu, ideme aj so segričku 🙂

stankatt
22. júl 2009

cafte, to lanove centrum byva otvorene, ale myslim, ze nie kazdy den 😒 . nemaju web stranku?
Inak ja som na slavii skoro kazdy den okolo 13tej 🙂

anesim
22. júl 2009

Majú, ale otváracie hodiny tam nie sú .Tak sa tam pôjdeme prejsť a uvidíme, ale v takomto teple sa mi tam aj tak nechce ísť. Práve sme prišli z kupka na Družbe, chdíme tam len na nejakú hodinu a pol doobeda, poobede je tam strašne veľa ľudí aj tých počernejších 😝

vladkaz1
22. júl 2009

cafte tak ked ma stretnete tak sa ma nezlaknite som na kratko a mam bielu hlavu hahaha tak ked bude vidiet len bielu hlavu tak to som ja 😀

tehulka4
22. júl 2009

caute maminy..

co sa tyka toho lanoveho centra tak je otvorene v pondelok a v utorok a v piatok od 9-13 detske okruhy a od 15-20 vsetky okruhy, streda stvrtok zatvorene, v sobotu 9-20 vsetky okruhy a v nedelu 14-20 vsetky okruhy..je to terz na leto...

stankatt
22. júl 2009

cafte, tak my sa susime doma 😠 mala ma cez39 teplotu a ja neviem z coho 😕 inak jej vobec nic neni. Mam pocit ze zuby zubate 😠 , tak sa parime doma, sice vonku tiez nic moc. Teraz mala spi, dala som jej sirup, snad zabere.... nechce papat, aspon kusok sucheho rozka som do nej natlacila ☹ . tak jej asi otom dam vodu do bazena na balkone a nech sa chladi- namiesto zabalov....

anesim
22. júl 2009

Tehulka ďakujem.Ušetrila si mi tam cestu 🙂

tehulka4
22. júl 2009

fuuu, stani, to nie je nic prijemne...my sme tiez tak teplotkovali a nic mu nebolo a potom mu vyliezol zub..tak snad to bude aj u vas...maly sa tiez dnes clapotal v bazene na balkone..pojdem ho teraz ulozit nech mozme potom ist do mesta na postu a tak...

anesim, nemas za co..nam akurta minuly tyzden prisiel letak tak preto som to vedela.. 😉

stankatt
22. júl 2009

tak mala spi, uz je to lepsie mala len 38,2 😒 dala dom jej este sirup a snad zajtra bude OK. na zajtra hlasia 36 stupno, to ma chcu zabit? tak asi aj zajtra to isti balkon a do bazena sa k malej suchnem aj ja 😀

basado
22. júl 2009

stanka to može byt aj zo slnka aj maly tak mal a potom to prešlo 😉
vladka kde je foto?

stankatt
22. júl 2009

aj ja si myslim, ze to bude tym teplom.... je to proste nas horuci zemiacik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre