• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
bohaca baby, zasa ma chyta zrava...kurnik sopa, ja by som vcul zozrakla aj celu chladnicku keby tam nieco poriadne bolo... :grinning:
20. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dnes som sa nasilu zoznámila so stankat :grinning: . išla som do mesta a oproti mne akási známa tvár, tak som ju oslovila, či sa nepoznáme z koňa :sweat_smile: . chvíľu na mňa pozerala, že čo to hovorím, tak podľa nicku už vedela. Je to sympoška a malá je blonďaté zlatičko :dizzy_face: . Keď sme odchádzali syn sa ma pýtal, že či aj on sa môže s niekym na konovi zoznámiť :grinning:
20. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
Jevel dik :wink: si super, ze si ma zastavila .. a aj tvoji su zlatunky :slight_smile: , kam si isla?
21. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako dnes? tak mala po vcerajsej bitke cika do serbla sa mi vykadila na zem potvora a smraduuuu
:pensive: :grinning:
21. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa malý dnes 2x pokakal do slipkov, ale dnes neocikal nič, tak sa vytešujem...
a na zem sa mi vykakal na chate, no nepovedala by som na to nič, len keby sme nestáli v hajzli :unamused: , teda v kúpelke so záchodom :grinning:
21. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm.. no maja ma dnes uspech bez nejakych cavikou sama na serbel aj kakala ale to sa predvadza pre tatkom a akonahle isiel prec tak sa mi vycikala na zem .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je autorita co? aj dostala :pensive:
21. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, no mala sa zobudila.... spala 30 min a uz sa sem plizi.... idem jej dat na balkon bazen a nech sa clapoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: cago vecer...
21. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.Tak dnes sme si urobili totál oddychový den s MM.Nič sme nerobili :grinning: ,len sme sa venovali detom.Jeéééj a mám správu,Andrejko sa naučil chodiť! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska sa nejak s tým rozbehol.Asi si prečítal,že som ho tu nedávno ohovárala,že je lenivý :grinning: .Normálne sám prešiel celú izbu a v zahrade si cupital akoby sa nič nedialo.Samozrejme,že to neni dokonalé,ale úspech to je :slight_smile:
21. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Gabiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeme, ja som zas malej nasla aj druhu hornu 4ku zub :slight_smile: , takze hore mame 6 kuskov a dolu stale iba 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujemeee. :slight_smile:
A gratulujeme vám k zúbkom.My sme so zubami stále na tom istom.4 hore a 4 dole. :slight_smile:
21. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi sucet je rovnaky :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon niečo :grinning: :grinning: :grinning:
Ale vy máte fakt zvláštnu kombináciu 6 hore a 2 dole.To som ešte u žiadneho drobca nevidela :confused:
21. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dojdeme sa ukazat? :grinning:
21. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne,kedykolvek.... sme stáááále doma.Rozhodla som sa,že ideme líčiť.MM ma skoro zožral.Aj som si bola kúpiť farby. :grinning: Takže od zajtra začnem....
21. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuu, tak to pockame, kym dolicite :grinning: ... nahodu by si nas zapriahla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo aj to je možné :grinning: .Ale nie.Zapriahnem MM,bo kopať základy nemôže,tak nech líči alebo varuje deti :grinning:
21. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete, či to lanové centrum na Slávii je otvorené cez týždeň aj doobeda :wink:
21. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to neviem.Ja neviem ani to,že tam také niečo je :sweat_smile:
21. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,tak gratulujem k bežkaniu a k zúbkom ,my stále po starom nechodíme a máme dva dole a dva hore,ale idú nám stoličky .A od nedele máme zapálené obidve ušká tak si to viete predstaviť ako je to v noci ,ked nemôže spať ani na jednom boku chudátko malé ale dnes sa mi cez deň zdala kludnejšia tak hádam už zabrali antibiotiká a bude lepšia noc :unamused:
21. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute. no my sme na slavii skoro každy den, ale veru som si nevšimnla či je to otvorene aj doobeda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska sa chystame na kupko na družbu, ideme aj so segričku :slight_smile:
22. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, to lanove centrum byva otvorene, ale myslim, ze nie kazdy den :unamused: . nemaju web stranku?
Inak ja som na slavii skoro kazdy den okolo 13tej :slight_smile:
22. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majú, ale otváracie hodiny tam nie sú .Tak sa tam pôjdeme prejsť a uvidíme, ale v takomto teple sa mi tam aj tak nechce ísť. Práve sme prišli z kupka na Družbe, chdíme tam len na nejakú hodinu a pol doobeda, poobede je tam strašne veľa ľudí aj tých počernejších :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte tak ked ma stretnete tak sa ma nezlaknite som na kratko a mam bielu hlavu hahaha tak ked bude vidiet len bielu hlavu tak to som ja :grinning:
22. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy..

co sa tyka toho lanoveho centra tak je otvorene v pondelok a v utorok a v piatok od 9-13 detske okruhy a od 15-20 vsetky okruhy, streda stvrtok zatvorene, v sobotu 9-20 vsetky okruhy a v nedelu 14-20 vsetky okruhy..je to terz na leto...
22. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak my sa susime doma :angry: mala ma cez39 teplotu a ja neviem z coho :confused: inak jej vobec nic neni. Mam pocit ze zuby zubate :angry: , tak sa parime doma, sice vonku tiez nic moc. Teraz mala spi, dala som jej sirup, snad zabere.... nechce papat, aspon kusok sucheho rozka som do nej natlacila :frowning2: . tak jej asi otom dam vodu do bazena na balkone a nech sa chladi- namiesto zabalov....
22. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehulka ďakujem.Ušetrila si mi tam cestu :slight_smile:
22. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, stani, to nie je nic prijemne...my sme tiez tak teplotkovali a nic mu nebolo a potom mu vyliezol zub..tak snad to bude aj u vas...maly sa tiez dnes clapotal v bazene na balkone..pojdem ho teraz ulozit nech mozme potom ist do mesta na postu a tak...

anesim, nemas za co..nam akurta minuly tyzden prisiel letak tak preto som to vedela.. :wink:
22. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mala spi, uz je to lepsie mala len 38,2 :unamused: dala dom jej este sirup a snad zajtra bude OK. na zajtra hlasia 36 stupno, to ma chcu zabit? tak asi aj zajtra to isti balkon a do bazena sa k malej suchnem aj ja :grinning:
22. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka to može byt aj zo slnka aj maly tak mal a potom to prešlo :wink:
vladka kde je foto?
22. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim, ze to bude tym teplom.... je to proste nas horuci zemiacik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok